Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,581,28-18,97
Acıpayam Selüloz4,810,0050,56
Adana Çimento (A)6,56-0,6137,92
Adana Çimento (B)4,97-0,8054,08
Adana Çimento (C)1,971,5560,02
Adel Kalemcilik11,10-0,278,05
Adese Alışveriş Ticaret1,95-0,51-16,67
Afyon Çimento4,62-0,650,65
Ak Enerji0,63-1,560,00
Akbank7,05-0,4219,80
Akçansa6,79-0,883,79
Akdenız Güvenlık Hız.1,37-0,72-31,84
Akfen GMYO2,300,0039,39
Akın Tekstil10,99-1,7921,24
Akiş GMYO2,681,1317,60
Akmerkez GMYO21,14-0,2846,46
Aksa10,57-0,3859,32
Aksa Enerji2,743,012,24
Aksigorta4,920,4156,72
Aksu Enerji9,71-0,1025,78
Alarko Carrıer37,32-0,27-5,18
Alarko GMYO55,101,3830,49
Alarko Holding4,59-0,86135,35
Albaraka Türk1,20-1,64-1,64
Alcatel Lucent Teletaş8,030,0039,41
Alkim Kağıt4,646,4229,10
Alkim Kimya31,68-0,3847,07
Altınyağ0,42-2,33-4,55
Altınyunus Çeşme7,052,47127,32
Anadolu Cam3,440,2934,13
Anadolu Efes19,60-1,01-2,36
Anadolu Grubu Holding15,10-1,5049,00
Anadolu Hayat Emek.5,550,00-2,54
Anadolu Isuzu9,41-0,9552,27
Anadolu Sigorta4,130,005,21
Anel Elektrik2,275,0940,12
Arçelik18,201,3915,26
Arena Bilgisayar5,40-0,3722,45
Armada Bilgisayar10,201,599,80
Arsan Tekstil2,38-0,4246,91
Artı Yatırım Holding0,760,00-12,64
Aselsan18,890,11-21,13
Aslan Çimento28,60-2,051,56
Ata GMYO4,308,867,23
Atakule GMYO1,371,484,12
Atlantis Yatırım Holding0,853,66372,22
Atlas Yat. Ort.1,011,0017,44
AvivaSA Emeklilik Hayat11,790,6059,35
Avrasya GMYO1,17-0,8532,95
Avrasya Petrol ve Tur.1,51-1,3139,81
Avrasya Stratejik GMYF1.280,300,012,73
Avrupa Yatırım Holding1,62-1,82-33,33
Ayen Enerji2,62-0,7645,50
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,70-5,0323,61
Aygaz10,96-0,0910,21
Bagfaş12,83-1,76166,18
Bak Ambalaj6,08-2,2529,13
Balatacılar Balatacılık0,320,00-3,03
Bantaş Ambalaj1,790,0042,63
Banvit14,200,3531,60
Baştaş Başkent Çimento2,00-2,44-0,99
Batı Çimento2,620,008,71
Batısöke Çimento0,990,00-9,17
Bera Holding3,8019,8784,47
Berkosan Yalıtım1,94-0,517,18
Beşiktaş Futbol Yat.2,1419,5532,10
Beyaz Filo2,95-4,848,06
Beymen Perakende Yat.15,194,83285,53
Bilici Yatırım2,78-3,81119,84
Bim Mağazalar47,700,2511,36
Birko Mensucat0,270,00-10,00
Birlik Mensucat0,86-2,27-26,50
Bizim Mağazaları8,40-1,2923,53
Bolu Çimento2,770,73-10,29
Bomonti Elektrik1,57-7,65227,08
Borusan Mannesmann9,080,7829,54
Borusan Yat. Paz.34,520,64-4,72
Bosch Fren Sistemleri205,20-1,3534,32
Bossa5,41-1,8128,68
Brisa6,320,64-0,16
Burçelik3,94-1,0122,74
Burçelik Vana4,74-1,25220,27
Bursa Çimento4,620,435,00
Carrefoursa3,510,860,86
Ceo Event Medya8,904,22
Coca Cola İçecek30,44-4,822,96
Cosmos Yat. Holding1,24-2,3627,84
Credıtwest Faktorıng2,165,88107,69
Çelebi97,051,0966,33
Çelik Halat5,180,19-4,13
Çemaş Döküm1,140,0050,00
Çemtaş6,090,502,12
Çimbeton30,020,204,97
Çimentaş11,640,87-8,35
Çimsa7,65-3,161,32
Çuhadaroğlu Metal2,67-0,3750,00
Dagi Giyim1,91-1,5554,03
Dagi Yatırım Holding1,600,0058,42
Dardanel1,772,3160,91
Datagate Bilgisayar6,171,3144,16
Demısaş Döküm2,62-1,5014,03
Denge Holding1,61-3,0138,79
Deniz GMYO3,34-1,769,87
Denizbank22,50-2,1717,80
Denizli Cam5,66-0,708,68
Derimod3,91-0,7639,18
Derlüks Deri2,10-0,47
Desa Deri2,82-1,4063,01
Despec Bilgisayar3,261,8719,35
Deva Holding7,38-2,51124,32
Diriteks Diriliş Tekstil0,87-1,1411,54
Ditaş Doğan8,888,5673,48
DO-CO527,90-0,3611,39
Doğan Burda3,620,8420,27
Doğan Holding1,74-0,5786,83
Doğtaş Kelebek Mobilya1,11-3,48-9,02
Doğusan1,550,65-28,39
Doğuş GMYO2,89-0,3436,97
Doğuş Otomotiv8,353,3492,40
Döktaş Dökümcülük30,00-17,81268,10
Duran Doğan Basım11,10-0,36117,65
Dyo Boya3,710,5427,93
Eczacıbaşı İlaç3,03-0,3324,92
Eczacıbaşı Yatırım8,22-0,3628,39
Edip Gayrimenkul0,89-1,1115,58
Ege Endüstri488,502,3057,00
Ege Gübre38,32-0,4285,24
Ege Profil9,754,1716,10
Ege Seramik3,110,005,03
Egeli & Co Tarım Girişim0,13-7,140,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,310,0029,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,450,3741,93
Ekiz Kimya0,41-2,3824,24
Emek Elektrik1,22-1,6124,49
Eminiş Ambalaj1,140,88-2,56
Emlak Konut GMYO1,220,00-16,25
Enerjisa Enerji6,15-0,4930,62
Enka İnşaat5,75-0,8629,38
Erbosan22,504,0747,98
Ereğli Demir Çelik6,892,9912,92
Ersu Gıda1,47-0,6859,78
Escort Teknoloji0,820,007,89
Etiler Gıda3,29-5,4654,46
Euro Kapital Yat. Ort.1,23-0,8174,72
Euro Trend Yat. Ort.1,000,0057,49
Euro Yat. Ort.0,920,0046,82
Euro Yatırım Holding1,250,00127,27
Fenerbahçe Futbol16,75-1,47142,05
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,95-0,3410,90
F-M İzmit Piston20,683,6634,54
Fonet Bilgi Teknolojileri3,120,65102,73
Ford Otosan67,951,5743,02
Formet Çelik Kapı4,18-1,18313,59
Frigo Pak Gıda8,46-6,00397,65
Galatasaray Sportif1,728,1838,71
Garanti Bankası9,46-0,1118,84
Garanti Faktoring3,80-0,7891,92
Garanti Yat. Ort.0,930,0026,99
Gedik Y. Men. Değ.5,522,4180,79
Gedik Yatırım Holding5,861,38149,36
Gediz Ambalaj6,008,3048,36
Gentaş1,57-0,6314,38
Gersan Elektrik2,270,00-6,98
Global Men. Değ.1,250,81165,96
Global Yat. Holding4,100,2437,12
Good-Year2,810,00-15,32
Göltaş Çimento13,96-0,8514,01
Gözde Girişim3,690,0038,20
GSD Denizcilik1,890,0064,35
GSD Holding0,950,0018,75
Gübre Fabrik.5,51-0,7286,15
Güler Yat. Holding1,79-1,1067,29
Güneş Sigorta1,73-0,5723,38
Halk GMYO0,940,0046,12
Halk Sigorta1,460,6965,44
Hatay Tekstil5,5710,5261,53
Hedef Girişim1,730,5849,14
Hektaş6,15-3,3077,66
HUB Girişim7,183,76281,91
Hürriyet Gzt.0,841,20-9,68
ICBC Turkey Bank4,321,17-12,37
İdealist Danışmanlık3,49-7,43-40,29
İdealist GMYO2,67-0,7463,80
İhlas Ev Aletleri1,952,63497,01
İhlas Gayrimenkul0,68-4,23-27,62
İhlas Gazetecilik2,630,38331,15
İhlas Holding0,57-6,5678,12
İhlas Yayın Holding0,77-1,28133,33
İndeks Bilgisayar7,241,5430,01
Info Yatırım4,901,03375,73
İntema6,72-1,3212,06
İpek Doğal Enerji6,43-1,0819,74
İskenderun Demir Çelik6,33-0,7835,01
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

05 Kasım 2019 Salı 18:36

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri