Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım2,021,518,60
Acıpayam Selüloz6,441,421,10
Adana Çimento (A)9,25-0,96-4,74
Adana Çimento (B)6,911,92-3,09
Adana Çimento (C)2,13-0,47-4,48
Adel Kalemcilik15,702,010,00
Adese Alışveriş Ticaret1,910,00-0,52
Afyon Çimento7,012,1911,62
Ak Enerji1,102,800,92
Akbank8,850,689,12
Akçansa9,79-0,10-2,49
Akdenız Güvenlık Hız.2,120,470,47
Akfen GMYO4,16-2,122,72
Akın Tekstil14,78-0,547,18
Akiş GMYO4,05-0,490,25
Akmerkez GMYO26,14-0,3810,39
Aksa13,68-0,73-0,15
Aksa Enerji4,045,216,32
Aksigorta6,77-0,4411,17
Aksu Enerji14,50-3,14-2,49
Alarko Carrıer65,95-0,839,92
Alarko GMYO91,10-0,98-0,76
Alarko Holding5,96-0,170,17
Albaraka Türk1,72-1,7112,42
Alcatel Lucent Teletaş11,881,11-1,33
Alkim Kağıt6,911,0223,84
Alkim Kimya44,748,9616,75
Altınyağ0,609,0946,34
Altınyunus Çeşme9,42-5,80-5,71
Anadolu Cam4,645,946,42
Anadolu Efes25,202,119,19
Anadolu Grubu Holding19,90-0,7013,13
Anadolu Hayat Emek.7,07-0,563,36
Anadolu Isuzu12,220,490,41
Anadolu Sigorta4,720,007,27
Anel Elektrik3,221,260,31
Arçelik21,700,564,13
Arena Bilgisayar9,763,2829,61
Armada Bilgisayar16,39-1,440,00
Arsan Tekstil3,87-0,268,10
Artı Yatırım Holding1,04-5,4528,40
Aselsan22,88-0,359,26
Aslan Çimento37,900,05-5,16
Ata GMYO4,04-3,58-10,82
Atakule GMYO1,97-1,012,60
Atlantis Yatırım Holding1,052,945,00
Atlas Yat. Ort.1,460,001,39
AvivaSA Emeklilik Hayat13,900,43-0,29
Avrasya GMYO1,55-1,272,65
Avrasya Petrol ve Tur.1,880,003,30
Avrasya Stratejik GMYF1.315,600,012,31
Avrupa Yatırım Holding1,70-2,8610,39
Ayen Enerji4,06-1,2217,00
Ayes Çelik Hasır ve Çit2,39-7,729,13
Aygaz14,100,939,81
Bagfaş19,90-3,2118,31
Bak Ambalaj7,11-0,84-3,27
Balatacılar Balatacılık3,305,77166,13
Bantaş Ambalaj3,3319,7832,14
Banvit18,221,45-1,88
Baştaş Başkent Çimento2,740,005,79
Batı Çimento3,640,559,97
Batısöke Çimento1,42-0,708,40
Bera Holding3,883,470,78
Berkosan Yalıtım2,95-2,967,66
Beşiktaş Futbol Yat.2,57-1,914,90
Beyaz Filo3,120,00-1,27
Bilici Yatırım5,640,8929,06
Bim Mağazalar49,10-0,205,23
Birko Mensucat0,356,0612,90
Birlik Mensucat1,22-1,617,02
Bizim Mağazaları12,23-1,219,49
Bolu Çimento4,420,00-5,96
Bomonti Elektrik1,899,8847,66
Borusan Mannesmann12,86-4,2412,31
Borusan Yat. Paz.74,50-4,5520,45
Bosch Fren Sistemleri317,80-0,099,62
Bossa8,120,870,74
Brisa9,09-3,30-4,42
Burçelik6,30-1,418,43
Burçelik Vana18,002,8685,38
Bursa Çimento6,34-0,471,77
Carrefoursa5,71-1,7221,23
Ceo Event Medya8,550,123,76
Coca Cola İçecek43,263,2511,78
Cosmos Yat. Holding1,99-2,45-2,45
Credıtwest Faktorıng2,411,69-16,32
Çelebi102,70-3,110,59
Çelik Halat8,010,6323,23
Çemaş Döküm1,53-1,290,66
Çemtaş8,30-3,040,24
Çimbeton46,800,4713,43
Çimentaş14,991,28-0,07
Çimsa9,530,424,96
Çuhadaroğlu Metal3,27-0,912,51
Dagi Giyim3,052,0122,00
Dagi Yatırım Holding4,7814,90111,50
Dardanel4,801,6926,65
Datagate Bilgisayar9,239,1018,18
Demısaş Döküm3,55-3,532,01
Denge Holding1,500,009,49
Deniz GMYO5,39-0,746,73
Denizli Cam9,8819,9018,47
Derimod7,936,4411,06
Derlüks Deri4,141,471,47
Desa Deri4,230,48-6,83
Despec Bilgisayar4,591,558,25
Deva Holding9,270,983,11
Diriteks Diriliş Tekstil0,78-1,270,00
Ditaş Doğan9,690,831,36
DO-CO558,500,54-0,98
Doğan Burda6,021,18-0,82
Doğan Holding1,96-2,006,52
Doğtaş Kelebek Mobilya1,720,584,24
Doğusan2,290,4410,10
Doğuş GMYO4,760,855,08
Doğuş Otomotiv10,770,0013,13
Döktaş Dökümcülük56,803,275,28
Duran Doğan Basım18,472,0431,55
Dyo Boya5,350,949,18
Eczacıbaşı İlaç3,92-1,755,66
Eczacıbaşı Yatırım10,74-1,206,23
Edip Gayrimenkul1,432,882,88
Ege Endüstri592,70-1,072,10
Ege Gübre54,95-1,8710,34
Ege Profil12,50-1,574,43
Ege Seramik3,891,044,85
Egeli & Co Tarım Girişim0,39-7,1421,88
Egeli&Co Enerji Yatırım0,53-1,8535,90
Egeli&Co Yatırım Holding0,398,3395,00
Egeplast17,09-9,9636,72
Ekiz Kimya0,9910,0062,30
Emek Elektrik1,797,1912,58
Eminiş Ambalaj1,840,5521,05
Emlak Konut GMYO1,650,6113,01
Enerjisa Enerji7,75-1,404,87
Enka İnşaat6,560,152,18
Erbosan25,88-2,043,60
Ereğli Demir Çelik9,29-0,212,77
Ersu Gıda2,300,8811,11
Escort Teknoloji1,5710,5612,95
Etiler Gıda2,534,553,27
Euro Kapital Yat. Ort.1,754,174,79
Euro Trend Yat. Ort.1,350,008,00
Euro Yat. Ort.1,254,175,93
Euro Yatırım Holding1,55-0,643,33
Fenerbahçe Futbol15,85-1,499,54
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,49-0,66-1,75
F-M İzmit Piston57,75-0,9415,78
Fonet Bilgi Teknolojileri9,7213,4226,40
Ford Otosan74,80-1,455,58
Formet Çelik Kapı2,891,40-3,67
Frigo Pak Gıda11,87-1,17-8,41
Galatasaray Sportif2,20-0,458,37
Garanti Bankası12,200,589,52
Garanti Faktoring4,596,7418,60
Garanti Yat. Ort.1,09-0,910,93
Gedik Y. Men. Değ.7,073,9726,25
Gedik Yatırım Holding16,2810,22111,70
Gediz Ambalaj8,25-1,2022,04
Gentaş2,41-0,8210,05
Gersan Elektrik3,46-3,358,46
Global Men. Değ.2,246,6719,15
Global Yat. Holding4,810,21-1,23
Good-Year4,29-1,615,93
Göltaş Çimento18,370,383,26
Gözde Girişim5,260,192,33
GSD Denizcilik2,98-2,9316,41
GSD Holding1,851,6524,16
Gübre Fabrik.8,39-1,41-7,19
Güler Yat. Holding2,084,522,46
Güneş Sigorta2,51-5,2815,14
Halk GMYO1,484,2321,31
Halk Sigorta2,100,486,06
Hatay Tekstil6,861,03-0,15
Hedef Girişim2,67-0,372,30
Hektaş9,95-0,7024,06
HUB Girişim24,620,0877,38
Hürriyet Gzt.1,26-0,7910,53
ICBC Turkey Bank5,371,511,90
İdealist Danışmanlık3,220,00-3,01
İdealist GMYO3,112,981,63
İhlas Ev Aletleri2,800,00-10,54
İhlas Gayrimenkul1,12-0,88-6,67
İhlas Gazetecilik4,77-0,63-29,96
İhlas Holding0,85-1,16-6,59
İhlas Yayın Holding0,930,00-8,82
İndeks Bilgisayar11,474,7518,25
Info Yatırım5,706,54-35,96
İntema9,700,004,75
İpek Doğal Enerji8,69-0,9112,56
İskenderun Demir Çelik7,82-0,38-2,37
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

16 Ocak 2020 Perşembe 18:34

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika