Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,64-0,61-15,90
Acıpayam Selüloz4,085,9725,15
Adana Çimento (A)6,901,1714,05
Adana Çimento (B)4,850,2118,00
Adana Çimento (C)1,190,85-15,60
Adel Kalemcilik11,172,201,55
Adese Alışveriş Ticaret2,103,45-10,26
Afyon Çimento4,390,23-4,36
Ak Enerji0,56-1,75-11,11
Akbank6,553,9711,30
Akçansa6,44-0,62-1,56
Akdenız Güvenlık Hız.2,101,454,48
Akfen GMYO1,540,00-6,67
Akın Tekstil9,050,11-4,23
Akiş GMYO2,48-1,20-3,13
Akmerkez GMYO18,601,5313,62
Aksa8,760,9232,04
Aksa Enerji2,482,06-7,46
Aksigorta4,480,2242,70
Aksu Enerji9,090,1117,75
Alarko Carrıer38,000,26-3,46
Alarko GMYO42,740,09-4,85
Alarko Holding2,683,8829,47
Albaraka Türk1,51-1,3123,77
Alcatel Lucent Teletaş6,963,1120,83
Alkim Kağıt3,981,0010,74
Alkim Kimya24,740,414,39
Altınyağ0,400,00-9,09
Altınyunus Çeşme4,141,22-0,24
Anadolu Cam3,05-0,3313,81
Anadolu Efes20,402,00-0,97
Anadolu Grubu Holding12,852,7225,49
Anadolu Hayat Emek.5,500,00-3,42
Anadolu Isuzu7,553,8522,17
Anadolu Sigorta4,170,006,22
Anel Elektrik1,680,603,70
Arçelik18,552,4917,48
Arena Bilgisayar3,420,59-22,45
Armada Bilgisayar9,34-0,640,54
Arsan Tekstil1,620,000,00
Artı Yatırım Holding1,110,9127,59
Aselsan21,400,85-11,13
Aslan Çimento24,860,81-11,72
Ata GMYO3,880,52-3,24
Atakule GMYO1,19-0,83-9,56
Atlantis Yatırım Holding0,42-2,33133,33
Atlas Yat. Ort.1,00-0,9916,28
AvivaSA Emeklilik Hayat9,330,0026,10
Avrasya GMYO1,24-0,8040,91
Avrasya Petrol ve Tur.1,140,005,56
Avrasya Stratejik GMYF1.263,900,011,41
Avrupa Yatırım Holding2,30-1,29-5,35
Ayen Enerji2,540,008,09
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,510,676,34
Aygaz9,460,32-4,87
Bagfaş5,8211,9220,75
Bak Ambalaj5,3311,045,13
Balatacılar Balatacılık0,330,000,00
Bantaş Ambalaj1,613,8728,29
Banvit11,100,182,87
Baştaş Başkent Çimento1,860,00-7,92
Batı Çimento2,190,92-9,13
Batısöke Çimento0,942,17-13,76
Bera Holding1,81-0,55-12,14
Berkosan Yalıtım1,740,00-3,87
Beşiktaş Futbol Yat.1,490,00-8,02
Beyaz Filo3,880,5242,12
Bilici Yatırım1,671,2122,79
Bim Mağazalar80,651,51-7,30
Birko Mensucat0,273,85-10,00
Birlik Mensucat0,761,33-35,04
Bizim Mağazaları8,100,7519,12
Bolu Çimento3,070,00-10,50
Bomonti Elektrik0,861,1879,17
Borusan Mannesmann9,500,7421,79
Borusan Yat. Paz.36,420,770,53
Bosch Fren Sistemleri170,901,735,49
Bossa4,300,002,28
Boyner Perakende Yat.4,84-1,2222,84
Brisa6,78-0,597,11
Burçelik3,050,66-4,98
Burçelik Vana1,540,654,05
Bursa Çimento4,420,000,45
Carrefoursa3,410,29-2,01
Coca Cola İçecek31,740,702,78
Cosmos Yat. Holding1,015,214,12
Credıtwest Faktorıng1,05-1,870,96
Çelebi64,701,4910,89
Çelik Halat5,760,88-4,00
Çemaş Döküm0,730,00-3,95
Çemtaş5,820,69-4,28
Çimbeton28,820,070,77
Çimentaş18,58-2,2146,30
Çimsa6,771,20-10,33
Çuhadaroğlu Metal1,99-1,9711,80
Dagi Giyim1,551,3125,00
Dagi Yatırım Holding1,66-3,4964,36
Dardanel1,080,00-1,82
Datagate Bilgisayar7,40-1,3372,90
Demısaş Döküm2,842,1614,52
Denge Holding1,899,2562,93
Deniz GMYO3,090,651,64
Denizbank15,832,00-17,12
Denizli Cam10,38-0,86-9,90
Derimod8,61-0,69-0,69
Desa Deri2,480,0043,35
Despec Bilgisayar3,54-3,287,93
Deva Holding4,591,1039,51
Diriteks Diriliş Tekstil0,690,00-11,54
Ditaş Doğan5,820,526,20
DO-CO487,50-3,731,82
Doğan Burda2,781,09-7,64
Doğan Holding1,160,8713,73
Doğtaş Kelebek Mobilya1,160,00-4,92
Doğusan1,601,91-33,61
Doğuş GMYO2,380,4212,80
Doğuş Otomotiv4,851,0411,75
Döktaş Dökümcülük9,02-1,3110,67
Duran Doğan Basım6,560,7728,63
Dyo Boya3,220,6311,03
Eczacıbaşı İlaç2,79-0,362,20
Eczacıbaşı Yatırım7,580,665,28
Edip Gayrimenkul0,742,78-3,90
Ege Endüstri450,701,3531,02
Ege Gübre24,521,6613,00
Ege Profil9,62-3,708,46
Ege Seramik3,480,873,88
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,28-3,4516,67
Egeli&Co Yatırım Holding0,129,0920,00
Egeplast3,850,000,26
Ekiz Kimya0,290,00-12,12
Emek Elektrik0,811,25-17,35
Eminiş Ambalaj0,953,26-18,80
Emlak Konut GMYO1,501,350,00
Enerjisa Enerji5,47-0,3616,17
Enka İnşaat5,063,0513,86
Erbosan16,272,59-0,10
Ereğli Demir Çelik9,220,5527,70
Ersu Gıda0,86-1,15-6,52
Escort Teknoloji0,620,00-18,42
Etiler Gıda1,90-1,04-10,80
Euro Kapital Yat. Ort.0,740,004,23
Euro Trend Yat. Ort.0,64-1,540,00
Euro Yat. Ort.0,651,563,17
Euro Yatırım Holding1,030,9887,27
Fenerbahçe Futbol7,112,162,75
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,950,0010,90
F-M İzmit Piston15,221,26-0,98
Fonet Bilgi Teknolojileri5,50-3,3460,82
Ford Otosan52,003,799,45
Formet Çelik Kapı6,000,17372,44
Frigo Pak Gıda2,002,0417,65
Galatasaray Sportif1,270,002,42
Garanti Bankası8,701,289,30
Garanti Faktoring2,722,2637,37
Garanti Yat. Ort.0,620,00-21,52
Gedik Y. Men. Değ.3,68-0,8114,29
Gedik Yatırım Holding2,980,0026,81
Gediz Ambalaj4,631,9811,57
Gentaş1,860,005,08
Gersan Elektrik2,100,48-13,95
Global Men. Değ.0,480,002,13
Global Yat. Holding3,000,330,33
Good-Year3,230,31-6,10
Göltaş Çimento10,271,99-17,38
Gözde Girişim3,400,5927,34
GSD Denizcilik1,443,6025,22
GSD Holding0,986,5222,50
Gübre Fabrik.2,831,07-4,39
Güler Yat. Holding1,100,922,80
Güneş Sigorta1,520,661,33
Halk GMYO0,94-2,5135,10
Halk Sigorta1,140,883,64
Hatay Tekstil4,11-0,964,05
Hedef Girişim1,200,843,45
Hektaş12,05-0,3329,99
HUB Girişim2,94-4,2356,38
Hürriyet Gzt.0,83-1,19-10,75
ICBC Turkey Bank3,680,55-25,35
İdealist Danışmanlık25,40-0,70135,19
İdealist GMYO1,54-0,65-5,52
İhlas Ev Aletleri1,060,00221,21
İhlas Gayrimenkul0,83-3,49-11,66
İhlas Gazetecilik0,900,0047,54
İhlas Holding0,42-2,3331,25
İhlas Yayın Holding0,819,46145,45
İndeks Bilgisayar6,89-2,6815,41
Info Yatırım1,831,1077,67
İntema7,136,4218,90
İpek Doğal Enerji4,560,00-15,08
İskenderun Demir Çelik7,250,4228,09
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

17 Nisan 2019 Çarşamba 18:47

Borsa İstanbul, Ekonomi