Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,61-5,85-17,44
Acıpayam Selüloz3,26-0,610,00
Adana Çimento (A)6,29-0,473,97
Adana Çimento (B)4,48-0,679,00
Adana Çimento (C)1,050,00-25,53
Adel Kalemcilik9,78-0,71-11,09
Adese Alışveriş Ticaret1,45-9,38-38,03
Afyon Çimento3,66-1,61-20,26
Ak Enerji0,510,00-19,05
Akbank5,780,17-1,78
Akçansa6,350,79-2,94
Akdenız Güvenlık Hız.1,46-2,67-27,36
Akfen GMYO1,540,00-6,67
Akın Tekstil8,30-0,72-12,17
Akiş GMYO2,17-1,81-15,23
Akmerkez GMYO18,500,0019,91
Aksa8,340,0025,71
Aksa Enerji2,290,88-14,55
Aksigorta4,430,6841,11
Aksu Enerji8,92-0,7815,54
Alarko Carrıer32,560,93-17,28
Alarko GMYO43,820,46-2,45
Alarko Holding2,86-2,3946,64
Albaraka Türk1,31-0,767,38
Alcatel Lucent Teletaş5,09-2,30-11,63
Alkim Kağıt3,39-1,45-5,68
Alkim Kimya25,14-0,6316,71
Altınyağ0,350,00-20,45
Altınyunus Çeşme4,080,99-1,69
Anadolu Cam2,86-1,386,72
Anadolu Efes17,860,62-13,30
Anadolu Grubu Holding10,34-1,050,98
Anadolu Hayat Emek.5,15-0,96-9,56
Anadolu Isuzu7,30-1,0818,12
Anadolu Sigorta4,090,004,19
Anel Elektrik1,580,64-2,47
Arçelik15,60-1,95-1,20
Arena Bilgisayar3,310,00-24,94
Armada Bilgisayar10,332,2811,19
Arsan Tekstil1,72-0,586,17
Artı Yatırım Holding0,926,985,75
Aselsan18,876,61-21,64
Aslan Çimento23,12-0,60-17,90
Ata GMYO3,83-0,78-4,49
Atakule GMYO0,972,11-26,28
Atlantis Yatırım Holding0,40-2,44122,22
Atlas Yat. Ort.0,77-3,75-10,47
AvivaSA Emeklilik Hayat9,250,9825,02
Avrasya GMYO1,19-0,8335,23
Avrasya Petrol ve Tur.1,10-0,901,85
Avrasya Stratejik GMYF1.266,700,011,64
Avrupa Yatırım Holding2,131,91-12,35
Ayen Enerji2,26-2,16-3,83
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,611,9013,38
Aygaz8,69-1,14-12,61
Bagfaş5,55-2,8015,15
Bak Ambalaj4,43-1,12-12,62
Balatacılar Balatacılık0,27-3,57-18,18
Bantaş Ambalaj1,460,0016,33
Banvit11,95-1,6510,75
Baştaş Başkent Çimento1,76-1,12-12,87
Batı Çimento1,64-0,61-31,95
Batısöke Çimento0,845,00-22,94
Bera Holding1,691,20-17,96
Berkosan Yalıtım1,52-1,30-16,02
Beşiktaş Futbol Yat.1,48-1,33-8,64
Beyaz Filo2,76-1,781,10
Bilici Yatırım1,68-1,7523,53
Bim Mağazalar71,35-1,59-17,99
Birko Mensucat0,24-4,00-20,00
Birlik Mensucat0,663,13-43,59
Bizim Mağazaları6,56-0,30-3,53
Bolu Çimento2,56-0,78-25,36
Bomonti Elektrik0,83-2,3572,92
Borusan Mannesmann7,906,3312,71
Borusan Yat. Paz.33,16-0,18-8,47
Bosch Fren Sistemleri148,000,27-3,12
Bossa3,574,39-15,08
Boyner Perakende Yat.4,73-1,0520,05
Brisa5,77-0,52-8,85
Burçelik2,791,45-13,08
Burçelik Vana1,45-1,36-2,03
Bursa Çimento3,940,25-10,45
Carrefoursa2,86-1,38-17,82
Coca Cola İçecek26,50-2,50-14,18
Cosmos Yat. Holding1,150,8818,56
Credıtwest Faktorıng0,98-1,01-5,77
Çelebi80,002,3737,11
Çelik Halat4,230,24-21,71
Çemaş Döküm0,711,43-6,58
Çemtaş5,382,67-11,51
Çimbeton25,10-1,03-12,24
Çimentaş12,790,000,71
Çimsa5,86-0,85-22,38
Çuhadaroğlu Metal1,851,093,93
Dagi Giyim1,33-1,487,26
Dagi Yatırım Holding1,40-2,1038,61
Dardanel0,99-1,00-10,00
