Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,060,00-17,83
Acıpayam Selüloz2,46-0,81-7,17
Adana Çimento (A)6,90-3,0915,00
Adana Çimento (B)4,70-2,2911,37
Adana Çimento (C)1,08-1,8228,57
Adel Kalemcilik16,47-0,480,06
Adese Alışveriş Ticaret2,35-0,8418,09
Afyon Çimento6,31-1,87-18,89
Ak Enerji0,80-2,44-12,09
Akbank8,332,21-11,79
Akçansa10,000,50-2,31
Akdenız Güvenlık Hız.3,70-3,14-37,61
Akfen GMYO1,95-0,51-19,09
Akın Tekstil9,810,72-30,47
Akiş GMYO3,290,305,11
Akmerkez GMYO18,29-0,54-10,61
Aksa12,511,714,39
Aksa Enerji4,01-1,72-2,91
Aksigorta4,34-1,3643,10
Aksu Enerji6,53-1,9523,22
Alarko Carrıer55,50-0,09-8,34
Alarko GMYO44,94-0,13-11,62
Alarko Holding6,034,87-16,94
Albaraka Türk1,50-0,66-0,24
Alcatel Lucent Teletaş6,12-1,29-23,31
Alkim Kağıt3,58-4,79-22,77
Alkim Kimya22,861,33-8,56
Altınyağ0,852,41-28,94
Altınyunus Çeşme5,000,00-0,99
Anadolu Cam3,02-1,9514,83
Anadolu Efes25,52-0,085,45
Anadolu Grubu Holding21,060,29-11,14
Anadolu Hayat Emek.7,700,00-1,49
Anadolu Isuzu10,40-2,9914,29
Anadolu Sigorta4,28-0,2342,14
Anel Elektrik2,761,85-26,79
Anel Telekom0,460,00-8,00
Arçelik17,33-3,08-16,57
Arena Bilgisayar4,58-2,148,27
Armada Bilgisayar6,47-0,46-4,57
Arsan Tekstil2,11-0,4720,57
Artı Yatırım Holding1,90-2,56102,13
Aselsan24,56-0,89-22,77
Aslan Çimento32,98-1,20-13,66
Ata GMYO3,84-2,54-19,83
Atakule GMYO1,98-3,88-3,41
Atlantik Petrol Ürünleri1,15-1,71-17,27
Atlantis Yatırım Holding0,61-6,1524,49
Atlas Yat. Ort.0,960,00-2,04
AvivaSA Emeklilik Hayat17,70-0,06-0,02
Avrasya GMYO1,34-2,19-15,19
Avrasya Petrol ve Tur.1,37-2,14-18,45
Avrupa Yatırım Holding1,855,111,09
Ayen Enerji4,55-8,45-5,80
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,80-3,235,88
Aygaz12,74-2,67-12,11
Bagfaş7,93-0,88-24,48
Bak Ambalaj7,460,2745,14
Balatacılar Balatacılık0,470,00-16,07
Bantaş Ambalaj2,45-2,00-40,10
Banvit15,40-3,21-28,10
Baştaş Başkent Çimento2,550,003,66
Batı Çimento6,380,00-35,43
Batısöke Çimento1,482,07-16,85
Bera Holding2,381,71-23,23
Berkosan Yalıtım2,595,2816,14
Beşiktaş Futbol Yat.2,670,00-34,72
Beyaz Filo29,02-3,27-60,76
Bilici Yatırım1,820,5518,91
Bim Mağazalar68,20-1,16-12,68
Bimeks0,12-20,00-57,14
Birko Mensucat0,370,00-9,76
Birlik Mensucat1,30-1,52-7,80
Bizim Mağazaları7,79-0,131,17
Bolu Çimento6,880,1527,88
Bomonti Elektrik0,81-2,41-25,00
Borusan Mannesmann12,15-0,493,49
Borusan Yat. Paz.38,36-1,24-11,10
Bosch Fren Sistemleri156,000,26-14,84
Bossa6,42-2,4358,52
Boyner Perakende Yat.8,47-3,75-7,73
Brisa6,49-1,22-10,73
Burçelik3,27-3,54-15,06
Burçelik Vana1,58-1,86-9,71
Bursa Çimento5,390,192,67
Carrefoursa5,01-1,38-10,22
Coca Cola İçecek35,500,853,74
Cosmos Yat. Holding1,140,00-2,56
Credıtwest Faktorıng1,400,002,94
Çelebi34,481,111,20
Çelik Halat8,40-0,12124,62
Çemaş Döküm1,645,13-11,35
Çemtaş5,111,3925,25
Çimbeton35,800,17-3,03
Çimentaş10,68-1,84-7,85
Çimsa12,31-1,20-6,70
Çuhadaroğlu Metal2,370,42-19,11
Dagi Giyim1,69-0,59-25,55
Dagi Yatırım Holding1,30-0,76-9,09
Dardanel1,52-3,18-22,05
Datagate Bilgisayar7,76-6,84-25,88
Demısaş Döküm3,008,7063,93
Denge Holding2,86-4,6751,16
Deniz GMYO3,194,9318,15
Denizbank6,490,4676,84
Denizli Cam10,97-0,63-7,58
Derimod9,05-4,7420,51
Desa Deri1,14-1,7212,87
Despec Bilgisayar3,01-0,66-16,16
Deva Holding3,921,55-10,50
Diriteks Diriliş Tekstil1,09-1,80-6,84
Ditaş Doğan6,03-1,790,56
DO-CO272,001,1229,40
Doğan Burda3,400,592,41
Doğan Gazetecilik5,000,0081,16
Doğan Holding0,93-5,106,90
Doğtaş Kelebek Mobilya2,51-2,33-31,04
Doğusan3,083,70110,96
Doğuş GMYO2,950,00-8,95
Doğuş Otomotiv7,46-0,67-9,47
Döktaş Dökümcülük11,18-1,671,64
Duran Doğan Basım5,980,3458,62
Dyo Boya5,67-0,18-25,49
Eczacıbaşı İlaç3,98-0,50-9,75
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,30-2,136,98
Eczacıbaşı Yatırım10,010,40-8,33
Edip Gayrimenkul0,96-2,04-18,64
Ege Endüstri321,500,787,19
Ege Gübre26,540,990,08
Ege Profil9,84-1,11-1,40
Ege Seramik3,34-3,47-27,39
Egeli & Co Tarım Girişim0,540,00-21,74
Egeli&Co Enerji Yatırım0,46-4,17-2,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,130,00-35,00
Egeplast6,96-4,2648,72
Ekiz Kimya0,46-2,13-19,30
Emek Elektrik1,370,74-13,84
Eminiş Ambalaj3,52-0,56-24,14
Emlak Konut GMYO2,540,40-9,61
Enerjisa Enerji6,97-0,57
Enka İnşaat4,892,52-17,03
Erbosan73,700,75-11,52
Ereğli Demir Çelik10,51-1,684,89
Ersu Gıda1,00-1,96-23,66
Escort Teknoloji0,740,00-41,27
Etiler Gıda4,001,78-14,71
Euro Kapital Yat. Ort.0,86-1,15-23,89
Euro Trend Yat. Ort.0,75-1,32-21,87
Euro Yat. Ort.0,691,47-19,77
Euro Yatırım Holding0,64-1,544,92
Fenerbahçe Futbol35,003,492,04
Flap Kongre Toplantı Hiz.11,41-18,50-17,38
F-M İzmit Piston15,55-2,2024,11
Fonet Bilgi Teknolojileri3,83-2,79-22,15
Ford Otosan57,00-0,52-1,80
Frigo Pak Gıda1,710,0080,00
Galatasaray Sportif2,426,1415,37
Garanti Bankası9,102,02-11,45
Garanti Faktoring2,46-1,99-24,54
Garanti Yat. Ort.0,711,43-5,33
Gedik Girişim1,23-0,813,36
Gedik Y. Men. Değ.2,63-1,134,37
Gedik Yatırım Holding1,460,005,80
Gediz Ambalaj7,36-1,211,80
Gentaş1,56-0,64-7,14
Gersan Elektrik4,460,22-5,31
Global Men. Değ.0,59-1,6731,11
Global Yat. Holding3,890,267,76
Good-Year3,57-0,28-16,00
Göltaş Çimento52,75-1,31-19,22
Gözde Girişim4,262,90-24,73
GSD Denizcilik1,350,000,00
GSD Holding0,891,1423,61
Gübre Fabrik.3,60-1,64-14,89
Güler Yat. Holding1,65-1,2042,24
Güneş Sigorta1,532,68-7,27
Halk GMYO0,85-1,16-11,00
Halk Sigorta1,39-0,71-14,20
Hatay Tekstil4,49-1,32-9,66
Hedef Girişim1,95-1,52-20,08
Hektaş9,69-8,5038,43
Hürriyet Gzt.1,350,000,75
ICBC Turkey Bank5,79-7,0626,97
İdealist GMYO2,49-1,1922,06
İhlas Ev Aletleri0,410,00-19,61
İhlas Gayrimenkul1,32-1,49-32,65
İhlas Gazetecilik0,97-2,02-17,80
İhlas Holding0,420,00-20,75
İhlas Yayın Holding0,420,00-17,65
İndeks Bilgisayar10,80-0,74-6,09
Info Yatırım1,08-0,92-8,47
İntema25,52-2,074,85
İpek Doğal Enerji4,89-1,61-8,94
İskenderun Demir Çelik8,44-5,3859,55
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
04 Mayıs 2018 Cuma 18:42

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi