Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)28.800,1020,0069,49
İş Bankası (B)2.246,4020,0079,66
İş Bankası (C)4,202,19-37,12
İş Bankası (Kur.)31.508,4050,00307,31
İş Fin.Kir.2,111,4451,41
İş Girişim1,512,03-13,22
İş GMYO0,890,00-27,27
İş Y. Men. Değ.2,060,00-3,39
İş Yat. Ort.0,790,000,12
İşbir Holding188,004,442,43
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,250,00-37,50
İttifak Holding3,923,1668,24
İz Hayvancılık Tarım3,301,5473,68
İzmir Demir Çelik1,933,21-40,43
İzmir Fırça1,718,92-81,51
İzocam22,443,03-15,13
Jantsa Jant Sanayi26,781,52-12,91
Kafein Yazılım7,441,64
Kapital Yat. Holding1,734,8539,52
Kaplamin3,151,61-19,64
Kardemir (A)2,683,08-9,15
Kardemir (B)2,673,49-8,87
Kardemir (D)4,024,1525,23
Karel Elektronik4,483,23-22,89
Karsan Otomotiv1,333,91-14,74
Karsu Tekstil1,06-0,93-46,46
Karsusan Su Ürünleri San.4,44-1,55-10,30
Kartonsan334,000,3020,04
Katmerciler Ekipman6,721,82-43,81
Kent Gıda117,001,65-14,29
Kerevitaş Gıda1,993,11-53,41
Kervansaray Yat. Holding0,326,67-8,57
Kiler GMYO1,603,90-56,28
Klimasan Klima4,63-0,43-4,54
Koç Holding16,61-0,06-8,18
Konfrut Gıda23,404,0063,64
Konya Çimento184,903,24-27,49
Kordsa Teknik Tekstil10,300,3940,29
Koza Altın54,250,0942,02
Koza Madencilik6,424,22-0,31
Körfez GMYO1,082,86-34,94
Kristal Kola1,538,51-15,00
Kron Telekomünikasyon11,683,09-36,86
Kuştur Kuşadası Turizm12,50-2,1131,45
Kuyumcukent Gayrimenkul1,313,15-68,43
Kütahya Porselen5,103,45-28,87
Lider Faktoring4,166,392,11
Link Bilgisayar9,063,31-36,47
Logo Yazılım32,421,31-44,82
Lokman Hekim Sağlık4,981,01-17,40
Lüks Kadife4,371,86-7,22
Makina Takım1,172,63-41,50
Mardin Çimento3,483,26-9,61
Marka Yatırım Holding0,663,13-60,95
Marmaris Altınyunus18,502,89-2,63
Marshall33,241,53-35,83
Martı GMYO0,591,72-72,17
Martı Otel0,570,00-38,04
Mavi Giyim37,768,19-34,17
Mazhar Zorlu Holding3,60-4,51-9,77
MCT Danışmanlık18,85-17,54214,17
Mega Polietilen3,61-3,22216,67
Menderes Tekstil0,663,13-20,48
Merit Turizm6,470,009,85
Merko Gıda0,852,41-36,09
Metal Gayrimenkul0,833,75-36,15
Metemtur Otelcilik1,140,88-22,97
Metro Holding0,823,80-17,17
Metro Petrol ve Tesisleri1,572,61-42,91
Metro Yatırım Ortaklığı1,070,94-50,23
Migros Ticaret15,432,94-45,91
Milpa1,492,76-31,02
Mistral GMYO1,991,53-46,14
MLP Sağlık13,593,82
MMC San. ve Tic. Yat.1,00-1,96-28,06
Mondi Tire Kutsan2,360,8530,39
Net Holding2,031,50-8,14
Netaş Telekom.8,184,87-48,36
Niğbaş Niğde Beton0,65-1,52-30,85
Nuh Çimento8,710,23-4,36
Nurol GMYO2,802,19-41,05
Odaş Elektrik3,605,88-40,00
Olmuksan-IP3,710,82-18,89
Orge Enerji Elektrik3,361,82-16,91
Orma Orman Mahsulleri0,84-4,55-25,66
Osmanlı Menkul1,670,60-46,82
Ostim Endüstriyel Yat1,08-1,82-33,74
Otokar78,100,13-35,30
Oyak Yat. Ort.0,971,04-2,03
Oylum Sınai Yatırımlar1,02-0,97-40,00
Özak GMYO2,501,216,84
Özbal Çelik Boru1,514,14-43,89
Özderici GMYO6,001,35723,64
Özerden Plastik2,82-0,703,67
Panora GMYO4,142,22-6,26
Park Elek.Madencilik2,712,65-35,01
Parsan21,940,9287,52
Pegasus25,542,90-24,44
Peker GMYO12,420,57
Penguen Gıda1,350,75-39,46
Pera GMYO0,530,00-39,77
Pergamon Dış Ticaret10,27-1,25168,15
Petkim5,614,08-16,41
Petrokent Turizm50,451,926,26
Pınar Et ve Un5,553,54-39,71
Pınar Su1,341,52-25,56
Pınar Süt6,831,34-43,63
Plastikkart2,231,83-22,84
Polisan Holding6,631,07-23,26
Politeknik Metal39,720,0519,28
Prizma Press Matbaacılık1,851,6514,20
QNB Finans Fin. Kir.3,59-5,53-7,95
QNB Finansbank5,082,42-7,01
Ral Yatırım Holding1,85-1,6013,50
Ray Sigorta1,72-2,82-4,97
Reysaş GMYO0,710,00-44,09
Reysaş Lojistik0,781,30-39,06
Rhea Girişim0,561,82-50,00
Rodrigo Tekstil2,400,00-19,73
Royal Halı0,882,33-3,30
RTA Laboratuvarları2,001,01-27,54
Sabancı Holding7,742,79-28,34
Safkar Ege Soğutmacılık1,810,56
Salix Yatırım Holding4,700,00-39,74
Sanel Mühendislik1,522,01-11,11
Sanifoam Sünger1,212,54-27,98
Sanko Pazarlama2,301,77-18,44
Saray Matbaacılık0,961,05-10,28
Sarkuysan3,432,399,43
Sasa Polyester10,103,4828,92
Say Reklamcılık0,962,13-42,51
Sekuro Plastik4,202,44-51,16
Selçuk Ecza Deposu3,201,27-8,63
Selçuk Gıda1,19-0,8357,67
Senkron Güvenlik1,510,00-18,82
Serve Kırtasiye2,227,25258,06
Servet GMYO2,55-0,39-16,12
Seyitler Kimya3,99-0,25-22,64
Silverline Endüstri1,383,76-20,59
Sinpaş GMYO0,420,00-45,45
Soda Sanayii6,71-0,3055,09
Sodaş Sodyum Sanayii4,52-20,0032,60
Söktaş1,212,54-27,11
Sönmez Filament3,442,38-17,11
Sönmez Pamuklu3,422,40-13,64
Sumaş Suni Tahta7,91-2,35
Şeker Fin. Kir.2,201,85-9,16
Şekerbank1,042,97-43,17
Şişe Cam5,372,0918,04
Şok Marketler9,915,43
T. Halk Bankası7,283,26-30,77
T. Kalkınma Bank.25,92-20,00367,87
T.S.K.B.0,81-2,41-32,68
T.Tuborg9,030,00-8,89
Taç Tarım Ürünleri2,651,159,05
Tat Gıda4,252,91-17,24
TAV Havalimanları28,061,0830,76
Taze Kuru Gıda8,40-1,183,07
Tek-Art Turizm0,741,37-1,68
Tekfen Holding22,22-3,5635,65
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,460,90-13,40
Temapol Polimer Plastik3,060,99-35,85
TGS Dış Ticaret5,680,3557,26
Tofaş Oto. Fab.22,06-0,54-29,18
Torunlar GMYO1,610,00-50,77
Trabzon Liman9,691,68
Trabzonspor Sportif1,272,42-42,27
Trakya Cam3,880,52-3,62
Trend GMYO1,534,79
TSKB GMYO0,63-3,08-13,70
Tuğçelik2,261,35-28,93
Tukaş1,522,70-31,84
Turcas Petrol1,611,90-35,96
Turkcell10,851,88-26,23
Tümosan Motor ve Traktör4,762,81-37,29
Tüpraş136,20-0,9526,28
Türk Hava Yolları18,083,3715,23
Türk Prysmian Kablo1,802,27-28,09
Türk Telekom3,675,16-43,01
Türk Traktör44,78-1,88-36,47
Türker Proje Gayrimenkul28,206,74-24,92
Ufuk Yatırım1,281,59-58,31
Ulaşlar Turizm Yat.1,101,85-35,67
Ulusoy Elektrik11,272,7324,37
Ulusoy Un Sanayi2,062,49-25,90
Umpaş Holding0,597,27-6,35
Uşak Seramik1,550,00-36,73
Utopya Turizm3,801,06-15,37
Uzertaş Boya0,78-1,27-31,58
Ülker Bisküvi16,30-1,03-17,13
Ünye Çimento3,941,036,96
Vakıf Fin. Kir.1,331,53-17,87
Vakıf GMYO1,701,80-32,36
Vakıf Yat. Ort.1,142,70-19,72
Vakıflar Bankası3,923,16-41,27
Vakko Tekstil3,082,674,59
Vanet Gıda2,984,93-6,88
Verusa Holding29,222,9627,56
Verusaturk Girisim3,525,3949,15
Vestel8,0512,596,34
Vestel Beyaz Eşya10,203,8720,28
Viking Kağıt1,261,615,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,472,08-36,64
Yapı ve Kredi Bank.1,753,55-37,43
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,05-0,49-16,20
Yataş4,142,48-48,80
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,080,002,88
Yeni Gimat GMYO8,000,00-4,02
Yeşil GMYO0,31-6,06-50,79
Yeşil Yapı0,31-6,06-69,61
Yeşil Yatırım Holding11,970,93-25,19
Yibitaş İnşaat Malzeme2.678,000,0048,42
Yonga Mobilya10,37-5,64247,26
Yünsa6,781,6550,67
Zorlu Enerji1,284,07-18,99
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

15 Ekim 2018 Pazartesi 18:35

Borsa İstanbul, Ekonomi