Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,871,08-4,10
Acıpayam Selüloz6,65-2,06108,15
Adana Çimento (A)8,06-0,1269,46
Adana Çimento (B)5,83-0,5180,74
Adana Çimento (C)2,18-2,2477,08
Adel Kalemcilik14,650,0042,60
Adese Alışveriş Ticaret1,840,55-21,37
Afyon Çimento6,240,6535,95
Ak Enerji1,030,9863,49
Akbank8,08-0,7437,30
Akçansa9,920,2051,63
Akdenız Güvenlık Hız.1,892,72-5,97
Akfen GMYO4,245,47156,97
Akın Tekstil12,571,6238,67
Akiş GMYO3,880,5270,25
Akmerkez GMYO23,500,6062,81
Aksa13,29-0,08100,31
Aksa Enerji3,660,0036,57
Aksigorta5,811,5785,07
Aksu Enerji14,010,7281,48
Alarko Carrıer48,840,4924,09
Alarko GMYO91,802,57117,41
Alarko Holding5,520,91183,03
Albaraka Türk1,374,5824,80
Alcatel Lucent Teletaş11,95-0,33107,47
Alkim Kağıt5,260,0046,35
Alkim Kimya35,980,2867,03
Altınyağ0,412,50-6,82
Altınyunus Çeşme8,25-0,48166,01
Anadolu Cam3,99-1,4855,57
Anadolu Efes22,741,0713,29
Anadolu Grubu Holding16,89-0,3566,66
Anadolu Hayat Emek.6,76-0,1518,71
Anadolu Isuzu12,961,17109,71
Anadolu Sigorta4,64-0,6418,20
Anel Elektrik3,030,3387,04
Arçelik19,32-1,4322,36
Arena Bilgisayar6,721,0552,38
Armada Bilgisayar14,301,0653,93
Arsan Tekstil3,542,61118,52
Artı Yatırım Holding0,81-1,22-6,90
Aselsan19,20-0,10-19,63
Aslan Çimento42,50-0,9350,92
Ata GMYO4,15-1,193,49
Atakule GMYO1,97-2,9649,71
Atlantis Yatırım Holding0,86-7,53377,78
Atlas Yat. Ort.1,48-6,9272,09
AvivaSA Emeklilik Hayat13,751,4089,24
Avrasya GMYO1,39-1,4257,95
Avrasya Petrol ve Tur.1,77-7,8163,89
Avrasya Stratejik GMYF1.284,700,013,08
Avrupa Yatırım Holding1,550,00-36,21
Ayen Enerji3,471,7692,71
Ayes Çelik Hasır ve Çit2,075,6150,51
Aygaz12,551,1326,20
Bagfaş13,802,45186,31
Bak Ambalaj7,060,1449,95
Balatacılar Balatacılık0,603,4581,82
Bantaş Ambalaj2,532,02101,59
Banvit16,560,6753,48
Baştaş Başkent Çimento2,53-4,5325,25
Batı Çimento3,20-1,8432,78
Batısöke Çimento1,30-0,7619,27
Bera Holding3,611,4075,24
Berkosan Yalıtım2,620,0044,75
Beşiktaş Futbol Yat.2,800,3672,84
Beyaz Filo3,140,3215,02
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım3,971,79213,94
Bim Mağazalar45,56-0,488,74
Birko Mensucat0,283,70-6,67
Birlik Mensucat1,10-0,90-5,98
Bizim Mağazaları10,80-0,7461,54
Bolu Çimento4,290,9438,94
Bomonti Elektrik1,35-4,26181,25
Borusan Mannesmann10,060,3043,52
Borusan Yat. Paz.47,563,0831,28
Bosch Fren Sistemleri268,800,0775,95
Bossa8,908,14111,70
Brisa8,780,8038,70
Burçelik6,00-0,8386,92
Burçelik Vana7,900,00433,78
Bursa Çimento5,881,0333,64
Carrefoursa4,57-1,0831,32
Ceo Event Medya8,353,34
Coca Cola İçecek36,14-0,0622,24
Cosmos Yat. Holding2,07-1,90113,40
Credıtwest Faktorıng2,522,86142,31
Çelebi113,80-0,6195,04
Çelik Halat6,830,2926,41
Çemaş Döküm1,57-1,88106,58
Çemtaş7,900,0032,47
Çimbeton37,480,0031,05
Çimentaş14,260,2112,28
Çimsa8,63-2,0414,30
Çuhadaroğlu Metal3,120,0075,28
Dagi Giyim2,35-0,4289,52
Dagi Yatırım Holding1,970,5195,05
Dardanel3,0810,00180,00
Datagate Bilgisayar7,690,9279,67
Demısaş Döküm3,300,0043,63
Denge Holding1,420,7122,41
Deniz GMYO4,983,1163,82
Denizli Cam8,341,5860,14
Derimod7,11-0,14153,08
Derlüks Deri4,548,87
Desa Deri4,525,12161,27
Despec Bilgisayar4,20-1,6453,76
Deva Holding8,190,99148,94
Diriteks Diriliş Tekstil0,74-3,90-5,13
Ditaş Doğan8,85-1,6772,89
DO-CO519,500,509,62
Doğan Burda5,342,1077,41
Doğan Holding1,790,0092,20
Doğtaş Kelebek Mobilya1,780,5645,90
Doğusan1,95-1,02-9,91
Doğuş GMYO4,36-0,23106,64
Doğuş Otomotiv9,34-1,27129,66
Döktaş Dökümcülük40,000,00390,80
Duran Doğan Basım12,92-1,07153,33
Dyo Boya4,630,0059,66
Eczacıbaşı İlaç3,662,5250,89
Eczacıbaşı Yatırım9,910,3054,79
Edip Gayrimenkul1,310,7770,13
Ege Endüstri561,101,0680,33
Ege Gübre43,74-0,18111,44
Ege Profil11,790,6840,40
Ege Seramik3,64-0,5522,92
Egeli & Co Tarım Girişim0,3310,00153,85
Egeli&Co Enerji Yatırım0,352,9445,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,185,8880,00
Egeplast8,000,25108,33
Ekiz Kimya0,64-1,5493,94
Emek Elektrik1,58-1,2561,22
Eminiş Ambalaj1,59-4,2235,90
Emlak Konut GMYO1,43-2,05-1,83
Enerjisa Enerji7,761,5764,81
Enka İnşaat6,18-0,8042,47
Erbosan24,32-0,0859,95
Ereğli Demir Çelik8,550,0040,12
Ersu Gıda2,031,50120,65
Escort Teknoloji1,232,5061,84
Etiler Gıda2,37-2,8711,27
Euro Kapital Yat. Ort.2,0610,16192,62
Euro Trend Yat. Ort.1,459,85128,37
Euro Yat. Ort.1,363,82117,04
Euro Yatırım Holding1,695,62207,27
Fenerbahçe Futbol15,94-0,99130,35
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,072,6390,60
F-M İzmit Piston37,300,21142,66
Fonet Bilgi Teknolojileri6,578,60326,90
Ford Otosan66,900,7543,40
Formet Çelik Kapı3,01-2,90198,93
Frigo Pak Gıda12,78-0,23651,76
Galatasaray Sportif2,423,4295,16
Garanti Bankası10,75-0,0935,05
Garanti Faktoring3,780,0090,91
Garanti Yat. Ort.1,091,8748,83
Gedik Y. Men. Değ.5,85-0,1791,59
Gedik Yatırım Holding8,10-0,61244,68
Gediz Ambalaj6,511,5660,97
Gentaş2,061,4850,08
Gersan Elektrik3,150,6429,08
Global Men. Değ.1,898,00302,13
Global Yat. Holding4,70-0,8457,19
Good-Year3,601,698,49
Göltaş Çimento16,82-2,1037,36
Gözde Girişim4,851,4681,65
GSD Denizcilik2,440,00112,17
GSD Holding1,33-0,7566,25
Gübre Fabrik.8,001,39170,27
Güler Yat. Holding1,87-1,5874,77
Güneş Sigorta2,29-9,1363,32
Halk GMYO1,160,0080,32
Halk Sigorta2,2010,00149,29
Hatay Tekstil7,000,14103,00
Hedef Girişim2,212,7990,52
Hektaş7,421,78119,36
HUB Girişim13,010,08592,02
Hürriyet Gzt.1,05-7,8912,90
ICBC Turkey Bank4,81-0,82-2,43
İdealist Danışmanlık3,350,60-42,68
İdealist GMYO3,030,0085,89
İhlas Ev Aletleri2,676,80717,45
İhlas Gayrimenkul0,880,00-6,34
İhlas Gazetecilik4,89-0,81701,64
İhlas Holding0,752,74134,38
İhlas Yayın Holding0,841,20154,55
İndeks Bilgisayar9,09-2,7863,24
Info Yatırım4,54-1,94340,78
İntema8,710,1145,25
İpek Doğal Enerji7,006,0630,35
İskenderun Demir Çelik7,680,3963,80
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

19 Aralık 2019 Perşembe 18:36

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika