Boateng'in eşi Melissa Satta: Türkiye, İtalya'ya göre koronavirüse karşı daha hazırlıklı

Boateng'in eşi Melissa Satta, İtalyan Chi dergisine verdiği röportajda "İtalya'daki zorluk burada yok, Türkiye pandemiye daha hazırlıklı" dedi.

Beşiktaş'ın Ganalı oyuncusu Kevin Prince Boateng'in İtalyan eşi Melissa Satta, "İtalya'da gördüğüm zorluk burada yok" diyerek Türkiye'nin pandemiye daha hazırlıklı olduğunu iddia etti.

Satta, İtalyan Chi magazin dergisinin internet sayfasına bir röportaj verdi. İtalyan model Satta, "Oğlum ve ben bir çanta ve iki pijama ile Milano'dan ayrıldık. Biz altı gün kalmayı planlıyorduk. Ancak altı hafta boyunca burada olacağız. Türkiye'de daha az sıkıntı var" dedi.

"İTALYA'DAKİ ZORLUK BURADA YOK"

Gıda ve eczaneler hariç tüm faaliyetlerin kapalı olduğunu hatırlatan Satta, "Biz de evdeyiz. Şu anda maske ve dezenfektan sıkıntısı yok. İtalya'da gördüğüm zorluk burada yok. Teknoloji ve Maddox'un (çiftin oğlu) neşesi bize eşlik ediyor. Gelirken yedek iç çamaşırımız bile yoktu. Diğer insanlara kıyasla şanslı olsak bile umarım yakında biter" diye konuştu.

(Sabah)

Boateng'in eşi Melissa Satta: Türkiye, İtalya'ya göre koronavirüse karşı daha hazırlıklı - Son Dakika Spor
03 Nisan 2020 Cuma 14:16
YORUMLAR (10)
  • 007 : bizim en büyük sorunumuz, çabuk unutuyoruz. iki hafta önce ilk vakalar çıktığında hangi şehirde ise o şehir karantinaya alınsın dendi, ama iş bilmezler hiç koskoca şehir karantinaya alınırmı dedi. eeee şimdi 31 şehir karantinada. demekki alınabiliyormuş...sokağa çıkma yasağı gündemimizde yok denildi, şimdi kısım kısım yasak konmaya başlandı. 2 hafta sonra tahminen herkese gelir. ilk yapılması gerekenleri son çare olarak düşündüğümüz sürece bu süreç uzar. malesef zamanında yeterli önlem alınmadı.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • 08 : Devletin aldığı önlemlerin çok yerinde olduğunu düşünüyorum. Fakat vatandaşta iş yok. Vatandaş üzerine düşeni yapyor mu acaba. Hiç bir şey yok gibi davranıyorlar. Sokaklarda geziyorlar, maske takmıyorlar, sosyal mesafeye dikkat etmiyor. Devlet ne yapacak, her vatandaşın başına bir bekçi mi dikecek.
    0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika