Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,72-1,15-11,79
Acıpayam Selüloz3,822,9619,57
Adana Çimento (A)6,851,4813,22
Adana Çimento (B)4,842,3317,76
Adana Çimento (C)1,140,88-19,15
Adel Kalemcilik11,160,811,45
Adese Alışveriş Ticaret0,900,00-61,54
Afyon Çimento3,910,77-14,81
Ak Enerji0,521,96-17,46
Akbank7,422,2026,09
Akçansa6,51-0,76-0,49
Akdenız Güvenlık Hız.1,450,00-27,86
Akfen GMYO1,9919,8820,61
Akın Tekstil8,943,11-1,38
Akiş GMYO2,281,790,04
Akmerkez GMYO19,47-0,1026,19
Aksa8,88-0,5633,84
Aksa Enerji2,270,44-15,30
Aksigorta4,701,7349,71
Aksu Enerji8,34-0,368,03
Alarko Carrıer35,480,80-9,86
Alarko GMYO44,601,095,63
Alarko Holding3,33-0,6070,74
Albaraka Türk1,190,85-2,46
Alcatel Lucent Teletaş6,830,4418,58
Alkim Kağıt3,670,272,11
Alkim Kimya26,48-0,1522,93
Altınyağ0,422,44-4,55
Altınyunus Çeşme2,92-1,02-5,85
Anadolu Cam2,66-1,483,71
Anadolu Efes21,242,125,81
Anadolu Grubu Holding11,75-0,5915,94
Anadolu Hayat Emek.4,95-1,00-13,07
Anadolu Isuzu8,580,4738,83
Anadolu Sigorta3,980,001,38
Anel Elektrik1,78-2,739,88
Arçelik16,810,366,46
Arena Bilgisayar3,800,80-13,83
Armada Bilgisayar9,790,105,38
Arsan Tekstil2,000,0023,46
Artı Yatırım Holding0,881,151,15
Aselsan18,600,00-22,54
Aslan Çimento24,38-0,25-13,42
Ata GMYO4,000,00-0,25
Atakule GMYO1,170,00-11,08
Atlantis Yatırım Holding0,370,00105,56
Atlas Yat. Ort.0,84-1,18-2,33
AvivaSA Emeklilik Hayat8,60-0,6916,23
Avrasya GMYO1,29-0,7746,59
Avrasya Petrol ve Tur.1,17-0,858,33
Avrasya Stratejik GMYF1.273,100,012,15
Avrupa Yatırım Holding1,88-2,59-22,63
Ayen Enerji1,88-4,164,41
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,74-0,5726,51
Aygaz10,00-1,090,56
Bagfaş7,05-0,4246,27
Bak Ambalaj5,562,7718,09
Balatacılar Balatacılık0,293,57-12,12
Bantaş Ambalaj1,52-0,6521,12
Banvit15,98-0,3148,10
Baştaş Başkent Çimento1,800,00-10,89
Batı Çimento2,590,007,47
Batısöke Çimento0,983,16-10,09
Bera Holding1,750,00-15,05
Berkosan Yalıtım1,77-3,28-2,21
Beşiktaş Futbol Yat.1,47-0,68-9,26
Beyaz Filo2,95-0,348,06
Bilici Yatırım2,070,9863,69
Bim Mağazalar45,960,227,29
Birko Mensucat0,31-8,823,33
Birlik Mensucat0,76-1,30-35,04
Bizim Mağazaları8,064,6818,53
Bolu Çimento2,431,67-29,15
Bomonti Elektrik1,23-2,38156,25
Borusan Mannesmann8,02-0,9914,42
Borusan Yat. Paz.36,540,160,86
Bosch Fren Sistemleri177,00-2,4815,86
Bossa4,04-1,46-3,90
Boyner Perakende Yat.8,30-0,48110,66
Brisa5,76-0,35-9,00
Burçelik3,79-8,4518,07
Burçelik Vana2,18-2,6847,30
Bursa Çimento4,36-1,36-0,91
Carrefoursa3,110,00-10,63
Ceo Event Medya5,59-0,36
Coca Cola İçecek32,780,4910,87
Cosmos Yat. Holding1,051,948,25
Credıtwest Faktorıng1,49-1,9743,27
Çelebi90,80-0,9355,62
Çelik Halat4,01-0,25-25,78
Çemaş Döküm0,700,00-7,89
Çemtaş5,33-3,44-10,63
Çimbeton27,020,22-5,52
Çimentaş11,03-2,04-13,15
Çimsa6,33-4,52-16,16
Çuhadaroğlu Metal1,911,067,30
Dagi Giyim1,440,0016,13
Dagi Yatırım Holding1,461,3944,55
Dardanel0,940,00-14,55
