Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,799,82-8,21
Acıpayam Selüloz3,830,7919,88
Adana Çimento (A)5,554,7216,69
Adana Çimento (B)3,953,9522,46
Adana Çimento (C)1,07-3,60-13,08
Adel Kalemcilik11,081,190,73
Adese Alışveriş Ticaret0,911,11-61,11
Afyon Çimento3,830,26-16,56
Ak Enerji0,521,96-17,46
Akbank7,532,3127,96
Akçansa6,32-1,25-3,40
Akdenız Güvenlık Hız.1,511,34-24,88
Akfen GMYO2,01-1,9521,82
Akın Tekstil8,900,11-1,82
Akiş GMYO2,261,35-0,83
Akmerkez GMYO19,580,4626,91
Aksa9,194,0838,52
Aksa Enerji2,344,00-12,69
Aksigorta4,691,7449,39
Aksu Enerji8,281,357,25
Alarko Carrıer34,480,29-12,40
Alarko GMYO43,00-0,691,84
Alarko Holding3,444,8876,38
Albaraka Türk1,190,85-2,46
Alcatel Lucent Teletaş6,640,9115,28
Alkim Kağıt3,610,840,44
Alkim Kimya26,901,8924,88
Altınyağ0,422,44-4,55
Altınyunus Çeşme2,86-0,69-7,78
Anadolu Cam2,560,39-0,18
Anadolu Efes22,867,8313,88
Anadolu Grubu Holding12,726,6225,51
Anadolu Hayat Emek.4,95-0,40-13,07
Anadolu Isuzu8,26-4,5133,66
Anadolu Sigorta4,010,752,15
Anel Elektrik1,72-1,156,17
Arçelik17,194,068,87
Arena Bilgisayar3,740,81-15,19
Armada Bilgisayar9,880,106,35
Arsan Tekstil2,012,5524,07
Artı Yatırım Holding0,881,151,15
Aselsan17,23-1,20-28,25
Aslan Çimento23,920,25-15,06
Ata GMYO4,000,00-0,25
Atakule GMYO1,200,84-8,80
Atlantis Yatırım Holding0,370,00105,56
Atlas Yat. Ort.0,811,25-5,81
AvivaSA Emeklilik Hayat8,610,3516,37
Avrasya GMYO1,27-0,7844,32
Avrasya Petrol ve Tur.1,150,886,48
Avrasya Stratejik GMYF1.273,300,012,17
Avrupa Yatırım Holding1,871,08-23,05
Ayen Enerji1,780,56-1,15
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,720,5825,06
Aygaz9,65-2,72-2,96
Bagfaş7,171,4148,76
Bak Ambalaj5,630,0019,58
Balatacılar Balatacılık0,280,00-15,15
Bantaş Ambalaj1,500,0019,52
Banvit16,461,7952,55
Baştaş Başkent Çimento1,800,00-10,89
Batı Çimento2,601,177,88
Batısöke Çimento1,042,97-4,59
Bera Holding1,760,57-14,56
Berkosan Yalıtım1,71-0,58-5,52
Beşiktaş Futbol Yat.1,460,00-9,88
Beyaz Filo2,85-0,704,40
Bilici Yatırım2,275,0979,51
Bim Mağazalar47,942,6111,92
Birko Mensucat0,27-3,57-10,00
Birlik Mensucat0,740,00-36,75
Bizim Mağazaları8,521,4325,29
Bolu Çimento2,200,00-28,75
Bomonti Elektrik1,170,00143,75
Borusan Mannesmann8,281,9718,13
Borusan Yat. Paz.36,20-0,49-0,08
Bosch Fren Sistemleri171,70-0,1712,39
Bossa4,061,25-3,43
Boyner Perakende Yat.8,19-0,73107,87
Brisa5,50-0,72-13,11
Burçelik3,70-2,6315,26
Burçelik Vana2,473,3566,89
Bursa Çimento4,260,00-3,18
Carrefoursa3,02-0,66-13,22
Ceo Event Medya5,49-0,54
Coca Cola İçecek36,3412,5122,91
Cosmos Yat. Holding1,062,919,28
Credıtwest Faktorıng1,47-1,3441,35
Çelebi94,153,3561,36
Çelik Halat3,95-0,25-26,89
Çemaş Döküm0,701,45-7,89
Çemtaş4,99-1,77-16,33
Çimbeton27,803,58-2,80
Çimentaş10,711,81-15,67
Çimsa6,16-0,81-18,41
Çuhadaroğlu Metal1,88-0,535,62
Dagi Giyim1,451,4016,94
Dagi Yatırım Holding1,430,0041,58
Dardanel0,92-1,08-16,36
Datagate Bilgisayar5,77-1,7034,81
Demısaş Döküm2,701,1217,51
Denge Holding1,42-1,3922,41
Deniz GMYO3,15-0,323,62
Denizbank19,611,712,67
Denizli Cam9,570,74-16,93
Derimod13,10-0,6151,10
Derlüks Deri2,080,48
Desa Deri2,331,7534,68
Despec Bilgisayar2,974,958,73
Deva Holding5,281,3460,49
Diriteks Diriliş Tekstil0,921,1017,95
Ditaş Doğan5,300,763,54
DO-CO492,000,573,81
Doğan Burda3,000,33-0,33
Doğan Holding1,260,8035,29
Doğtaş Kelebek Mobilya0,981,03-19,67
Doğusan1,320,76-39,02
Doğuş GMYO2,260,007,11
Doğuş Otomotiv4,981,0114,75
Döktaş Dökümcülük25,900,39217,79
Duran Doğan Basım7,12-0,5639,61
Dyo Boya3,363,0715,86
Eczacıbaşı İlaç2,330,00-3,94
Eczacıbaşı Yatırım6,100,33-4,72
Edip Gayrimenkul0,80-14,893,90
Ege Endüstri519,900,8567,09
Ege Gübre29,100,9040,67
Ege Profil8,710,580,87
Ege Seramik2,87-2,71-3,08
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,273,8512,50
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,48-0,5442,71
Ekiz Kimya0,340,003,03
Emek Elektrik0,962,13-2,04
Eminiş Ambalaj0,86-1,15-26,50
Emlak Konut GMYO1,180,00-18,99
Enerjisa Enerji6,110,1629,77
Enka İnşaat5,63-0,1826,68
Erbosan16,466,618,26
Ereğli Demir Çelik6,750,3010,62
Ersu Gıda1,002,048,70
Escort Teknoloji0,790,003,95
Etiler Gıda2,52-1,5618,31
Euro Kapital Yat. Ort.1,16-1,6964,78
Euro Trend Yat. Ort.0,77-1,2821,27
Euro Yat. Ort.0,77-2,5322,89
Euro Yatırım Holding1,628,00194,55
Fenerbahçe Futbol7,410,007,08
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,590,00-2,63
F-M İzmit Piston16,624,018,12
Fonet Bilgi Teknolojileri3,281,86113,13
Ford Otosan57,250,4420,50
Formet Çelik Kapı5,412,66325,98
Frigo Pak Gıda6,02-1,79254,12
Galatasaray Sportif1,47-1,3418,55
Garanti Bankası9,69-1,2221,73
Garanti Faktoring2,63-0,7532,83
Garanti Yat. Ort.0,65-2,99-11,25
Gedik Y. Men. Değ.4,02-3,1331,66
Gedik Yatırım Holding3,61-2,7053,62
Gediz Ambalaj5,412,6633,77
Gentaş1,35-1,46-1,65
Gersan Elektrik2,160,47-11,49
Global Men. Değ.0,93-7,0097,87
Global Yat. Holding4,142,2238,46
Good-Year2,45-0,41-26,17
Göltaş Çimento10,340,98-16,81
Gözde Girişim2,580,00-3,37
GSD Denizcilik1,510,0031,30
GSD Holding0,830,003,75
Gübre Fabrik.3,773,0127,36
Güler Yat. Holding1,320,0023,36
Güneş Sigorta1,221,67-12,99
Halk GMYO0,90-1,1039,90
Halk Sigorta0,940,006,51
Hatay Tekstil4,001,5216,00
Hedef Girişim1,490,0028,45
Hektaş15,201,5463,97
HUB Girişim2,96-1,0057,45
Hürriyet Gzt.0,750,00-19,35
ICBC Turkey Bank3,231,25-34,48
İdealist Danışmanlık6,86-3,11-36,48
İdealist GMYO2,31-1,2841,72
İhlas Ev Aletleri1,161,75255,15
İhlas Gayrimenkul1,050,9611,76
İhlas Gazetecilik2,090,97242,62
İhlas Holding0,538,1665,63
İhlas Yayın Holding0,653,1796,97
İndeks Bilgisayar7,94-0,7542,58
Info Yatırım2,87-5,28178,64
İntema6,640,1510,73
İpek Doğal Enerji5,584,693,91
İskenderun Demir Çelik6,470,1538,00
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

08 Ağustos 2019 Perşembe 18:38

Borsa İstanbul, Ekonomi