Biz Yapım ve İnşa Tarafındayız, Onlar Yıkım Tarafındalar'

AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve adayı Hacı Osman Akgül, 'Biz yapım ve inşa tarafındayız, onlar yıkım tarafındalar.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve adayı Hacı Osman Akgül, "Biz yapım ve inşa tarafındayız, onlar yıkım tarafındalar. Vatandaşlarımız şunu iyi biliyor ki yaparsa yine AK Parti yapar." dedi.
Akgül, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse ile Anadolu Ajansı (AA) Gümüşhane Bürosu'nu ziyaret etti.
Ziyarette partisince kentte yürütülen çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Akgül, seçim çalışmalarında son günlere girdiklerini hatırlattı.
Yaklaşık 4 haftadır aktif şeklide sahada seçim çalışması yürüttüklerini ve Gümüşhane halkının 24 Haziran seçimlerinin önemini kavradığını gözlemlediğini dile getiren Akgül, şunları kaydetti:
"Vatandaşımız bu seçimin yalnızca normal bir hükümet ve Cumhurbaşkanı seçiminin dışında bu ülkenin bir beka seçimi olduğunun bilincinde. Bu seçim bir yapım ekibiyle bir yıkım ekibi arasında geçecek. Halkımız yıkım ekibinin yanındaki küresel güçlerin kim olduğunun farkına varmış ve kararını vermiştir. Biz yalnızca gönüllere dokunmaya gidiyoruz. Yoğun bir teveccühle karşılaşıyoruz. Gümüşhane ölçeğinde çok iyi bir durumdayız." dedi.
Akgül, vatandaşın Türkiye gerçeklerinin farkında olduğunu belirterek, şöyle devam etti:
"Bu seçimler yalnızca Türkiye'de yaşayan 81 milyonu ilgilendiren bir seçim olmaktan çıktı. Gönül coğrafyamızda yaşayan bütün mazlum milletlerin heyecanla ümitle beklediği bir seçime dönüştü. Türkiye üzerinde emelleri olan, Türkiye'nin büyümesinden kalkınmasından, gelişmesinden endişe duyan küresel güçlerinde bir seçimi haline geldi. Onlarda merakla 24 Haziran seçimlerinin akşamını bekliyor. Biz yapım ve inşa tarafındayız, onlar yıkım tarafındalar. Vatandaşlarımız şunu iyi biliyor ki yaparsa yine AK Parti yapar."
"Küresel güçler diz çökecek"
AK Parti'nin bu ülkeye yapacağı çok büyük hizmetler olduğuna dikkati çeken Akgül, şunları kaydetti:
"Bu hizmetleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun yönetimindeki Türkiye yapar. Vatandaşımız bunun bilincinde. Eğer 15 Temmuz'da bu ülke o ihanetten kurtulduysa bu ülkedeki vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımıza olan güveni ve itimatının sonucudur. Bir oy bile yüklediği anlam bakımından çok önemli. Ben 25 Haziran itibarıyla Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışan küresel güçlerin, Türkiye'nin ve cumhurbaşkanının karşısından diz çökeceğine inanıyorum. Bunun için ne kadar yüksek bir oy alırsak, ne kadar güçlü bir şekilde destek verirsek o kadar ülkemizin menfaatine olacaktır."

Kaynak: AA

22 Haziran 2018 Cuma 10:59

Milletvekili, Türkiye, Gümüşhane, Ak Parti, Politika, Güncel