Datagate Bilgisayar5,27-5,3923,13
Demısaş Döküm2,720,379,68
Denge Holding1,27-0,789,48
Deniz GMYO2,94-0,68-3,29
Denizbank14,93-0,86-21,83
Denizli Cam9,15-4,79-20,57
Derimod8,599,01-0,92
Desa Deri2,610,7750,87
Despec Bilgisayar3,17-1,25-3,35
Deva Holding5,000,8151,98
Diriteks Diriliş Tekstil0,72-2,70-7,69
Ditaş Doğan4,94-0,80-3,49
DO-CO475,50-0,94-0,69
Doğan Burda2,850,00-5,32
Doğan Holding1,040,9711,67
Doğtaş Kelebek Mobilya1,000,00-18,03
Doğusan1,18-1,67-45,48
Doğuş GMYO2,56-0,3921,33
Doğuş Otomotiv3,90-0,51-10,14
Döktaş Dökümcülük8,93-0,899,57
Duran Doğan Basım4,26-4,27-16,47
Dyo Boya2,82-1,40-2,76
Eczacıbaşı İlaç2,690,75-1,47
Eczacıbaşı Yatırım6,950,43-3,47
Edip Gayrimenkul0,641,59-16,88
Ege Endüstri415,00-0,6033,38
Ege Gübre23,002,0411,18
Ege Profil8,90-1,550,34
Ege Seramik3,050,00-8,96
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,283,7016,67
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,0010,00
Egeplast3,943,682,60
Ekiz Kimya0,280,00-15,15
Emek Elektrik0,730,00-25,51
Eminiş Ambalaj0,86-2,27-26,50
Emlak Konut GMYO1,17-0,85-22,00
Enerjisa Enerji5,200,0010,44
Enka İnşaat4,97-0,6011,83
Erbosan15,370,20-5,63
Ereğli Demir Çelik7,48-1,7122,59
Ersu Gıda0,82-1,20-10,87
Escort Teknoloji0,73-2,67-3,95
Etiler Gıda1,39-0,71-34,74
Euro Kapital Yat. Ort.0,710,000,00
Euro Trend Yat. Ort.0,64-1,540,00
Euro Yat. Ort.0,640,001,59
Euro Yatırım Holding1,08-2,7096,36
Fenerbahçe Futbol7,17-1,383,61
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,52-0,40-5,26
F-M İzmit Piston15,18-0,78-1,24
Fonet Bilgi Teknolojileri6,901,62101,75
Ford Otosan50,25-1,185,77
Formet Çelik Kapı5,501,10333,07
Frigo Pak Gıda2,50-4,2147,06
Galatasaray Sportif1,76-4,8641,94
Garanti Bankası7,650,53-3,89
Garanti Faktoring2,560,7929,29
Garanti Yat. Ort.0,65-7,14-17,72
Gedik Y. Men. Değ.3,590,5611,49
Gedik Yatırım Holding2,69-1,1014,47
Gediz Ambalaj4,68-0,4312,77
Gentaş1,450,00-18,08
Gersan Elektrik1,820,00-25,42
Global Men. Değ.0,41-4,65-12,77
Global Yat. Holding2,750,00-8,03
Good-Year2,640,76-23,26
Göltaş Çimento9,98-1,38-19,71
Gözde Girişim2,82-2,765,62
GSD Denizcilik1,330,0015,65
GSD Holding0,86-1,157,50
Gübre Fabrik.2,42-1,22-18,24
Güler Yat. Holding1,050,00-1,87
Güneş Sigorta1,030,00-31,33
Halk GMYO0,76-5,009,23
Halk Sigorta1,03-3,74-6,36
Hatay Tekstil4,002,301,27
Hedef Girişim1,150,00-0,86
Hektaş11,70-0,9326,21
HUB Girişim2,50-0,4032,98
Hürriyet Gzt.0,70-1,41-24,73
ICBC Turkey Bank2,920,00-40,77
İdealist Danışmanlık15,274,6641,39
İdealist GMYO1,70-0,584,29
İhlas Ev Aletleri0,89-2,20169,70
İhlas Gayrimenkul0,87-6,45-7,40
İhlas Gazetecilik1,86-2,62204,92
İhlas Holding0,42-4,5531,25
İhlas Yayın Holding0,550,0066,67
İndeks Bilgisayar6,41-0,777,37
Info Yatırım1,89-0,5383,50
İntema6,75-1,4612,56
İpek Doğal Enerji4,922,50-8,38
İskenderun Demir Çelik5,820,5224,13
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

17 Mayıs 2019 Cuma 18:32

Borsa İstanbul, Ekonomi