Datagate Bilgisayar6,29-2,6346,96
Demısaş Döküm2,730,0018,82
Denge Holding1,49-1,3228,45
Deniz GMYO3,150,323,62
Denizbank19,49-0,762,04
Denizli Cam9,621,16-16,49
Derimod13,090,0850,98
Derlüks Deri2,080,48
Desa Deri2,37-2,8736,99
Despec Bilgisayar2,901,406,17
Deva Holding5,310,7661,40
Diriteks Diriliş Tekstil0,910,0016,67
Ditaş Doğan5,23-0,382,17
DO-CO492,100,163,83
Doğan Burda2,97-0,34-1,33
Doğan Holding1,27-0,7836,37
Doğtaş Kelebek Mobilya1,002,04-18,03
Doğusan1,330,00-38,55
Doğuş GMYO2,320,009,95
Doğuş Otomotiv4,80-1,0310,60
Döktaş Dökümcülük26,000,00219,02
Duran Doğan Basım7,072,0238,63
Dyo Boya3,300,6113,79
Eczacıbaşı İlaç2,31-0,86-4,76
Eczacıbaşı Yatırım6,120,16-4,41
Edip Gayrimenkul0,8911,2515,58
Ege Endüstri521,00-2,0767,45
Ege Gübre29,90-0,6644,54
Ege Profil8,95-0,563,65
Ege Seramik2,960,00-0,04
Egeli & Co Tarım Girişim0,13-7,140,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,273,8512,50
Egeli&Co Yatırım Holding0,1110,0010,00
Egeplast5,51-2,9943,49
Ekiz Kimya0,330,000,00
Emek Elektrik0,971,04-1,02
Eminiş Ambalaj0,882,33-24,79
Emlak Konut GMYO1,230,00-15,56
Enerjisa Enerji5,992,0427,22
Enka İnşaat5,68-1,9027,81
Erbosan15,700,713,26
Ereğli Demir Çelik7,07-0,1415,87
Ersu Gıda0,99-1,987,61
Escort Teknoloji0,812,536,58
Etiler Gıda2,142,880,47
Euro Kapital Yat. Ort.1,21-6,9271,88
Euro Trend Yat. Ort.0,77-4,9421,27
Euro Yat. Ort.0,78-4,8824,48
Euro Yatırım Holding1,71-14,50210,91
Fenerbahçe Futbol7,470,277,95
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,63-0,38-1,13
F-M İzmit Piston16,14-0,435,00
Fonet Bilgi Teknolojileri3,280,61113,13
Ford Otosan58,600,5123,34
Formet Çelik Kapı5,208,11309,45
Frigo Pak Gıda6,003,99252,94
Galatasaray Sportif1,480,0019,35
Garanti Bankası9,761,7722,61
Garanti Faktoring2,661,5334,34
Garanti Yat. Ort.0,68-4,23-7,15
Gedik Y. Men. Değ.3,74-0,5322,49
Gedik Yatırım Holding3,63-3,2054,47
Gediz Ambalaj5,390,0033,27
Gentaş1,410,002,72
Gersan Elektrik2,230,90-8,62
Global Men. Değ.0,91-2,1593,62
Global Yat. Holding3,56-0,8419,06
Good-Year2,52-0,40-24,06
Göltaş Çimento10,650,09-14,32
Gözde Girişim2,70-2,171,12
GSD Denizcilik1,530,0033,04
GSD Holding0,840,005,00
Gübre Fabrik.3,57-1,3820,61
Güler Yat. Holding1,34-0,7425,23
Güneş Sigorta1,210,00-13,71
Halk GMYO0,890,0038,35
Halk Sigorta0,930,005,38
Hatay Tekstil3,941,8114,26
Hedef Girişim1,532,0031,90
Hektaş14,511,4056,53
HUB Girişim2,95-5,4556,91
Hürriyet Gzt.0,760,00-18,28
ICBC Turkey Bank3,320,00-32,66
İdealist Danışmanlık7,14-2,33-33,89
İdealist GMYO2,52-3,0854,60
İhlas Ev Aletleri1,202,56267,39
İhlas Gayrimenkul1,082,8614,95
İhlas Gazetecilik2,011,01229,51
İhlas Holding0,51-1,9259,38
İhlas Yayın Holding0,650,0096,97
İndeks Bilgisayar8,080,6245,10
Info Yatırım3,006,76191,26
İntema6,66-0,8911,06
İpek Doğal Enerji5,330,95-0,74
İskenderun Demir Çelik6,700,1542,90
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

06 Ağustos 2019 Salı 18:36

Borsa İstanbul, Ekonomi