Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,910,53-2,05
Acıpayam Selüloz6,310,1697,51
Adana Çimento (A)8,264,0373,66
Adana Çimento (B)5,97-3,4085,09
Adana Çimento (C)2,250,0082,77
Adel Kalemcilik15,210,4648,05
Adese Alışveriş Ticaret1,942,11-17,09
Afyon Çimento6,613,1244,01
Ak Enerji1,080,9371,43
Akbank8,250,2440,19
Akçansa10,00-1,0952,86
Akdenız Güvenlık Hız.2,172,367,96
Akfen GMYO4,100,24148,48
Akın Tekstil14,164,5056,21
Akiş GMYO3,93-1,0172,44
Akmerkez GMYO23,70-1,6664,20
Aksa13,701,56106,49
Aksa Enerji3,99-0,7548,88
Aksigorta5,87-0,1786,98
Aksu Enerji14,480,1487,56
Alarko Carrıer60,305,7953,20
Alarko GMYO89,35-1,33111,61
Alarko Holding6,011,86208,16
Albaraka Türk1,44-2,0431,18
Alcatel Lucent Teletaş12,03-1,64108,85
Alkim Kağıt5,51-0,1853,31
Alkim Kimya38,400,8978,27
Altınyağ0,41-2,38-6,82
Altınyunus Çeşme9,94-1,09220,51
Anadolu Cam4,351,8769,61
Anadolu Efes23,160,6115,38
Anadolu Grubu Holding17,700,0074,65
Anadolu Hayat Emek.7,03-0,1423,45
Anadolu Isuzu13,85-4,94124,11
Anadolu Sigorta4,630,4317,94
Anel Elektrik3,130,3293,21
Arçelik20,04-0,1026,92
Arena Bilgisayar7,402,0767,80
Armada Bilgisayar15,49-0,6466,74
Arsan Tekstil3,600,00122,22
Artı Yatırım Holding0,83-1,19-4,60
Aselsan19,67-0,15-17,66
Aslan Çimento42,962,1452,56
Ata GMYO4,341,178,23
Atakule GMYO1,930,5246,67
Atlantis Yatırım Holding1,000,00455,56
Atlas Yat. Ort.1,46-0,6869,77
AvivaSA Emeklilik Hayat13,950,5892,00
Avrasya GMYO1,480,0068,18
Avrasya Petrol ve Tur.1,791,1365,74
Avrasya Stratejik GMYF1.285,400,013,14
Avrupa Yatırım Holding1,54-0,65-36,63
Ayen Enerji3,51-3,3194,93
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,99-0,5044,69
Aygaz12,64-1,1727,11
Bagfaş15,89-1,12229,67
Bak Ambalaj7,524,5959,72
Balatacılar Balatacılık0,949,30184,85
Bantaş Ambalaj2,57-0,77104,78
Banvit18,473,4771,18
Baştaş Başkent Çimento2,58-0,3927,72
Batı Çimento3,341,5238,59
Batısöke Çimento1,300,0019,27
Bera Holding3,804,1184,47
Berkosan Yalıtım2,783,3553,59
Beşiktaş Futbol Yat.2,680,0065,43
Beyaz Filo3,150,3215,38
Bilici Yatırım4,040,25219,48
Bim Mağazalar46,860,9011,84
Birko Mensucat0,349,6813,33
Birlik Mensucat1,15-1,71-1,71
Bizim Mağazaları10,950,2763,79
Bolu Çimento4,61-1,5049,30
Bomonti Elektrik1,301,56170,83
Borusan Mannesmann11,380,0062,35
Borusan Yat. Paz.63,356,1174,86
Bosch Fren Sistemleri282,001,2684,59
Bossa8,25-1,5596,23
Brisa8,984,4241,86
Burçelik5,690,0077,26
Burçelik Vana7,602,43413,51
Bursa Çimento5,92-0,3434,55
Carrefoursa4,70-0,8435,06
Ceo Event Medya8,120,00
Coca Cola İçecek37,600,2727,18
Cosmos Yat. Holding2,05-1,91111,34
Credıtwest Faktorıng2,610,38150,96
Çelebi107,30-5,4683,90
Çelik Halat6,73-1,0324,56
Çemaş Döküm1,56-1,89105,26
Çemtaş8,220,6137,83
Çimbeton37,860,4232,38
Çimentaş14,15-0,4211,42
Çimsa9,070,8920,13
Çuhadaroğlu Metal3,19-0,9379,21
Dagi Giyim2,551,19105,65
Dagi Yatırım Holding2,246,67121,78
Dardanel3,304,10200,00
Datagate Bilgisayar7,97-2,3386,21
Demısaş Döküm3,57-1,6555,38
Denge Holding1,400,7220,69
Deniz GMYO4,73-2,2755,59
Denizli Cam8,44-0,4762,06
Derimod6,91-0,14145,96
Derlüks Deri4,13-4,62
Desa Deri4,37-0,91152,60
Despec Bilgisayar4,18-0,4853,03
Deva Holding8,88-0,56169,91
Diriteks Diriliş Tekstil0,799,721,28
Ditaş Doğan9,821,2491,84
DO-CO539,60-0,5713,86
Doğan Burda5,715,9489,70
Doğan Holding1,85-0,5498,65
Doğtaş Kelebek Mobilya1,640,6134,43
Doğusan2,130,47-1,60
Doğuş GMYO4,632,89119,43
Doğuş Otomotiv9,792,09140,73
Döktaş Dökümcülük46,707,36473,01
Duran Doğan Basım13,842,14171,37
Dyo Boya4,78-1,4464,83
Eczacıbaşı İlaç3,72-1,0653,37
Eczacıbaşı Yatırım10,240,2959,94
Edip Gayrimenkul1,38-0,7279,22
Ege Endüstri552,00-0,7277,41
Ege Gübre46,14-0,69123,04
Ege Profil11,93-0,4242,06
Ege Seramik3,68-0,8124,28
Egeli & Co Tarım Girişim0,42-4,55223,08
Egeli&Co Enerji Yatırım0,4410,0083,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,249,09140,00
Egeplast11,197,80191,41
Ekiz Kimya0,610,0084,85
Emek Elektrik1,620,6265,31
Eminiş Ambalaj1,560,6533,33
Emlak Konut GMYO1,430,00-1,83
Enerjisa Enerji7,720,6563,96
Enka İnşaat6,300,9645,23
Erbosan24,82-1,3563,24
Ereğli Demir Çelik8,810,4644,38
Ersu Gıda2,03-1,93120,65
Escort Teknoloji1,38-2,1381,58
Etiler Gıda2,430,8314,08
Euro Kapital Yat. Ort.1,59-1,24125,86
Euro Trend Yat. Ort.1,250,8196,87
Euro Yat. Ort.1,18-0,8488,32
Euro Yatırım Holding1,53-1,92178,18
Fenerbahçe Futbol15,42-0,32122,83
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,44-1,9966,92
F-M İzmit Piston53,6013,32248,70
Fonet Bilgi Teknolojileri8,02-0,37421,12
Ford Otosan68,550,5146,94
Formet Çelik Kapı3,10-1,27207,87
Frigo Pak Gıda13,090,69670,00
Galatasaray Sportif2,19-2,2376,61
Garanti Bankası11,030,2738,57
Garanti Faktoring3,84-1,2993,94
Garanti Yat. Ort.1,07-4,4646,10
Gedik Y. Men. Değ.5,741,0687,99
Gedik Yatırım Holding8,07-0,12243,40
Gediz Ambalaj6,60-2,5163,19
Gentaş2,14-0,9355,91
Gersan Elektrik3,32-2,0636,05
Global Men. Değ.1,85-13,15293,62
Global Yat. Holding4,80-0,4160,54
Good-Year4,07-0,9722,65
Göltaş Çimento17,33-0,9141,53
Gözde Girişim4,870,2182,40
GSD Denizcilik2,48-0,80115,65
GSD Holding1,37-0,7271,25
Gübre Fabrik.8,83-0,23198,31
Güler Yat. Holding1,900,0077,57
Güneş Sigorta2,270,4461,89
Halk GMYO1,20-0,8386,54
Halk Sigorta1,951,04120,96
Hatay Tekstil6,880,7399,52
Hedef Girişim2,220,4591,38
Hektaş7,81-0,13130,89
HUB Girişim13,50-1,17618,09
Hürriyet Gzt.1,090,0017,20
ICBC Turkey Bank5,390,379,33
İdealist Danışmanlık3,29-0,60-43,71
İdealist GMYO3,040,3386,50
İhlas Ev Aletleri2,620,00702,14
İhlas Gayrimenkul1,10-2,6517,08
İhlas Gazetecilik4,80-1,23686,89
İhlas Holding0,85-5,56165,63
İhlas Yayın Holding0,91-5,21175,76
İndeks Bilgisayar9,66-1,3373,47
Info Yatırım6,0814,93490,29
İntema8,931,3648,91
İpek Doğal Enerji7,98-2,9248,60
İskenderun Demir Çelik7,94-0,1369,35
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

26 Aralık 2019 Perşembe 18:30

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika