Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,99-1,496,99
Acıpayam Selüloz6,35-0,78-0,31
Adana Çimento (A)9,340,32-3,81
Adana Çimento (B)6,781,80-4,91
Adana Çimento (C)2,14-1,38-4,04
Adel Kalemcilik15,390,85-1,97
Adese Alışveriş Ticaret1,91-0,52-0,52
Afyon Çimento6,862,549,24
Ak Enerji1,07-0,93-1,83
Akbank8,79-0,908,38
Akçansa9,80-0,71-2,39
Akdenız Güvenlık Hız.2,111,930,00
Akfen GMYO4,252,164,94
Akın Tekstil14,86-1,267,76
Akiş GMYO4,07-0,490,74
Akmerkez GMYO26,24-0,2310,81
Aksa13,78-0,860,58
Aksa Enerji3,84-1,291,05
Aksigorta6,802,1011,66
Aksu Enerji14,97-0,200,67
Alarko Carrıer66,50-1,9910,83
Alarko GMYO92,00-1,870,22
Alarko Holding5,97-1,810,34
Albaraka Türk1,752,3414,38
Alcatel Lucent Teletaş11,751,38-2,41
Alkim Kağıt6,841,1822,58
Alkim Kimya41,06-1,637,15
Altınyağ0,5510,0034,15
Altınyunus Çeşme10,000,600,10
Anadolu Cam4,38-1,570,46
Anadolu Efes24,680,656,93
Anadolu Grubu Holding20,047,9213,93
Anadolu Hayat Emek.7,112,303,95
Anadolu Isuzu12,160,25-0,08
Anadolu Sigorta4,720,217,27
Anel Elektrik3,18-1,55-0,93
Arçelik21,58-1,823,55
Arena Bilgisayar9,450,2125,50
Armada Bilgisayar16,631,031,46
Arsan Tekstil3,88-2,278,38
Artı Yatırım Holding1,100,9235,80
Aselsan22,96-1,379,65
Aslan Çimento37,880,05-5,21
Ata GMYO4,191,21-7,51
Atakule GMYO1,99-1,003,65
Atlantis Yatırım Holding1,02-2,862,00
Atlas Yat. Ort.1,46-0,681,39
AvivaSA Emeklilik Hayat13,84-0,14-0,72
Avrasya GMYO1,570,643,97
Avrasya Petrol ve Tur.1,880,003,30
Avrasya Stratejik GMYF1.315,500,012,30
Avrupa Yatırım Holding1,754,1713,64
Ayen Enerji4,11-0,9618,44
Ayes Çelik Hasır ve Çit2,597,9218,26
Aygaz13,97-0,218,80
Bagfaş20,566,2522,24
Bak Ambalaj7,17-1,24-2,45
Balatacılar Balatacılık3,129,86151,61
Bantaş Ambalaj2,782,5810,32
Banvit17,96-1,64-3,28
Baştaş Başkent Çimento2,743,795,79
Batı Çimento3,62-1,909,37
Batısöke Çimento1,43-0,699,16
Bera Holding3,751,63-2,60
Berkosan Yalıtım3,04-3,1810,95
Beşiktaş Futbol Yat.2,620,776,94
Beyaz Filo3,12-0,64-1,27
Bilici Yatırım5,590,7227,92
Bim Mağazalar49,200,575,44
Birko Mensucat0,33-5,716,45
Birlik Mensucat1,24-1,598,77
Bizim Mağazaları12,380,2410,83
Bolu Çimento4,42-0,45-5,96
Bomonti Elektrik1,729,5534,37
Borusan Mannesmann13,439,4517,29
Borusan Yat. Paz.78,054,0026,19
Bosch Fren Sistemleri318,10-1,499,73
Bossa8,05-1,35-0,12
Brisa9,40-1,47-1,16
Burçelik6,391,919,98
Burçelik Vana17,5012,9080,23
Bursa Çimento6,37-0,472,25
Carrefoursa5,81-2,8423,35
Ceo Event Medya8,54-0,813,64
Coca Cola İçecek41,900,878,27
Cosmos Yat. Holding2,04-2,860,00
Credıtwest Faktorıng2,37-1,66-17,71
Çelebi106,002,813,82
Çelik Halat7,962,8422,46
Çemaş Döküm1,551,311,97
Çemtaş8,563,763,38
Çimbeton46,58-1,2712,89
Çimentaş14,80-0,40-1,33
Çimsa9,490,744,52
Çuhadaroğlu Metal3,30-2,083,45
Dagi Giyim2,996,4119,60
Dagi Yatırım Holding4,1614,9284,07
Dardanel4,72-2,0724,54
Datagate Bilgisayar8,46-1,058,32
Demısaş Döküm3,683,955,75
Denge Holding1,509,499,49
Deniz GMYO5,43-0,917,52
Denizli Cam8,24-1,32-1,20
Derimod7,451,924,34
Derlüks Deri4,083,550,00
Desa Deri4,21-0,94-7,27
Despec Bilgisayar4,521,806,60
Deva Holding9,180,002,11
Diriteks Diriliş Tekstil0,79-1,251,28
Ditaş Doğan9,610,000,52
DO-CO555,50-1,33-1,51
Doğan Burda5,953,66-1,98
Doğan Holding2,00-0,998,70
Doğtaş Kelebek Mobilya1,710,003,64
Doğusan2,283,649,62
Doğuş GMYO4,720,854,19
Doğuş Otomotiv10,773,7613,13
Döktaş Dökümcülük55,000,001,95
Duran Doğan Basım18,10-1,3628,92
Dyo Boya5,304,338,16
Eczacıbaşı İlaç3,992,057,55
Eczacıbaşı Yatırım10,872,647,52
Edip Gayrimenkul1,39-1,420,00
Ege Endüstri599,10-0,153,20
Ege Gübre56,00-1,0612,45
Ege Profil12,703,846,10
Ege Seramik3,850,793,77
Egeli & Co Tarım Girişim0,427,6931,25
Egeli&Co Enerji Yatırım0,54-1,8238,46
Egeli&Co Yatırım Holding0,369,0980,00
Egeplast18,98-9,9651,84
Ekiz Kimya0,909,7647,54
Emek Elektrik1,67-1,185,03
Eminiş Ambalaj1,834,5720,39
Emlak Konut GMYO1,644,4612,33
Enerjisa Enerji7,86-1,016,36
Enka İnşaat6,55-1,952,02
Erbosan26,42-1,205,76
Ereğli Demir Çelik9,31-2,722,99
Ersu Gıda2,282,2410,14
Escort Teknoloji1,421,432,16
Etiler Gıda2,42-0,41-1,22
Euro Kapital Yat. Ort.1,68-2,890,60
Euro Trend Yat. Ort.1,35-2,888,00
Euro Yat. Ort.1,20-1,641,69
Euro Yatırım Holding1,56-1,894,00
Fenerbahçe Futbol16,094,0111,20
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,52-0,66-1,09
F-M İzmit Piston58,30-2,8316,88
Fonet Bilgi Teknolojileri8,570,7111,44
Ford Otosan75,901,007,13
Formet Çelik Kapı2,85-4,36-5,00
Frigo Pak Gıda12,01-0,41-7,33
Galatasaray Sportif2,21-0,458,87
Garanti Bankası12,13-0,418,89
Garanti Faktoring4,304,6211,11
Garanti Yat. Ort.1,10-0,901,85
Gedik Y. Men. Değ.6,801,4921,43
Gedik Yatırım Holding14,7714,9492,07
Gediz Ambalaj8,350,4823,52
Gentaş2,430,8310,96
Gersan Elektrik3,586,5512,23
Global Men. Değ.2,10-5,4111,70
Global Yat. Holding4,80-0,83-1,44
Good-Year4,36-1,587,65
Göltaş Çimento18,301,272,87
Gözde Girişim5,25-2,422,14
GSD Denizcilik3,0711,6419,92
GSD Holding1,826,4322,15
Gübre Fabrik.8,51-1,39-5,86
Güler Yat. Holding1,991,02-1,97
Güneş Sigorta2,6519,9121,56
Halk GMYO1,42-3,4016,39
Halk Sigorta2,094,505,56
Hatay Tekstil6,79-0,29-1,16
Hedef Girişim2,68-0,742,68
Hektaş10,02-3,3824,94
HUB Girişim24,60-0,8977,23
Hürriyet Gzt.1,27-0,7811,40
ICBC Turkey Bank5,29-0,940,38
İdealist Danışmanlık3,220,31-3,01
İdealist GMYO3,020,67-1,31
İhlas Ev Aletleri2,802,19-10,54
İhlas Gayrimenkul1,130,89-5,83
İhlas Gazetecilik4,80-3,61-29,52
İhlas Holding0,861,18-5,49
İhlas Yayın Holding0,930,00-8,82
İndeks Bilgisayar10,950,9212,89
Info Yatırım5,35-3,25-39,89
İntema9,702,434,75
İpek Doğal Enerji8,77-0,9013,60
İskenderun Demir Çelik7,85-0,63-2,00
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

15 Ocak 2020 Çarşamba 18:36

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika