Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,151,77-10,85
Acıpayam Selüloz2,581,18-2,64
Adana Çimento (A)7,00-1,2716,67
Adana Çimento (B)4,820,8414,22
Adana Çimento (C)1,25-3,1048,81
Adel Kalemcilik16,760,901,82
Adese Alışveriş Ticaret2,353,0718,09
Afyon Çimento6,92-0,14-11,05
Ak Enerji0,86-1,15-5,49
Akbank9,33-1,89-1,21
Akçansa10,321,280,81
Akdenız Güvenlık Hız.3,741,63-36,93
Akfen GMYO2,050,49-14,94
Akın Tekstil9,922,16-29,70
Akiş GMYO3,30-0,905,43
Akmerkez GMYO18,830,75-7,97
Aksa16,381,7436,68
Aksa Enerji4,280,713,63
Aksigorta4,072,2634,20
Aksu Enerji7,830,2647,75
Akyürek Pazarlama0,170,00-34,62
Alarko Carrıer58,001,22-4,21
Alarko GMYO47,141,07-7,30
Alarko Holding6,27-0,32-13,64
Albaraka Türk1,60-0,626,41
Alcatel Lucent Teletaş6,91-0,29-13,41
Alkim Kağıt4,900,82-3,92
Alkim Kimya23,562,43-5,76
Altınyağ0,860,00-28,10
Altınyunus Çeşme5,150,001,98
Anadolu Cam3,365,0027,76
Anadolu Efes26,52-2,649,59
Anadolu Grubu Holding22,10-0,72-6,75
Anadolu Hayat Emek.7,73-0,26-1,11
Anadolu Isuzu12,76-0,7840,22
Anadolu Sigorta4,220,2440,14
Anel Elektrik2,890,35-23,34
Anel Telekom0,464,55-8,00
Arçelik17,301,76-16,71
Arena Bilgisayar4,806,6713,48
Armada Bilgisayar6,300,64-7,08
Arsan Tekstil2,173,3324,00
Artı Yatırım Holding2,11-3,21124,47
Aselsan26,82-1,03-15,66
Aslan Çimento36,300,28-4,97
Ata GMYO4,232,17-11,69
Atakule GMYO2,0610,160,49
Atlantik Petrol Ürünleri1,280,79-7,91
Atlantis Yatırım Holding0,82-1,2067,35
Atlas Yat. Ort.1,3019,2732,65
AvivaSA Emeklilik Hayat17,770,170,38
Avrasya GMYO1,481,37-6,33
Avrasya Petrol ve Tur.1,522,70-9,52
Avrupa Yatırım Holding1,89-1,053,28
Ayen Enerji5,43-3,0412,42
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,900,5311,76
Aygaz13,98-0,64-3,56
Bagfaş9,101,56-13,33
Bak Ambalaj6,96-1,1435,41
Balatacılar Balatacılık0,500,00-10,71
Bantaş Ambalaj2,70-4,26-33,99
Banvit15,835,60-26,10
Baştaş Başkent Çimento2,701,509,76
Batı Çimento6,900,88-30,16
Batısöke Çimento1,51-0,66-15,17
Bera Holding2,580,00-16,77
Berkosan Yalıtım2,241,360,45
Beşiktaş Futbol Yat.3,641,11-11,00
Beyaz Filo49,901,84-32,52
Bilici Yatırım2,152,8736,94
Bim Mağazalar70,50-0,49-9,73
Bimeks0,19-5,00-32,14
Birko Mensucat0,392,63-4,88
Birlik Mensucat1,360,00-3,55
Bizim Mağazaları7,912,732,73
Bolu Çimento6,571,3922,12
Bomonti Elektrik0,912,25-15,74
Borusan Mannesmann13,052,5911,16
Borusan Yat. Paz.39,480,71-10,27
Bosch Fren Sistemleri164,80-0,12-10,03
Bossa7,191,1377,53
Boyner Perakende Yat.8,200,49-10,68
Brisa6,881,78-5,36
Burçelik3,681,66-4,42
Burçelik Vana1,701,80-2,86
Bursa Çimento5,502,044,76
Carrefoursa5,304,54-5,02
Coca Cola İçecek35,52-1,393,80
Componenta Dökümcülük11,481,594,36
Cosmos Yat. Holding1,170,000,00
Credıtwest Faktorıng1,450,696,62
Çelebi39,983,908,11
Çelik Halat9,322,08149,22
Çemaş Döküm1,681,82-9,19
Çemtaş5,125,1325,49
Çimbeton34,80-1,08-5,74
Çimentaş11,080,54-4,40
Çimsa13,22-0,300,19
Çuhadaroğlu Metal2,55-0,39-12,97
Dagi Giyim1,741,16-23,35
Dagi Yatırım Holding1,371,48-4,20
Dardanel1,551,97-20,51
Datagate Bilgisayar9,674,54-7,64
Demısaş Döküm2,280,0024,59
Denge Holding3,340,3076,53
Deniz GMYO3,000,6711,11
Denizbank6,96-0,5789,65
Denizli Cam11,900,340,25
Derimod10,75-1,0143,14
Desa Deri1,11-0,899,90
Despec Bilgisayar3,130,64-12,81
Deva Holding4,210,72-3,88
Diriteks Diriliş Tekstil0,940,00-19,66
Ditaş Doğan6,89-1,0114,91
DO-CO251,001,9919,41
Doğan Burda3,74-1,5812,65
Doğan Gazetecilik5,041,0082,61
Doğan Holding1,11-1,7727,59
Doğtaş Kelebek Mobilya3,171,28-12,91
Doğusan2,58-2,6476,71
Doğuş GMYO3,04-2,56-6,17
Doğuş Otomotiv7,480,40-9,22
Duran Doğan Basım5,793,2153,58
Dyo Boya6,130,33-19,45
Eczacıbaşı İlaç4,120,49-6,58
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,280,446,05
Eczacıbaşı Yatırım10,163,36-6,96
Edip Gayrimenkul1,091,87-7,63
Ege Endüstri379,20-0,9117,76
Ege Gübre27,660,294,30
Ege Profil9,771,98-2,10
Ege Seramik3,800,80-17,39
Egeli & Co Tarım Girişim0,59-4,84-14,49
Egeli&Co Enerji Yatırım0,490,004,26
Egeli&Co Yatırım Holding0,140,00-30,00
Egeplast8,055,9272,01
Ekiz Kimya0,47-4,08-17,54
Emek Elektrik1,46-2,01-8,18
Eminiş Ambalaj3,69-0,81-20,47
Emlak Konut GMYO2,500,81-11,03
Enerjisa Enerji6,890,00
Enka İnşaat5,12-0,19-13,12
Erbosan75,001,69-9,96
Ereğli Demir Çelik11,232,0912,08
Ersu Gıda1,090,93-16,79
Escort Teknoloji0,911,11-27,78
Etiler Gıda4,190,00-10,66
Euro Kapital Yat. Ort.1,003,09-11,50
Euro Trend Yat. Ort.0,866,17-10,42
Euro Yat. Ort.0,782,63-9,30
Euro Yatırım Holding0,730,0019,67
Fenerbahçe Futbol34,981,331,98
Flap Kongre Toplantı Hiz.9,550,10-30,85
F-M İzmit Piston16,70-1,2433,29
Fonet Bilgi Teknolojileri4,420,23-10,16
Ford Otosan60,35-1,793,97
Frigo Pak Gıda1,360,7443,16
Galatasaray Sportif2,17-0,913,46
Garanti Bankası10,200,10-4,85
Garanti Faktoring2,681,52-17,79
Garanti Yat. Ort.0,731,39-2,67
Gedik Girişim1,252,465,04
Gedik Y. Men. Değ.2,640,004,76
Gedik Yatırım Holding1,430,703,62
Gediz Ambalaj7,550,674,43
Gentaş1,62-0,61-3,57
Gersan Elektrik5,31-0,1912,74
Global Men. Değ.0,623,3337,78
Global Yat. Holding4,347,6920,22
Good-Year3,700,54-12,94
Göltaş Çimento58,65-0,17-10,18
Gözde Girişim4,74-0,84-16,25
GSD Denizcilik1,431,425,93
GSD Holding0,97-1,0234,72
Gübre Fabrik.3,911,03-7,57
Güler Yat. Holding1,75-5,4150,86
Güneş Sigorta1,760,006,67
Halk GMYO0,920,00-4,17
Halk Sigorta1,400,72-13,58
Hatay Tekstil4,71-0,21-5,23
Hedef Girişim2,09-0,95-14,34
Hektaş11,953,1170,71
Hürriyet Gzt.1,340,750,00
ICBC Turkey Bank5,433,4319,08
İdealist GMYO2,600,3927,45
İhlas Ev Aletleri0,45-2,17-11,76
İhlas Gayrimenkul1,58-0,63-19,39
İhlas Gazetecilik1,190,000,85
İhlas Holding0,460,00-13,21
İhlas Yayın Holding0,470,00-7,84
İndeks Bilgisayar12,28-1,526,78
Info Yatırım1,210,832,54
İntema27,42-0,1512,65
İpek Doğal Enerji5,272,73-1,86
İskenderun Demir Çelik9,2310,6774,48
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
19 Nisan 2018 Perşembe 18:34

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi