Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,902,70-2,56
Acıpayam Selüloz6,300,0097,20
Adana Çimento (A)7,940,8966,93
Adana Çimento (B)6,181,6491,60
Adana Çimento (C)2,251,8182,77
Adel Kalemcilik15,142,5147,37
Adese Alışveriş Ticaret1,900,53-18,80
Afyon Çimento6,413,5539,65
Ak Enerji1,07-1,8369,84
Akbank8,230,2439,85
Akçansa10,11-0,7954,54
Akdenız Güvenlık Hız.2,1213,375,47
Akfen GMYO4,09-1,92147,88
Akın Tekstil13,55-3,0149,48
Akiş GMYO3,97-0,5074,20
Akmerkez GMYO24,101,0966,97
Aksa13,49-0,52103,33
Aksa Enerji4,021,5250,00
Aksigorta5,881,5587,30
Aksu Enerji14,460,2187,31
Alarko Carrıer57,004,3044,82
Alarko GMYO90,55-0,66114,45
Alarko Holding5,90-0,67202,52
Albaraka Türk1,471,3833,91
Alcatel Lucent Teletaş12,23-0,57112,33
Alkim Kağıt5,52-1,4353,59
Alkim Kimya38,06-0,8976,69
Altınyağ0,420,00-4,55
Altınyunus Çeşme10,050,80224,05
Anadolu Cam4,274,6666,49
Anadolu Efes23,020,5214,68
Anadolu Grubu Holding17,70-0,5674,65
Anadolu Hayat Emek.7,040,0023,63
Anadolu Isuzu14,571,39135,76
Anadolu Sigorta4,61-0,4317,43
Anel Elektrik3,120,9792,59
Arçelik20,06-0,2027,04
Arena Bilgisayar7,254,4764,40
Armada Bilgisayar15,593,9367,81
Arsan Tekstil3,60-0,83122,22
Artı Yatırım Holding0,842,44-3,45
Aselsan19,700,46-17,53
Aslan Çimento42,060,5349,36
Ata GMYO4,291,426,98
Atakule GMYO1,920,0045,91
Atlantis Yatırım Holding1,000,00455,56
Atlas Yat. Ort.1,47-1,3470,93
AvivaSA Emeklilik Hayat13,87-0,5790,90
Avrasya GMYO1,484,9668,18
Avrasya Petrol ve Tur.1,772,9163,89
Avrasya Stratejik GMYF1.285,300,013,13
Avrupa Yatırım Holding1,550,00-36,21
Ayen Enerji3,63-1,89101,60
Ayes Çelik Hasır ve Çit2,00-4,3145,42
Aygaz12,79-0,3928,62
Bagfaş16,071,01233,40
Bak Ambalaj7,191,1352,71
Balatacılar Balatacılık0,868,86160,61
Bantaş Ambalaj2,593,60106,37
Banvit17,852,8865,43
Baştaş Başkent Çimento2,590,3928,22
Batı Çimento3,291,5436,51
Batısöke Çimento1,300,0019,27
Bera Holding3,65-0,8277,18
Berkosan Yalıtım2,693,8648,62
Beşiktaş Futbol Yat.2,680,7565,43
Beyaz Filo3,140,0015,02
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım4,03-0,25218,69
Bim Mağazalar46,44-0,0410,84
Birko Mensucat0,310,003,33
Birlik Mensucat1,17-0,850,00
Bizim Mağazaları10,92-0,3663,34
Bolu Çimento4,685,6451,57
Bomonti Elektrik1,280,79166,67
Borusan Mannesmann11,381,8862,35
Borusan Yat. Paz.59,7019,9864,79
Bosch Fren Sistemleri278,50-1,4282,30
Bossa8,380,0099,33
Brisa8,60-0,5835,86
Burçelik5,692,1577,26
Burçelik Vana7,420,95401,35
Bursa Çimento5,940,0035,00
Carrefoursa4,742,1636,21
Ceo Event Medya8,120,12
Coca Cola İçecek37,50-0,6426,84
Cosmos Yat. Holding2,09-1,88115,46
Credıtwest Faktorıng2,60-0,76150,00
Çelebi113,500,0994,53
Çelik Halat6,80-0,7325,86
Çemaş Döküm1,591,92109,21
Çemtaş8,17-0,1236,99
Çimbeton37,700,3231,82
Çimentaş14,21-1,5911,89
Çimsa8,990,3319,07
Çuhadaroğlu Metal3,22-1,5380,90
Dagi Giyim2,527,69103,23
Dagi Yatırım Holding2,105,53107,92
Dardanel3,170,00188,18
Datagate Bilgisayar8,162,0090,65
Demısaş Döküm3,63-0,2757,99
Denge Holding1,390,0019,83
Deniz GMYO4,842,3359,21
Denizli Cam8,481,3162,83
Derimod6,920,14146,32
Derlüks Deri4,33-0,46
Desa Deri4,410,23154,91
Despec Bilgisayar4,200,7253,76
Deva Holding8,933,48171,43
Diriteks Diriliş Tekstil0,722,86-7,69
Ditaş Doğan9,702,7589,49
DO-CO542,70-1,1314,51
Doğan Burda5,391,5179,07
Doğan Holding1,862,2099,72
Doğtaş Kelebek Mobilya1,630,0033,61
Doğusan2,124,43-2,06
Doğuş GMYO4,503,21113,27
Doğuş Otomotiv9,590,21135,81
Döktaş Dökümcülük43,506,10433,74
Duran Doğan Basım13,550,52165,69
Dyo Boya4,85-1,0267,24
Eczacıbaşı İlaç3,76-0,7955,02
Eczacıbaşı Yatırım10,21-0,1059,47
Edip Gayrimenkul1,39-1,4280,52
Ege Endüstri556,000,1378,70
Ege Gübre46,460,22124,59
Ege Profil11,98-0,4242,66
Ege Seramik3,71-0,8025,29
Egeli & Co Tarım Girişim0,4410,00238,46
Egeli&Co Enerji Yatırım0,408,1166,67
Egeli&Co Yatırım Holding0,2210,00120,00
Egeplast10,382,87170,31
Ekiz Kimya0,61-4,6984,85
Emek Elektrik1,612,5564,29
Eminiş Ambalaj1,550,0032,48
Emlak Konut GMYO1,43-1,38-1,83
Enerjisa Enerji7,67-1,6762,90
Enka İnşaat6,24-0,1643,85
Erbosan25,16-1,5665,48
Ereğli Demir Çelik8,77-0,3443,73
Ersu Gıda2,070,49125,00
Escort Teknoloji1,410,7185,53
Etiler Gıda2,411,2613,15
Euro Kapital Yat. Ort.1,61-2,42128,70
Euro Trend Yat. Ort.1,24-0,8095,29
Euro Yat. Ort.1,190,0089,91
Euro Yatırım Holding1,56-1,27183,64
Fenerbahçe Futbol15,47-0,26123,55
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,536,8470,30
F-M İzmit Piston47,300,55207,72
Fonet Bilgi Teknolojileri8,053,21423,07
Ford Otosan68,200,2946,19
Formet Çelik Kapı3,14-2,18211,84
Frigo Pak Gıda13,004,00664,71
Galatasaray Sportif2,240,4580,65
Garanti Bankası11,000,0038,19
Garanti Faktoring3,89-0,2696,46
Garanti Yat. Ort.1,12-0,8852,93
Gedik Y. Men. Değ.5,680,0086,03
Gedik Yatırım Holding8,080,37243,83
Gediz Ambalaj6,77-0,5967,40
Gentaş2,16-0,4657,36
Gersan Elektrik3,394,6338,92
Global Men. Değ.2,1311,52353,19
Global Yat. Holding4,821,6961,20
Good-Year4,11-0,7223,86
Göltaş Çimento17,49-0,7442,84
Gözde Girişim4,86-0,2182,02
GSD Denizcilik2,500,00117,39
GSD Holding1,380,7372,50
Gübre Fabrik.8,852,55198,99
Güler Yat. Holding1,901,6077,57
Güneş Sigorta2,261,8061,18
Halk GMYO1,210,8388,09
Halk Sigorta1,93-2,03118,69
Hatay Tekstil6,83-1,1698,07
Hedef Girişim2,210,0090,52
Hektaş7,820,00131,18
HUB Girişim13,662,40626,60
Hürriyet Gzt.1,090,0017,20
ICBC Turkey Bank5,374,888,92
İdealist Danışmanlık3,310,00-43,37
İdealist GMYO3,030,0085,89
İhlas Ev Aletleri2,62-1,87702,14
İhlas Gayrimenkul1,13-1,7420,27
İhlas Gazetecilik4,86-0,82696,72
İhlas Holding0,9016,88181,25
İhlas Yayın Holding0,969,09190,91
İndeks Bilgisayar9,790,9375,81
Info Yatırım5,2915,00413,59
İntema8,810,5746,91
İpek Doğal Enerji8,221,4853,07
İskenderun Demir Çelik7,95-0,7569,56
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

25 Aralık 2019 Çarşamba 18:32

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika