Boğazlıyan Emniyet Müdürü Tepe, Çalapverdi Beldesini Ziyaret Etti

Yozgat'ın Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, Çalapverdi Belde Belediye Başkanı Mehmet Tanrıkulu'nu ziyaret etti.

Yozgat'ın Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, Çalapverdi Belde Belediye Başkanı Mehmet Tanrıkulu'nu ziyaret etti.

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, yol ve kaldırım çalışmalarına ağırlık vererek trafik sorunlarını en aza indirmeye çalışan Belediye Başkanı Mehmet Tanrıkulu'na teşekkür ettiklerini belirterek, "Ülkemizin en büyük sorunu haline gelen Trafik Kazalarının en aza indirgenmesi hususunda çalışmalar yapan Belediye başkanımızı ziyaret edip teşekkür ediyoruz." dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe'ye teşekkür eden Çalapverdi Belediye Başkanı Mehmet Tanrıkulu, göreve başladıkları günden bu yana en büyük hedefinin kaldırım ve yol çalışmaları olduğunu belirterek, "Çalapverdi'de bir çok ailenin canı yandı. Beldemizin ortasından yol geçtiği için çocuklarımız için büyük tehlike arzediyor. Ben ve ekibim bu yılki programımızda bu sorunu çözmek için canla başla çalışıyoruz." diye konuştu. - YOZGAT

Kaynak: İHA

10 Mayıs 2012 Perşembe 17:18

Yozgat, Mehmet Tanrıkulu, Çalapverdi, Boğazlıyan, Yerel