Bismil'in Gururu Oldu

Tekvando Federasyonu'nun 2011 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda ikinciliği elde eden Nazlıcan Yaşar, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinin gururu oldu.56 ilden, 850 sporcunun katılımıyla Gaziantep'te gerçekleştirilen şampiyonada gümüş madalya kazanan Nazlıcan Yaşar'ı, Bismil Kaymakamı Harun Başıbüyük tebrik etti.'Gaziantep'te yapılan turnuvadaki başarısı Bismil için çok güzel bir olay.

Tekvando Federasyonu'nun 2011 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda ikinciliği elde eden Nazlıcan Yaşar, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinin gururu oldu.

56 ilden, 850 sporcunun katılımıyla Gaziantep'te gerçekleştirilen şampiyonada gümüş madalya kazanan Nazlıcan Yaşar'ı, Bismil Kaymakamı Harun Başıbüyük tebrik etti.

Kaymakam Başıbüyük, Nazlıcan'a desteklerinin süreceğini belirterek,

"Gaziantep'te yapılan turnuvadaki başarısı Bismil için çok güzel bir olay. Elde edilen başarı bizi duygulandırdı. İnşallah hocalarıyla beraber daha güzel, daha önemli başarılara imza atacaklarına inanıyorum. Kaymakamlık olarak maddi ve manevi desteklerimiz sürecektir" dedi.

- DİYARBAKIR

Kaynak: AA

24 Ekim 2011 Pazartesi 21:20

Yerel