Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım2,23-11,8614,36
Acıpayam Selüloz3,419,294,60
Adana Çimento (A)6,020,33-0,50
Adana Çimento (B)4,140,730,73
Adana Çimento (C)1,462,103,55
Adel Kalemcilik11,150,631,36
Adese Alışveriş Ticaret2,24-0,88-4,27
Afyon Çimento4,57-0,22-0,44
Ak Enerji0,600,00-4,76
Akbank5,981,531,62
Akçansa7,722,395,03
Akdenız Güvenlık Hız.1,981,02-1,49
Akfen GMYO1,790,008,48
Akın Tekstil9,04-1,95-4,34
Akiş GMYO2,60-2,261,56
Akmerkez GMYO16,000,06-2,26
Aksa7,52-0,400,80
Aksa Enerji2,77-1,773,36
Aksigorta3,752,182,46
Aksu Enerji8,52-0,5810,36
Alarko Carrıer39,00-0,51-0,91
Alarko GMYO43,780,09-2,54
Alarko Holding2,090,480,97
Albaraka Türk1,250,812,46
Alcatel Lucent Teletaş5,721,06-0,69
Alkim Kağıt4,02-1,23-3,13
Alkim Kimya21,48-1,47-9,37
Altınyağ0,29-19,44-34,09
Altınyunus Çeşme4,10-2,38-1,20
Anadolu Cam2,59-1,15-3,36
Anadolu Efes19,48-0,20-5,44
Anadolu Grubu Holding10,23-1,63-0,10
Anadolu Hayat Emek.5,740,35-4,49
Anadolu Isuzu5,96-3,40-3,56
Anadolu Sigorta4,280,003,88
Anel Elektrik1,70-1,164,94
Arçelik16,150,252,28
Arena Bilgisayar4,00-3,15-9,30
Armada Bilgisayar8,710,23-6,24
Arsan Tekstil1,62-0,610,00
Artı Yatırım Holding0,89-2,202,30
Aselsan23,14-0,43-3,90
Aslan Çimento27,940,07-0,78
Ata GMYO4,000,25-0,25
Atakule GMYO1,45-1,36-2,68
Atlantik Petrol Ürünleri0,79
Atlantis Yatırım Holding0,48-20,00166,67
Atlas Yat. Ort.0,856,25-1,16
AvivaSA Emeklilik Hayat7,640,00-0,39
Avrasya GMYO0,83-3,49-5,68
Avrasya Petrol ve Tur.1,06-1,85-1,85
Avrasya Stratejik GMYF1.249,000,040,22
Avrupa Yatırım Holding2,37-0,42-2,47
Ayen Enerji2,42-2,422,98
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,522,017,04
Aygaz11,800,514,15
Bagfaş4,910,611,87
Bak Ambalaj4,60-0,86-9,27
Balatacılar Balatacılık0,5714,0072,73
Bantaş Ambalaj1,50-1,96-0,66
Banvit10,53-1,86-2,41
Baştaş Başkent Çimento1,940,00-3,96
Batı Çimento2,390,00-0,83
Batısöke Çimento1,04-0,95-4,59
Bera Holding1,76-3,30-14,56
Berkosan Yalıtım1,69-1,17-6,63
Beşiktaş Futbol Yat.1,62-0,610,00
Beyaz Filo3,159,3815,38
Bilici Yatırım1,42-1,394,41
Bim Mağazalar89,00-1,112,30
Bimeks0,070,0016,67
Birko Mensucat0,290,00-3,33
Birlik Mensucat0,92-9,80-21,37
Bizim Mağazaları6,02-0,82-11,47
Bolu Çimento3,37-0,59-1,75
Bomonti Elektrik1,0019,05108,33
Borusan Mannesmann7,94-0,251,79
Borusan Yat. Paz.37,52-0,74-0,27
Bosch Fren Sistemleri161,900,06-0,06
Bossa7,37-2,383,51
Boyner Perakende Yat.4,141,975,08
Brisa6,340,960,16
Burçelik3,372,744,98
Burçelik Vana1,50-0,661,35
Bursa Çimento4,24-0,70-3,64
Carrefoursa3,42-0,29-1,72
Coca Cola İçecek31,300,641,36
Cosmos Yat. Holding1,022,005,15
Credıtwest Faktorıng0,94-1,05-9,62
Çelebi63,00-0,71-0,63
Çelik Halat5,970,84-0,50
Çemaş Döküm0,76-3,800,00
Çemtaş5,57-1,42-8,39
Çimbeton28,12-4,81-1,68
Çimentaş11,30-7,38-11,02
Çimsa7,501,76-0,66
Çuhadaroğlu Metal1,74-0,57-2,25
Dagi Giyim1,22-3,17-1,61
Dagi Yatırım Holding1,053,963,96
Dardanel1,09-1,80-0,91
Datagate Bilgisayar4,17-1,88-2,57
Demirören Gazetecilik14,08-20,0046,67
Demısaş Döküm2,50-0,790,81
Denge Holding1,12-2,61-3,45
Deniz GMYO3,14-5,423,29
Denizbank18,20-16,21-4,71
Denizli Cam10,89-1,98-5,47
Derimod8,83-0,561,85
Desa Deri1,812,844,62
Despec Bilgisayar2,77-1,42-15,55
Deva Holding3,442,084,56
Diriteks Diriliş Tekstil0,73-1,35-6,41
Ditaş Doğan5,18-0,38-5,47
DO-CO515,60-0,717,69
Doğan Burda2,94-1,67-2,33
Doğan Holding0,96-1,03-5,88
Doğtaş Kelebek Mobilya1,26-3,823,28
Doğusan3,5315,3646,47
Doğuş GMYO2,180,003,32
Doğuş Otomotiv4,311,17-0,69
Döktaş Dökümcülük8,94-0,679,69
Duran Doğan Basım5,56-4,799,02
Dyo Boya2,75-2,48-5,17
Eczacıbaşı İlaç2,740,000,37
Eczacıbaşı Yatırım7,510,274,31
Edip Gayrimenkul0,701,45-9,09
Ege Endüstri365,204,916,16
Ege Gübre22,180,002,21
Ege Profil8,881,250,11
Ege Seramik3,270,93-2,39
Egeli & Co Tarım Girişim0,1820,0038,46
Egeli&Co Enerji Yatırım0,3620,0050,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,1614,2960,00
Egeplast3,810,26-0,78
Ekiz Kimya0,3818,7515,15
Emek Elektrik0,94-1,05-4,08
Eminiş Ambalaj1,17-5,650,00
Emlak Konut GMYO1,461,39-2,67
Enerjisa Enerji4,90-0,81-3,92
Enka İnşaat4,510,00-1,53
Erbosan56,05-1,23-10,18
Ereğli Demir Çelik7,501,353,88
Ersu Gıda0,89-1,11-3,26
Escort Teknoloji0,74-1,33-2,63
Etiler Gıda2,03-0,98-4,69
Euro Kapital Yat. Ort.0,690,00-2,82
Euro Trend Yat. Ort.0,59-1,67-7,81
Euro Yat. Ort.0,641,591,59
Euro Yatırım Holding0,51-1,92-7,27
Fenerbahçe Futbol6,92-1,560,00
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,803,325,26
F-M İzmit Piston16,75-0,83-2,90
Fonet Bilgi Teknolojileri3,32-1,78-2,92
Ford Otosan55,500,0011,00
Formet Çelik Kapı1,481,3716,54
Frigo Pak Gıda1,68-1,75-1,18
Galatasaray Sportif1,24-0,800,00
Garanti Bankası8,173,292,64
Garanti Faktoring1,92-1,03-3,03
Garanti Yat. Ort.0,70-1,41-11,39
Gedik Y. Men. Değ.3,37-4,264,66
Gedik Yatırım Holding2,67-6,3213,62
Gediz Ambalaj4,18-0,950,72
Gentaş1,78-0,560,56
Gersan Elektrik3,16-0,63-10,48
Global Men. Değ.0,450,00-4,26
Global Yat. Holding3,200,317,02
Good-Year3,340,30-2,91
Göltaş Çimento10,92-2,50-12,15
Gözde Girişim2,54-0,78-4,87
GSD Denizcilik1,19-1,653,48
GSD Holding0,77-2,53-3,75
Gübre Fabrik.2,770,00-6,42
Güler Yat. Holding1,00-1,96-6,54
Güneş Sigorta1,592,586,00
Halk GMYO0,68-1,45-2,86
Halk Sigorta1,100,920,00
Hatay Tekstil4,000,761,27
Hedef Girişim1,11-0,89-4,31
Hektaş9,08-0,44-2,05
HUB Girişim1,97-0,514,79
Hürriyet Gzt.0,92-1,08-1,08
ICBC Turkey Bank5,062,642,64
İdealist Danışmanlık10,40-2,16-3,70
İdealist GMYO1,610,00-1,23
İhlas Ev Aletleri0,31-3,13-6,06
İhlas Gayrimenkul1,001,01-4,76
İhlas Gazetecilik0,56-1,75-8,20
İhlas Holding0,30-6,25-6,25
İhlas Yayın Holding0,31-3,13-6,06
İndeks Bilgisayar5,912,43-1,01
Info Yatırım1,062,912,91
İntema18,11-0,93-2,79
İpek Doğal Enerji5,750,357,08
İskenderun Demir Çelik6,120,498,13
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

14 Ocak 2019 Pazartesi 18:35

Borsa İstanbul, Ekonomi