Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,060,00-17,83
Acıpayam Selüloz2,360,85-10,94
Adana Çimento (A)6,971,6016,17
Adana Çimento (B)4,72-0,8411,85
Adana Çimento (C)1,06-1,8526,19
Adel Kalemcilik16,010,88-2,73
Adese Alışveriş Ticaret2,04-0,972,51
Afyon Çimento5,63-1,23-27,63
Ak Enerji0,75-2,60-17,58
Akbank8,55-2,17-9,46
Akçansa9,97-0,80-2,61
Akdenız Güvenlık Hız.3,767,43-36,59
Akfen GMYO1,830,00-24,07
Akın Tekstil8,44-1,63-40,18
Akiş GMYO3,200,002,24
Akmerkez GMYO18,39-0,49-10,12
Aksa11,59-1,19-3,29
Aksa Enerji4,032,28-2,42
Aksigorta4,14-1,4336,50
Aksu Enerji6,320,8019,26
Alarko Carrıer51,95-0,86-14,20
Alarko GMYO42,800,05-15,83
Alarko Holding5,19-3,89-28,51
Albaraka Türk1,47-3,29-2,23
Alcatel Lucent Teletaş5,40-0,92-32,33
Alkim Kağıt3,7413,33-19,32
Alkim Kimya19,40-0,51-18,18
Altınyağ0,74-2,63-38,13
Altınyunus Çeşme4,79-1,44-5,15
Anadolu Cam2,77-0,725,32
Anadolu Efes25,704,226,20
Anadolu Grubu Holding20,70-1,24-12,66
Anadolu Hayat Emek.7,66-1,16-2,01
Anadolu Isuzu10,09-1,7510,88
Anadolu Sigorta4,230,0040,47
Anel Elektrik2,590,39-31,30
Anel Telekom0,44-4,35-12,00
Arçelik17,170,12-17,34
Arena Bilgisayar4,280,001,18
Armada Bilgisayar6,14-0,65-9,44
Arsan Tekstil2,091,9519,43
Artı Yatırım Holding1,9012,43102,13
Aselsan23,18-1,02-27,11
Aslan Çimento33,04-0,66-13,51
Ata GMYO3,681,10-23,17
Atakule GMYO1,96-1,01-4,39
Atlantik Petrol Ürünleri1,247,83-10,79
Atlantis Yatırım Holding0,56-3,4514,29
Atlas Yat. Ort.0,92-2,13-6,12
AvivaSA Emeklilik Hayat17,55-0,96-0,87
Avrasya GMYO1,22-1,61-22,78
Avrasya Petrol ve Tur.1,25-2,34-25,60
Avrupa Yatırım Holding2,20-1,7920,22
Ayen Enerji4,060,50-15,94
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,770,004,12
Aygaz11,65-1,19-19,63
Bagfaş7,40-1,60-29,52
Bak Ambalaj6,72-7,4430,74
Balatacılar Balatacılık0,480,00-14,29
Bantaş Ambalaj2,32-1,69-43,28
Banvit13,82-6,94-35,48
Baştaş Başkent Çimento2,650,007,72
Batı Çimento6,842,70-30,77
Batısöke Çimento1,33-0,75-25,28
Bera Holding2,05-1,91-33,87
Berkosan Yalıtım2,33-9,694,48
Beşiktaş Futbol Yat.2,42-0,82-40,83
Beyaz Filo14,40-20,00-80,53
Bilici Yatırım1,74-5,4313,68
Bim Mağazalar69,350,95-11,20
Bimeks0,1820,00-35,71
Birko Mensucat0,390,00-4,88
Birlik Mensucat1,21-2,42-14,18
Bizim Mağazaları7,19-0,14-6,62
Bolu Çimento6,760,7525,65
Bomonti Elektrik0,69-2,82-36,11
Borusan Mannesmann10,12-2,13-13,80
Borusan Yat. Paz.39,000,00-9,61
Bosch Fren Sistemleri151,30-0,92-17,40
Bossa6,120,0051,11
Boyner Perakende Yat.8,05-2,90-12,31
Brisa6,200,32-14,72
Burçelik3,07-0,97-20,26
Burçelik Vana1,510,00-13,71
Bursa Çimento5,30-0,380,95
Carrefoursa5,399,33-3,41
Coca Cola İçecek36,140,505,61
Cosmos Yat. Holding1,196,251,71
Credıtwest Faktorıng1,390,722,21
Çelebi35,101,153,02
Çelik Halat7,774,16107,77
Çemaş Döküm1,54-0,65-16,76
Çemtaş5,000,4022,55
Çimbeton32,64-2,16-11,59
Çimentaş10,05-0,50-13,29
Çimsa11,630,78-11,86
Çuhadaroğlu Metal2,090,48-28,67
Dagi Giyim1,43-1,38-37,00
Dagi Yatırım Holding1,23-3,15-13,99
Dardanel1,45-3,33-25,64
Datagate Bilgisayar6,48-3,28-38,11
Demısaş Döküm2,47-1,9834,97
Denge Holding2,53-3,0733,72
Deniz GMYO3,110,0015,19
Denizbank5,771,9457,22
Denizli Cam10,381,37-12,55
Derimod8,69-1,0315,71
Desa Deri1,158,4913,86
Despec Bilgisayar2,92-0,68-18,66
Deva Holding3,96-0,50-9,59
Diriteks Diriliş Tekstil1,080,00-7,69
Ditaş Doğan5,57-1,07-7,11
DO-CO273,000,0029,88
Doğan Burda3,10-0,64-6,63
Doğan Gazetecilik5,152,1886,59
Doğan Holding0,92-3,165,75
Doğtaş Kelebek Mobilya2,10-8,30-42,31
Doğusan3,507,36139,73
Doğuş GMYO2,932,81-9,57
Doğuş Otomotiv7,720,39-6,31
Döktaş Dökümcülük11,470,794,27
Duran Doğan Basım4,45-19,9618,04
Dyo Boya4,64-4,53-39,03
Eczacıbaşı İlaç3,850,52-12,70
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,11-2,76-1,86
Eczacıbaşı Yatırım9,32-2,00-14,65
Edip Gayrimenkul0,89-1,11-24,58
Ege Endüstri315,70-0,135,26
Ege Gübre25,840,081,25
Ege Profil9,800,72-1,80
Ege Seramik3,16-0,32-31,30
Egeli & Co Tarım Girişim0,54-3,57-21,74
Egeli&Co Enerji Yatırım0,460,00-2,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,13-7,14-35,00
Egeplast6,02-4,1428,63
Ekiz Kimya0,46-2,13-19,30
Emek Elektrik1,22-2,40-23,27
Eminiş Ambalaj3,44-1,15-25,86
Emlak Konut GMYO2,45-1,61-12,81
Enerjisa Enerji6,47-0,46
Enka İnşaat4,900,41-16,86
Erbosan74,50-1,91-10,56
Ereğli Demir Çelik10,721,426,99
Ersu Gıda0,962,13-26,72
Escort Teknoloji0,671,52-46,83
Etiler Gıda3,75-2,09-20,04
Euro Kapital Yat. Ort.0,76-2,56-32,74
Euro Trend Yat. Ort.0,66-1,49-31,25
Euro Yat. Ort.0,63-1,56-26,74
Euro Yatırım Holding0,61-3,170,00
Fenerbahçe Futbol35,56-0,393,67
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,2211,07-54,96
F-M İzmit Piston14,09-0,9112,46
Fonet Bilgi Teknolojileri3,50-2,23-28,86
Ford Otosan56,80-0,18-2,14
Frigo Pak Gıda1,61-10,0669,47
Galatasaray Sportif2,446,0916,33
Garanti Bankası9,18-3,16-10,67
Garanti Faktoring2,380,00-26,99
Garanti Yat. Ort.0,67-1,47-10,67
Gedik Girişim1,260,005,88
Gedik Y. Men. Değ.2,630,004,37
Gedik Yatırım Holding1,45-0,685,07
Gediz Ambalaj6,941,02-4,01
Gentaş1,8919,6212,50
Gersan Elektrik4,161,46-11,68
Global Men. Değ.0,580,0028,89
Global Yat. Holding3,884,307,48
Good-Year3,37-1,17-20,71
Göltaş Çimento49,780,69-23,77
Gözde Girişim3,85-0,77-31,98
GSD Denizcilik1,24-0,80-8,15
GSD Holding0,85-3,4118,06
Gübre Fabrik.3,26-1,51-22,93
Güler Yat. Holding1,995,2971,55
Güneş Sigorta1,480,68-10,30
Halk GMYO0,841,20-12,05
Halk Sigorta1,401,45-13,58
Hatay Tekstil4,18-5,00-15,90
Hedef Girişim1,740,00-28,69
Hektaş10,02-1,7643,14
Hürriyet Gzt.1,382,992,99
ICBC Turkey Bank5,99-0,6631,36
İdealist GMYO2,20-3,087,84
İhlas Ev Aletleri0,35-5,41-31,37
İhlas Gayrimenkul1,18-2,48-39,80
İhlas Gazetecilik0,81-3,57-31,36
İhlas Holding0,35-5,41-33,96
İhlas Yayın Holding0,36-2,70-29,41
İndeks Bilgisayar10,751,80-6,52
Info Yatırım1,040,00-11,86
İntema22,52-4,01-7,48
İpek Doğal Enerji4,41-1,56-17,88
İskenderun Demir Çelik8,261,3556,14

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
11 Mayıs 2018 Cuma 18:38

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi