Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,63-5,23-16,41
Acıpayam Selüloz3,80-0,5218,94
Adana Çimento (A)5,30-1,5811,43
Adana Çimento (B)3,800,0417,81
Adana Çimento (C)1,1111,52-9,84
Adel Kalemcilik10,95-1,88-0,45
Adese Alışveriş Ticaret0,900,00-61,54
Afyon Çimento3,82-2,30-16,78
Ak Enerji0,51-1,92-19,05
Akbank7,36-0,8125,07
Akçansa6,40-1,69-2,17
Akdenız Güvenlık Hız.1,492,76-25,87
Akfen GMYO2,053,0224,24
Akın Tekstil8,89-0,56-1,93
Akiş GMYO2,23-2,19-2,15
Akmerkez GMYO19,490,1026,32
Aksa8,83-0,5633,09
Aksa Enerji2,25-0,88-16,04
Aksigorta4,61-1,9146,84
Aksu Enerji8,17-2,045,83
Alarko Carrıer34,38-3,10-12,65
Alarko GMYO43,30-2,912,55
Alarko Holding3,28-1,5068,18
Albaraka Türk1,18-0,84-3,28
Alcatel Lucent Teletaş6,58-3,6614,24
Alkim Kağıt3,58-2,45-0,39
Alkim Kimya26,40-0,3022,56
Altınyağ0,41-2,38-6,82
Altınyunus Çeşme2,88-1,37-7,14
Anadolu Cam2,55-4,14-0,57
Anadolu Efes21,20-0,195,61
Anadolu Grubu Holding11,931,5317,72
Anadolu Hayat Emek.4,970,40-12,72
Anadolu Isuzu8,650,8239,97
Anadolu Sigorta3,980,001,38
Anel Elektrik1,74-2,257,41
Arçelik16,52-1,734,62
Arena Bilgisayar3,71-2,37-15,87
Armada Bilgisayar9,870,826,24
Arsan Tekstil1,96-2,0020,99
Artı Yatırım Holding0,87-1,140,00
Aselsan17,44-6,24-27,37
Aslan Çimento23,86-2,13-15,27
Ata GMYO4,000,00-0,25
Atakule GMYO1,191,71-9,56
Atlantis Yatırım Holding0,370,00105,56
Atlas Yat. Ort.0,80-4,76-6,98
AvivaSA Emeklilik Hayat8,58-0,2315,96
Avrasya GMYO1,28-0,7845,45
Avrasya Petrol ve Tur.1,14-2,565,56
Avrasya Stratejik GMYF1.273,200,012,16
Avrupa Yatırım Holding1,85-1,60-23,87
Ayen Enerji1,77-5,85-1,70
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,71-1,7224,33
Aygaz9,92-0,80-0,24
Bagfaş7,070,2846,68
Bak Ambalaj5,631,2619,58
Balatacılar Balatacılık0,28-3,45-15,15
Bantaş Ambalaj1,50-1,3219,52
Banvit16,171,1949,86
Baştaş Başkent Çimento1,800,00-10,89
Batı Çimento2,57-0,776,64
Batısöke Çimento1,013,06-7,34
Bera Holding1,750,00-15,05
Berkosan Yalıtım1,72-2,82-4,97
Beşiktaş Futbol Yat.1,46-0,68-9,88
Beyaz Filo2,87-2,715,13
Bilici Yatırım2,164,3570,81
Bim Mağazalar46,721,659,07
Birko Mensucat0,28-9,68-6,67
Birlik Mensucat0,74-2,63-36,75
Bizim Mağazaları8,404,2223,53
Bolu Çimento2,200,57-28,75
Bomonti Elektrik1,17-4,88143,75
Borusan Mannesmann8,121,2515,84
Borusan Yat. Paz.36,38-0,440,42
Bosch Fren Sistemleri172,00-2,8212,58
Bossa4,01-0,74-4,62
Boyner Perakende Yat.8,25-0,60109,39
Brisa5,54-3,82-12,48
Burçelik3,800,2618,38
Burçelik Vana2,399,6361,49
Bursa Çimento4,26-2,29-3,18
Carrefoursa3,04-2,25-12,64
Ceo Event Medya5,52-1,25
Coca Cola İçecek32,30-1,469,25
Cosmos Yat. Holding1,03-1,906,19
Credıtwest Faktorıng1,490,0043,27
Çelebi91,100,3356,13
Çelik Halat3,96-1,25-26,71
Çemaş Döküm0,69-1,43-9,21
Çemtaş5,08-4,69-14,82
Çimbeton26,84-0,67-6,15
Çimentaş10,52-4,62-17,17
Çimsa6,21-1,90-17,75
Çuhadaroğlu Metal1,89-1,056,18
Dagi Giyim1,43-0,6915,32
Dagi Yatırım Holding1,43-2,0541,58
Dardanel0,93-1,06-15,45
Datagate Bilgisayar5,87-6,6837,15
Demısaş Döküm2,67-2,2016,21
Denge Holding1,44-3,3624,14
Deniz GMYO3,160,323,95
Denizbank19,28-1,080,94
Denizli Cam9,50-1,25-17,53
Derimod13,180,6952,02
Derlüks Deri2,07-0,48
Desa Deri2,29-3,3832,37
Despec Bilgisayar2,83-2,413,61
Deva Holding5,21-1,8858,36
Diriteks Diriliş Tekstil0,910,0016,67
Ditaş Doğan5,260,572,76
DO-CO489,20-0,593,22
Doğan Burda2,990,67-0,66
Doğan Holding1,25-1,5734,22
Doğtaş Kelebek Mobilya0,97-3,00-20,49
Doğusan1,31-1,50-39,48
Doğuş GMYO2,26-2,597,11
Doğuş Otomotiv4,932,7113,59
Döktaş Dökümcülük25,80-0,77216,56
Duran Doğan Basım7,161,2740,39
Dyo Boya3,26-1,2112,41
Eczacıbaşı İlaç2,330,87-3,94
Eczacıbaşı Yatırım6,08-0,65-5,04
Edip Gayrimenkul0,945,6222,08
Ege Endüstri515,50-1,0665,68
Ege Gübre28,84-3,5539,41
Ege Profil8,66-3,240,29
Ege Seramik2,95-0,34-0,38
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,26-3,708,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,10-9,090,00
Egeplast5,510,0043,49
Ekiz Kimya0,343,033,03
Emek Elektrik0,94-3,09-4,08
Eminiş Ambalaj0,87-1,14-25,64
Emlak Konut GMYO1,18-4,07-18,99
Enerjisa Enerji6,101,8429,55
Enka İnşaat5,64-0,7026,91
Erbosan15,44-1,661,55
Ereğli Demir Çelik6,73-4,8110,30
Ersu Gıda0,98-1,016,52
Escort Teknoloji0,79-2,473,95
Etiler Gıda2,5619,6320,19
Euro Kapital Yat. Ort.1,18-2,4867,62
Euro Trend Yat. Ort.0,781,3022,84
Euro Yat. Ort.0,791,2826,08
Euro Yatırım Holding1,50-12,28172,73
Fenerbahçe Futbol7,41-0,807,08
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,59-1,52-2,63
F-M İzmit Piston15,98-0,993,96
Fonet Bilgi Teknolojileri3,22-1,83109,23
Ford Otosan57,00-2,7319,98
Formet Çelik Kapı5,271,35314,96
Frigo Pak Gıda6,132,17260,59
Galatasaray Sportif1,490,6820,16
Garanti Bankası9,810,5123,24
Garanti Faktoring2,65-0,3833,84
Garanti Yat. Ort.0,67-1,47-8,52
Gedik Y. Men. Değ.4,1510,9635,92
Gedik Yatırım Holding3,712,2057,87
Gediz Ambalaj5,27-2,2330,31
Gentaş1,37-2,84-0,19
Gersan Elektrik2,15-3,59-11,90
Global Men. Değ.1,009,89112,77
Global Yat. Holding4,0513,7635,45
Good-Year2,46-2,38-25,87
Göltaş Çimento10,24-3,85-17,62
Gözde Girişim2,58-4,44-3,37
GSD Denizcilik1,51-1,3131,30
GSD Holding0,83-1,193,75
Gübre Fabrik.3,662,5223,65
Güler Yat. Holding1,32-1,4923,36
Güneş Sigorta1,20-0,83-14,42
Halk GMYO0,912,2541,46
Halk Sigorta0,941,086,51
Hatay Tekstil3,940,0014,26
Hedef Girişim1,49-2,6128,45
Hektaş14,973,1761,49
HUB Girişim2,991,3659,04
Hürriyet Gzt.0,75-1,32-19,35
ICBC Turkey Bank3,19-3,92-35,29
İdealist Danışmanlık7,08-0,84-34,44
İdealist GMYO2,34-7,1443,56
İhlas Ev Aletleri1,14-5,00249,02
İhlas Gayrimenkul1,04-3,7010,69
İhlas Gazetecilik2,072,99239,34
İhlas Holding0,49-3,9253,13
İhlas Yayın Holding0,63-3,0890,91
İndeks Bilgisayar8,00-0,9943,66
Info Yatırım3,031,00194,17
İntema6,63-0,4510,56
İpek Doğal Enerji5,330,00-0,74
İskenderun Demir Çelik6,46-3,5837,78
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

07 Ağustos 2019 Çarşamba 18:46

Borsa İstanbul, Ekonomi