Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,11-1,77-13,95
Acıpayam Selüloz2,52-2,33-4,91
Adana Çimento (A)6,963,2616,00
Adana Çimento (B)4,79-0,2113,51
Adana Çimento (C)1,15-2,5436,90
Adel Kalemcilik17,00-1,113,28
Adese Alışveriş Ticaret2,35-2,0818,09
Afyon Çimento6,59-2,66-15,30
Ak Enerji0,82-3,53-9,89
Akbank8,96-4,58-5,12
Akçansa10,14-1,46-0,95
Akdenız Güvenlık Hız.3,824,66-35,58
Akfen GMYO2,04-0,97-15,35
Akın Tekstil9,64-1,23-31,68
Akiş GMYO3,28-0,614,79
Akmerkez GMYO18,45-0,27-9,82
Aksa16,16-4,8934,85
Aksa Enerji4,22-3,212,18
Aksigorta4,30-0,6941,78
Aksu Enerji7,70-2,2845,30
Akyürek Pazarlama0,16-5,88-38,46
Alarko Carrıer57,95-1,45-4,29
Alarko GMYO44,90-2,52-11,70
Alarko Holding5,95-2,94-18,04
Albaraka Türk1,63-2,988,41
Alcatel Lucent Teletaş6,50-2,40-18,55
Alkim Kağıt4,29-4,07-7,46
Alkim Kimya23,16-1,45-7,36
Altınyağ0,863,61-28,10
Altınyunus Çeşme5,02-2,52-0,59
Anadolu Cam3,15-2,7819,77
Anadolu Efes25,88-3,866,94
Anadolu Grubu Holding21,24-3,10-10,38
Anadolu Hayat Emek.7,750,00-0,86
Anadolu Isuzu11,65-4,0428,02
Anadolu Sigorta4,25-0,9341,14
Anel Elektrik2,83-3,08-24,93
Anel Telekom0,48-4,00-4,00
Arçelik16,68-1,30-19,70
Arena Bilgisayar4,91-2,9616,08
Armada Bilgisayar6,39-4,63-5,75
Arsan Tekstil2,204,2725,71
Artı Yatırım Holding2,060,00119,15
Aselsan25,38-2,83-20,19
Aslan Çimento34,24-2,17-10,37
Ata GMYO4,14-5,26-13,57
Atakule GMYO1,980,00-3,41
Atlantik Petrol Ürünleri1,23-2,38-11,51
Atlantis Yatırım Holding0,74-1,3351,02
Atlas Yat. Ort.1,04-4,596,12
AvivaSA Emeklilik Hayat17,68-0,11-0,13
Avrasya GMYO1,44-2,70-8,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,48-0,67-11,90
Avrupa Yatırım Holding1,94-5,376,01
Ayen Enerji4,75-7,05-1,66
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,924,9212,94
Aygaz13,58-2,09-6,32
Bagfaş8,82-2,43-16,00
Bak Ambalaj6,951,1635,21
Balatacılar Balatacılık0,49-2,00-12,50
Bantaş Ambalaj2,54-2,31-37,90
Banvit17,411,52-18,72
Baştaş Başkent Çimento2,65-1,857,72
Batı Çimento6,60-2,37-33,20
Batısöke Çimento1,46-2,67-17,98
Bera Holding2,44-3,17-21,29
Berkosan Yalıtım2,12-1,85-4,93
Beşiktaş Futbol Yat.3,43-3,65-16,14
Beyaz Filo42,2217,28-42,91
Bilici Yatırım2,04-2,3929,94
Bim Mağazalar72,702,04-6,91
Bimeks0,190,00-32,14
Birko Mensucat0,380,00-7,32
Birlik Mensucat1,32-2,94-6,38
Bizim Mağazaları7,84-2,971,82
Bolu Çimento6,60-1,4922,68
Bomonti Elektrik0,86-2,27-20,37
Borusan Mannesmann12,79-1,628,94
Borusan Yat. Paz.39,32-0,71-10,64
Bosch Fren Sistemleri156,90-2,00-14,35
Bossa6,39-5,0557,78
Boyner Perakende Yat.8,41-4,76-8,39
Brisa6,68-1,91-8,12
Burçelik3,61-1,10-6,23
Burçelik Vana1,61-3,01-8,00
Bursa Çimento5,47-0,734,19
Carrefoursa5,64-1,231,08
Coca Cola İçecek36,162,035,67
Cosmos Yat. Holding1,12-2,61-4,27
Credıtwest Faktorıng1,43-0,695,15
Çelebi40,04-0,308,27
Çelik Halat9,000,56140,66
Çemaş Döküm1,670,60-9,73
Çemtaş5,31-0,9330,15
Çimbeton33,78-0,06-8,50
Çimentaş10,99-0,72-5,18
Çimsa12,93-1,30-2,01
Çuhadaroğlu Metal2,49-1,19-15,02
Dagi Giyim1,66-1,19-26,87
Dagi Yatırım Holding1,36-1,45-4,90
Dardanel1,50-5,06-23,08
Datagate Bilgisayar9,28-3,13-11,37
Demısaş Döküm2,18-2,6819,13
Denge Holding3,27-0,3072,83
Deniz GMYO2,87-2,056,30
Denizbank6,67-2,9181,74
Denizli Cam11,60-1,78-2,27
Derimod10,14-1,9335,02
Desa Deri1,24-2,3622,77
Despec Bilgisayar3,07-2,85-14,48
Deva Holding4,08-1,69-6,85
Diriteks Diriliş Tekstil0,961,05-17,95
Ditaş Doğan6,68-1,4711,40
DO-CO255,90-0,3121,74
Doğan Burda3,820,7915,06
Doğan Gazetecilik5,08-2,5084,06
Doğan Holding1,05-3,6720,69
Doğtaş Kelebek Mobilya2,960,34-18,68
Doğusan2,470,4169,18
Doğuş GMYO2,87-4,97-11,42
Doğuş Otomotiv7,50-1,32-8,98
Döktaş Dökümcülük11,28-1,402,55
Duran Doğan Basım6,072,8861,01
Dyo Boya5,82-3,48-23,52
Eczacıbaşı İlaç4,191,70-4,99
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,25-3,854,65
Eczacıbaşı Yatırım9,90-2,37-9,34
Edip Gayrimenkul1,04-2,80-11,86
Ege Endüstri343,600,2014,56
Ege Gübre27,441,253,47
Ege Profil9,84-1,99-1,40
Ege Seramik3,66-2,14-20,43
Egeli & Co Tarım Girişim0,570,00-17,39
Egeli&Co Enerji Yatırım0,47-2,080,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,140,00-30,00
Egeplast7,02-19,9550,00
Ekiz Kimya0,470,00-17,54
Emek Elektrik1,39-3,47-12,58
Eminiş Ambalaj3,57-1,92-23,06
Emlak Konut GMYO2,42-2,02-13,88
Enerjisa Enerji6,891,32
Enka İnşaat4,86-1,02-17,54
Erbosan74,501,09-10,56
Ereğli Demir Çelik11,03-2,3910,08
Ersu Gıda1,050,00-19,85
Escort Teknoloji0,86-2,27-31,75
Etiler Gıda4,150,00-11,51
Euro Kapital Yat. Ort.0,96-4,00-15,04
Euro Trend Yat. Ort.0,82-2,38-14,58
Euro Yat. Ort.0,740,00-13,95
Euro Yatırım Holding0,72-1,3718,03
Fenerbahçe Futbol33,86-0,41-1,28
Flap Kongre Toplantı Hiz.10,8319,93-21,58
F-M İzmit Piston15,88-3,2326,75
Fonet Bilgi Teknolojileri4,12-3,74-16,26
Ford Otosan55,50-6,33-4,38
Frigo Pak Gıda1,8319,6192,63
Galatasaray Sportif2,05-3,76-2,27
Garanti Bankası9,27-4,53-9,79
Garanti Faktoring2,57-2,65-21,17
Garanti Yat. Ort.0,73-1,35-2,67
Gedik Girişim1,240,004,20
Gedik Y. Men. Değ.2,660,385,56
Gedik Yatırım Holding1,430,003,62
Gediz Ambalaj7,660,135,95
Gentaş1,600,00-4,76
Gersan Elektrik4,91-1,014,25
Global Men. Değ.0,61-3,1735,56
Global Yat. Holding4,350,9320,50
Good-Year3,55-3,01-16,47
Göltaş Çimento55,75-3,04-14,62
Gözde Girişim4,74-3,27-16,25
GSD Denizcilik1,45-2,687,41
GSD Holding0,95-3,0631,94
Gübre Fabrik.3,78-3,82-10,64
Güler Yat. Holding1,67-1,7643,97
Güneş Sigorta1,68-2,891,82
Halk GMYO0,88-2,22-8,33
Halk Sigorta1,37-1,44-15,43
Hatay Tekstil4,75-2,46-4,43
Hedef Girişim2,00-3,38-18,03
Hektaş12,09-0,0872,71
Hürriyet Gzt.1,35-1,460,75
ICBC Turkey Bank5,39-2,7118,20
İdealist GMYO2,53-5,9524,02
İhlas Ev Aletleri0,450,00-11,76
İhlas Gayrimenkul1,55-2,52-20,92
İhlas Gazetecilik1,14-3,39-3,39
İhlas Holding0,450,00-15,09
İhlas Yayın Holding0,45-2,17-11,76
İndeks Bilgisayar12,49-2,048,61
Info Yatırım1,250,815,93
İntema25,50-4,424,77
İpek Doğal Enerji4,95-2,37-7,82
İskenderun Demir Çelik9,530,5380,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)
25 Nisan 2018 Çarşamba 18:39

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi