Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,61-0,62-17,44
Acıpayam Selüloz4,77-0,4249,31
Adana Çimento (A)6,580,3038,34
Adana Çimento (B)4,99-0,9954,70
Adana Çimento (C)1,94-1,5257,59
Adel Kalemcilik11,120,008,24
Adese Alışveriş Ticaret1,92-1,54-17,95
Afyon Çimento4,380,00-4,58
Ak Enerji0,654,843,17
Akbank7,340,0024,73
Akçansa6,970,726,54
Akdenız Güvenlık Hız.1,410,00-29,85
Akfen GMYO2,30-0,4339,39
Akın Tekstil10,26-1,0613,18
Akiş GMYO2,856,3425,06
Akmerkez GMYO21,080,1946,04
Aksa11,20-0,8868,81
Aksa Enerji2,71-1,091,12
Aksigorta5,07-0,5961,50
Aksu Enerji9,690,6225,52
Alarko Carrıer37,52-0,27-4,67
Alarko GMYO54,30-0,7328,60
Alarko Holding4,69-1,88140,48
Albaraka Türk1,20-1,64-1,64
Alcatel Lucent Teletaş8,22-1,0842,71
Alkim Kağıt4,470,2224,37
Alkim Kimya32,160,8249,30
Altınyağ0,42-2,33-4,55
Altınyunus Çeşme7,342,95136,67
Anadolu Cam3,35-2,3330,62
Anadolu Efes20,400,891,63
Anadolu Grubu Holding15,07-1,3148,70
Anadolu Hayat Emek.5,56-0,89-2,36
Anadolu Isuzu9,190,4448,71
Anadolu Sigorta4,180,006,48
Anel Elektrik2,24-0,8838,27
Arçelik18,46-0,4916,91
Arena Bilgisayar5,913,6834,01
Armada Bilgisayar10,361,5711,52
Arsan Tekstil2,38-0,8346,91
Artı Yatırım Holding0,790,00-9,20
Aselsan18,91-0,16-21,05
Aslan Çimento30,28-2,017,53
Ata GMYO4,01-1,720,00
Atakule GMYO1,370,004,12
Atlantis Yatırım Holding0,86-6,52377,78
Atlas Yat. Ort.1,030,0019,77
AvivaSA Emeklilik Hayat12,571,5369,89
Avrasya GMYO1,240,0040,91
Avrasya Petrol ve Tur.1,52-0,6540,74
Avrasya Stratejik GMYF1.280,600,012,75
Avrupa Yatırım Holding1,63-0,61-32,92
Ayen Enerji2,59-3,0043,84
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,75-2,2327,24
Aygaz11,553,4916,15
Bagfaş13,310,23176,14
Bak Ambalaj6,131,1630,20
Balatacılar Balatacılık0,30-6,25-9,09
Bantaş Ambalaj1,85-0,5447,41
Banvit13,50-5,7325,12
Baştaş Başkent Çimento1,95-2,01-3,47
Batı Çimento2,69-1,8211,62
Batısöke Çimento0,99-1,98-9,17
Bera Holding3,71-2,8880,10
Berkosan Yalıtım2,02-1,4611,60
Beşiktaş Futbol Yat.2,172,8433,95
Beyaz Filo3,01-0,6610,26
Beymen Perakende Yat.15,11-1,37283,50
Bilici Yatırım2,864,00126,17
Bim Mağazalar47,72-2,2111,40
Birko Mensucat0,270,00-10,00
Birlik Mensucat0,880,00-24,79
Bizim Mağazaları8,52-0,9325,29
Bolu Çimento2,80-1,41-9,32
Bomonti Elektrik1,75-1,69264,58
Borusan Mannesmann8,72-8,6924,40
Borusan Yat. Paz.33,98-2,47-6,21
Bosch Fren Sistemleri211,600,0038,51
Bossa6,614,4257,23
Brisa6,54-0,303,32
Burçelik4,223,1831,46
Burçelik Vana5,3210,37259,46
Bursa Çimento4,99-3,6713,41
Carrefoursa3,590,563,16
Ceo Event Medya8,661,29
Coca Cola İçecek31,74-1,007,35
Cosmos Yat. Holding1,19-4,0322,68
Credıtwest Faktorıng2,130,00104,81
Çelebi97,40-0,4166,93
Çelik Halat5,414,040,13
Çemaş Döküm1,10-0,9044,74
Çemtaş6,35-0,166,48
Çimbeton30,72-2,047,41
Çimentaş12,42-5,62-2,20
Çimsa7,640,001,19
Çuhadaroğlu Metal2,790,3656,74
Dagi Giyim1,93-2,0355,65
Dagi Yatırım Holding1,60-0,6258,42
Dardanel1,953,7277,27
Datagate Bilgisayar6,28-0,6346,73
Demısaş Döküm2,610,0013,59
Denge Holding1,600,0037,93
Deniz GMYO3,360,3010,53
Denizbank20,92-1,139,53
Denizli Cam5,810,0011,56
Derimod3,89-0,7738,47
Derlüks Deri2,172,36
Desa Deri2,81-1,4062,43
Despec Bilgisayar3,330,0021,91
Deva Holding7,570,13130,09
Diriteks Diriliş Tekstil0,90-1,1015,38
Ditaş Doğan8,54-1,1666,83
DO-CO533,40-0,4912,55
Doğan Burda4,034,1333,89
Doğan Holding1,68-1,7580,39
Doğtaş Kelebek Mobilya1,11-1,77-9,02
Doğusan1,550,00-28,39
Doğuş GMYO2,940,3439,34
Doğuş Otomotiv8,900,34105,07
Döktaş Dökümcülük33,504,69311,04
Duran Doğan Basım10,60-4,50107,84
Dyo Boya3,873,4833,45
Eczacıbaşı İlaç3,07-0,9726,57
Eczacıbaşı Yatırım9,051,8041,35
Edip Gayrimenkul0,920,0019,48
Ege Endüstri500,200,9160,76
Ege Gübre37,700,8082,24
Ege Profil9,721,6715,75
Ege Seramik3,263,4910,09
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,310,0029,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,29-0,5637,76
Ekiz Kimya0,41-2,3824,24
Emek Elektrik1,230,0025,51
Eminiş Ambalaj1,150,00-1,71
Emlak Konut GMYO1,27-1,55-12,82
Enerjisa Enerji6,36-2,1535,08
Enka İnşaat5,770,0029,83
Erbosan21,12-2,7638,91
Ereğli Demir Çelik7,250,5518,82
Ersu Gıda1,50-0,6663,04
Escort Teknoloji0,82-1,207,89
Etiler Gıda3,230,0051,64
Euro Kapital Yat. Ort.1,240,0076,14
Euro Trend Yat. Ort.1,040,0063,79
Euro Yat. Ort.0,940,0050,02
Euro Yatırım Holding1,261,61129,09
Fenerbahçe Futbol17,052,40146,39
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,050,6614,66
F-M İzmit Piston21,30-4,0538,57
Fonet Bilgi Teknolojileri3,380,00119,62
Ford Otosan67,60-3,4342,29
Formet Çelik Kapı4,447,25339,32
Frigo Pak Gıda9,006,01429,41
Galatasaray Sportif1,671,8334,68
Garanti Bankası9,790,2022,99
Garanti Faktoring3,881,3195,96
Garanti Yat. Ort.0,960,0031,08
Gedik Y. Men. Değ.5,701,4286,68
Gedik Yatırım Holding6,528,13177,45
Gediz Ambalaj5,54-6,4236,98
Gentaş1,610,6317,29
Gersan Elektrik2,402,56-1,65
Global Men. Değ.1,250,00165,96
Global Yat. Holding4,08-0,7336,45
Good-Year2,90-0,34-12,61
Göltaş Çimento13,76-2,2712,37
Gözde Girişim3,832,6843,45
GSD Denizcilik1,88-1,0563,48
GSD Holding0,950,0018,75
Gübre Fabrik.5,710,1892,91
Güler Yat. Holding1,800,0068,22
Güneş Sigorta1,876,2533,36
Halk GMYO0,950,0047,67
Halk Sigorta1,451,4064,30
Hatay Tekstil5,26-2,9552,54
Hedef Girişim1,75-0,5750,86
Hektaş5,972,9372,46
HUB Girişim7,28-0,27287,23
Hürriyet Gzt.0,82-2,38-11,83
ICBC Turkey Bank4,787,17-3,04
İdealist Danışmanlık3,67-0,27-37,21
İdealist GMYO2,710,0066,26
İhlas Ev Aletleri2,149,74555,19
İhlas Gayrimenkul0,710,00-24,43
İhlas Gazetecilik3,1119,62409,84
İhlas Holding0,603,4587,50
İhlas Yayın Holding0,857,59157,58
İndeks Bilgisayar7,40-0,4032,89
Info Yatırım5,20-0,95404,85
İntema6,780,0013,06
İpek Doğal Enerji6,27-1,4216,76
İskenderun Demir Çelik6,46-1,0737,78

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)

Kaynak: AA

08 Kasım 2019 Cuma 18:46

Borsa İstanbul, Ekonomi