Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,87-2,09-4,10
Acıpayam Selüloz6,320,1697,82
Adana Çimento (A)8,300,4874,50
Adana Çimento (B)5,93-0,6783,84
Adana Çimento (C)2,22-1,3380,33
Adel Kalemcilik14,97-1,5845,72
Adese Alışveriş Ticaret1,93-0,52-17,52
Afyon Çimento6,44-2,5740,31
Ak Enerji1,06-1,8568,25
Akbank8,22-0,3639,68
Akçansa9,98-0,2052,55
Akdenız Güvenlık Hız.2,222,3010,45
Akfen GMYO4,07-0,73146,67
Akın Tekstil14,15-0,0756,10
Akiş GMYO3,971,0274,20
Akmerkez GMYO23,54-0,6863,09
Aksa13,62-0,58105,29
Aksa Enerji3,93-1,5046,64
Aksigorta5,941,1989,21
Aksu Enerji14,620,9789,38
Alarko Carrıer60,400,1753,46
Alarko GMYO87,60-1,96107,47
Alarko Holding5,98-0,50206,62
Albaraka Türk1,525,5638,47
Alcatel Lucent Teletaş11,85-1,50105,73
Alkim Kağıt5,49-0,3652,75
Alkim Kimya38,00-1,0476,41
Altınyağ0,422,44-4,55
Altınyunus Çeşme9,990,50222,12
Anadolu Cam4,29-1,3867,27
Anadolu Efes23,340,7816,27
Anadolu Grubu Holding17,63-0,4073,96
Anadolu Hayat Emek.7,02-0,1423,28
Anadolu Isuzu13,15-5,05112,78
Anadolu Sigorta4,660,6518,71
Anel Elektrik3,150,6494,44
Arçelik20,180,7027,80
Arena Bilgisayar7,35-0,6866,67
Armada Bilgisayar15,530,2667,17
Arsan Tekstil3,55-1,39119,14
Artı Yatırım Holding0,81-2,41-6,90
Aselsan19,670,00-17,66
Aslan Çimento43,260,7053,62
Ata GMYO4,32-0,467,73
Atakule GMYO1,91-1,0445,15
Atlantis Yatırım Holding0,99-1,00450,00
Atlas Yat. Ort.1,44-1,3767,44
AvivaSA Emeklilik Hayat13,990,2992,55
Avrasya GMYO1,480,0068,18
Avrasya Petrol ve Tur.1,77-1,1263,89
Avrasya Stratejik GMYF1.285,400,003,14
Avrupa Yatırım Holding1,540,00-36,63
Ayen Enerji3,49-0,5793,82
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,990,0044,69
Aygaz12,650,0827,21
Bagfaş16,554,15243,36
Bak Ambalaj7,34-2,3955,90
Balatacılar Balatacılık1,039,57212,12
Bantaş Ambalaj2,51-2,33100,00
Banvit18,982,7675,90
Baştaş Başkent Çimento2,57-0,3927,23
Batı Çimento3,32-0,6037,76
Batısöke Çimento1,310,7720,18
Bera Holding3,882,1188,35
Berkosan Yalıtım2,790,3654,14
Beşiktaş Futbol Yat.2,63-1,8762,35
Beyaz Filo3,14-0,3215,02
Bilici Yatırım4,162,97228,97
Bim Mağazalar46,920,1311,99
Birko Mensucat0,352,9416,67
Birlik Mensucat1,14-0,87-2,56
Bizim Mağazaları10,960,0963,94
Bolu Çimento4,753,0453,83
Bomonti Elektrik1,300,00170,83
Borusan Mannesmann11,400,1862,64
Borusan Yat. Paz.60,45-4,5866,86
Bosch Fren Sistemleri298,305,7895,26
Bossa8,13-1,4593,38
Brisa9,192,3445,18
Burçelik5,710,3577,88
Burçelik Vana8,167,37451,35
Bursa Çimento5,981,0135,91
Carrefoursa4,66-0,8533,91
Ceo Event Medya8,120,00
Coca Cola İçecek39,043,8332,05
Cosmos Yat. Holding2,112,93117,53
Credıtwest Faktorıng2,610,00150,96
Çelebi106,40-0,8482,36
Çelik Halat6,60-1,9322,16
Çemaş Döküm1,54-1,28102,63
Çemtaş8,17-0,6136,99
Çimbeton42,1011,2047,20
Çimentaş14,502,4714,17
Çimsa8,99-0,8819,07
Çuhadaroğlu Metal3,190,0079,21
Dagi Giyim2,50-1,96101,61
Dagi Yatırım Holding2,281,79125,74
Dardanel3,495,76217,27
Datagate Bilgisayar7,82-1,8882,71
Demısaş Döküm3,54-0,8454,07
Denge Holding1,39-0,7119,83
Deniz GMYO4,872,9660,20
Denizli Cam8,24-2,3758,22
Derimod6,87-0,58144,54
Derlüks Deri4,08-1,21
Desa Deri4,36-0,23152,02
Despec Bilgisayar4,14-0,9651,56
Deva Holding8,940,68171,73
Diriteks Diriliş Tekstil0,857,598,97
Ditaş Doğan9,981,6394,96
DO-CO555,002,8517,11
Doğan Burda6,259,46107,64
Doğan Holding1,83-1,0896,50
Doğtaş Kelebek Mobilya1,60-2,4431,15
Doğusan2,10-1,41-2,98
Doğuş GMYO4,52-2,38114,22
Doğuş Otomotiv9,58-2,15135,56
Döktaş Dökümcülük47,501,71482,82
Duran Doğan Basım14,051,52175,49
Dyo Boya4,831,0566,55
Eczacıbaşı İlaç3,68-1,0851,72
Eczacıbaşı Yatırım10,11-1,2757,91
Edip Gayrimenkul1,401,4581,82
Ege Endüstri552,000,0077,41
Ege Gübre48,605,33134,93
Ege Profil12,020,7543,14
Ege Seramik3,690,2724,61
Egeli & Co Tarım Girişim0,38-9,52192,31
Egeli&Co Enerji Yatırım0,43-2,2779,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,240,00140,00
Egeplast11,785,27206,77
Ekiz Kimya0,633,2890,91
Emek Elektrik1,60-1,2363,27
Eminiş Ambalaj1,54-1,2831,62
Emlak Konut GMYO1,440,70-1,14
Enerjisa Enerji7,55-2,2060,35
Enka İnşaat6,28-0,3244,77
Erbosan25,101,1365,08
Ereğli Demir Çelik8,931,3646,35
Ersu Gıda2,030,00120,65
Escort Teknoloji1,390,7282,89
Etiler Gıda2,430,0014,08
Euro Kapital Yat. Ort.1,57-1,26123,02
Euro Trend Yat. Ort.1,24-0,8095,29
Euro Yat. Ort.1,180,0088,32
Euro Yatırım Holding1,530,00178,18
Fenerbahçe Futbol15,25-1,10120,38
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,42-0,4566,17
F-M İzmit Piston45,52-15,07196,14
Fonet Bilgi Teknolojileri7,56-5,74391,23
Ford Otosan69,601,5349,19
Formet Çelik Kapı3,100,00207,87
Frigo Pak Gıda13,100,08670,59
Galatasaray Sportif2,14-2,2872,58
Garanti Bankası11,060,2738,94
Garanti Faktoring3,81-0,7892,42
Garanti Yat. Ort.1,070,0046,10
Gedik Y. Men. Değ.5,65-1,5785,04
Gedik Yatırım Holding7,82-3,10232,77
Gediz Ambalaj6,630,4563,93
Gentaş2,171,4058,09
Gersan Elektrik3,28-1,2034,41
Global Men. Değ.1,881,62300,00
Global Yat. Holding4,77-0,6359,53
Good-Year4,05-0,4922,05
Göltaş Çimento17,541,2143,24
Gözde Girişim5,063,9089,51
GSD Denizcilik2,47-0,40114,78
GSD Holding1,488,0385,00
Gübre Fabrik.8,81-0,23197,64
Güler Yat. Holding1,921,0579,44
Güneş Sigorta2,24-1,3259,75
Halk GMYO1,19-0,8384,98
Halk Sigorta1,94-0,51119,82
Hatay Tekstil6,86-0,2998,94
Hedef Girişim2,4912,16114,66
Hektaş7,820,13131,18
HUB Girişim13,37-0,96611,17
Hürriyet Gzt.1,111,8319,35
ICBC Turkey Bank5,29-1,867,30
İdealist Danışmanlık3,320,91-43,19
İdealist GMYO3,132,9692,02
İhlas Ev Aletleri2,692,67723,57
İhlas Gayrimenkul1,09-0,9116,01
İhlas Gazetecilik4,74-1,25677,05
İhlas Holding0,872,35171,88
İhlas Yayın Holding0,910,00175,76
İndeks Bilgisayar9,55-1,1471,50
Info Yatırım6,9914,97578,64
İntema9,304,1455,08
İpek Doğal Enerji7,89-1,1346,93
İskenderun Demir Çelik7,93-0,1369,13
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

27 Aralık 2019 Cuma 18:48

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika