Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,067,07-17,83
Acıpayam Selüloz2,340,86-11,70
Adana Çimento (A)6,860,5914,33
Adana Çimento (B)4,760,2112,80
Adana Çimento (C)1,080,9328,57
Adel Kalemcilik15,871,02-3,58
Adese Alışveriş Ticaret2,060,003,52
Afyon Çimento5,700,18-26,74
Ak Enerji0,771,32-15,38
Akbank8,744,67-7,45
Akçansa9,990,00-2,41
Akdenız Güvenlık Hız.3,503,86-40,98
Akfen GMYO1,80-2,17-25,31
Akın Tekstil8,58-2,05-39,19
Akiş GMYO3,20-1,542,24
Akmerkez GMYO18,491,87-9,63
Aksa11,73-1,92-2,12
Aksa Enerji3,943,14-4,60
Aksigorta4,20-1,8738,48
Aksu Enerji6,270,8018,31
Alarko Carrıer52,400,38-13,46
Alarko GMYO42,780,47-15,87
Alarko Holding5,400,19-25,62
Albaraka Türk1,526,291,09
Alcatel Lucent Teletaş5,45-2,50-31,70
Alkim Kağıt3,306,45-28,81
Alkim Kimya19,50-1,91-17,75
Altınyağ0,76-1,30-36,46
Altınyunus Çeşme4,90-1,80-2,97
Anadolu Cam2,791,456,08
Anadolu Efes24,660,571,90
Anadolu Grubu Holding20,964,85-11,56
Anadolu Hayat Emek.7,701,32-1,49
Anadolu Isuzu10,27-1,2512,86
Anadolu Sigorta4,232,1740,47
Anel Elektrik2,581,98-31,56
Anel Telekom0,460,00-8,00
Arçelik17,150,65-17,44
Arena Bilgisayar4,280,941,18
Armada Bilgisayar6,18-1,44-8,85
Arsan Tekstil2,05-2,3817,14
Artı Yatırım Holding1,690,0079,79
Aselsan23,420,17-26,35
Aslan Çimento33,260,67-12,93
Ata GMYO3,640,28-24,01
Atakule GMYO1,98-1,00-3,41
Atlantik Petrol Ürünleri1,1510,58-17,27
Atlantis Yatırım Holding0,570,0016,33
Atlas Yat. Ort.0,941,08-4,08
AvivaSA Emeklilik Hayat17,590,06-0,64
Avrasya GMYO1,242,48-21,52
Avrasya Petrol ve Tur.1,284,07-23,81
Avrupa Yatırım Holding2,241,3622,40
Ayen Enerji4,03-0,25-16,56
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,77-3,804,12
Aygaz11,79-2,08-18,66
Bagfaş7,520,80-28,38
Bak Ambalaj7,260,6941,25
Balatacılar Balatacılık0,470,00-16,07
Bantaş Ambalaj2,360,00-42,30
Banvit14,853,41-30,67
Baştaş Başkent Çimento2,650,387,72
Batı Çimento6,663,10-32,59
Batısöke Çimento1,34-0,74-24,72
Bera Holding2,090,97-32,58
Berkosan Yalıtım2,581,9815,70
Beşiktaş Futbol Yat.2,442,52-40,34
Beyaz Filo18,00-20,00-75,66
Bilici Yatırım1,833,9819,56
Bim Mağazalar68,70-0,87-12,04
Bimeks0,1515,38-46,43
Birko Mensucat0,385,56-7,32
Birlik Mensucat1,24-1,59-12,06
Bizim Mağazaları7,200,56-6,49
Bolu Çimento6,73-0,8825,09
Bomonti Elektrik0,71-2,74-34,26
Borusan Mannesmann10,34-9,38-11,93
Borusan Yat. Paz.39,0010,80-9,61
Bosch Fren Sistemleri152,70-0,65-16,64
Bossa6,120,3351,11
Boyner Perakende Yat.8,22-0,24-10,46
Brisa6,18-1,12-14,99
Burçelik3,101,31-19,48
Burçelik Vana1,512,03-13,71
Bursa Çimento5,320,571,33
Carrefoursa4,930,82-11,65
Coca Cola İçecek35,962,685,08
Cosmos Yat. Holding1,120,00-4,27
Credıtwest Faktorıng1,380,001,47
Çelebi34,702,121,85
Çelik Halat7,442,4898,95
Çemaş Döküm1,550,00-16,22
Çemtaş4,98-0,4022,06
Çimbeton33,400,00-9,53
Çimentaş10,02-1,09-13,55
Çimsa11,540,96-12,54
Çuhadaroğlu Metal2,08-3,26-29,01
Dagi Giyim1,450,00-36,12
Dagi Yatırım Holding1,270,79-11,19
Dardanel1,500,00-23,08
Datagate Bilgisayar6,70-4,96-36,01
Demısaş Döküm2,52-7,0137,70
Denge Holding2,61-2,2537,95
Deniz GMYO3,110,3215,19
Denizbank5,66-1,2254,22
Denizli Cam10,250,59-13,65
Derimod8,763,9116,64
Desa Deri1,06-0,934,95
Despec Bilgisayar2,940,00-18,11
Deva Holding3,980,25-9,13
Diriteks Diriliş Tekstil1,08-0,92-7,69
Ditaş Doğan5,630,00-6,11
DO-CO273,000,8129,88
Doğan Burda3,10-1,59-6,63
Doğan Gazetecilik5,040,0082,61
Doğan Holding0,950,009,20
Doğtaş Kelebek Mobilya2,296,51-37,09
Doğusan3,26-1,51123,29
Doğuş GMYO2,850,00-12,04
Doğuş Otomotiv7,702,80-6,55
Döktaş Dökümcülük11,380,713,45
Duran Doğan Basım5,57-2,6247,75
Dyo Boya4,86-2,02-36,14
Eczacıbaşı İlaç3,831,86-13,15
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,170,460,93
Eczacıbaşı Yatırım9,510,00-12,91
Edip Gayrimenkul0,90-1,10-23,73
Ege Endüstri316,10-1,625,39
Ege Gübre25,820,081,17
Ege Profil9,73-1,12-2,51
Ege Seramik3,170,32-31,09
Egeli & Co Tarım Girişim0,563,70-18,84
Egeli&Co Enerji Yatırım0,460,00-2,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,147,69-30,00
Egeplast6,40-6,4336,75
Ekiz Kimya0,470,00-17,54
Emek Elektrik1,241,64-22,01
Eminiş Ambalaj3,450,29-25,65
Emlak Konut GMYO2,490,40-11,39
Enerjisa Enerji6,50-1,66
Enka İnşaat4,88-0,61-17,20
Erbosan75,956,52-8,82
Ereğli Demir Çelik10,570,385,49
Ersu Gıda0,940,00-28,24
Escort Teknoloji0,661,54-47,62
Etiler Gıda3,83-0,26-18,34
Euro Kapital Yat. Ort.0,78-1,27-30,97
Euro Trend Yat. Ort.0,670,00-30,21
Euro Yat. Ort.0,641,59-25,58
Euro Yatırım Holding0,63-1,563,28
Fenerbahçe Futbol35,703,664,08
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,60-18,84-59,45
F-M İzmit Piston14,220,8513,50
Fonet Bilgi Teknolojileri3,581,70-27,24
Ford Otosan56,901,16-1,97
Frigo Pak Gıda1,7917,7688,42
Galatasaray Sportif2,300,889,65
Garanti Bankası9,484,06-7,75
Garanti Faktoring2,422,54-25,77
Garanti Yat. Ort.0,681,49-9,33
Gedik Girişim1,263,285,88
Gedik Y. Men. Değ.2,63-0,754,37
Gedik Yatırım Holding1,46-0,685,80
Gediz Ambalaj6,870,44-4,98
Gentaş1,581,28-5,95
Gersan Elektrik4,11-0,48-12,74
Global Men. Değ.0,57-1,7226,67
Global Yat. Holding3,720,273,05
Good-Year3,41-0,29-19,76
Göltaş Çimento49,441,19-24,29
Gözde Girişim3,881,31-31,45
GSD Denizcilik1,25-0,79-7,41
GSD Holding0,883,5322,22
Gübre Fabrik.3,31-0,30-21,75
Güler Yat. Holding1,898,6262,93
Güneş Sigorta1,47-1,34-10,91
Halk GMYO0,840,00-12,05
Halk Sigorta1,390,72-14,20
Hatay Tekstil4,4012,82-11,47
Hedef Girişim1,741,75-28,69
Hektaş10,202,5145,71
Hürriyet Gzt.1,351,500,75
ICBC Turkey Bank6,03-0,5032,24
İdealist GMYO2,272,7111,27
İhlas Ev Aletleri0,362,86-29,41
İhlas Gayrimenkul1,210,83-38,27
İhlas Gazetecilik0,841,20-28,81
İhlas Holding0,375,71-30,19
İhlas Yayın Holding0,382,70-25,49
İndeks Bilgisayar10,56-2,67-8,17
Info Yatırım1,050,96-11,02
İntema23,46-1,18-3,62
İpek Doğal Enerji4,480,00-16,57
İskenderun Demir Çelik8,151,1254,06
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
10 Mayıs 2018 Perşembe 18:30

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi