Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)34.560,1020,00103,39
İş Bankası (B)3.300,00-14,98163,92
İş Bankası (C)4,16-2,80-37,72
İş Bankası (Kur.)50.000,1019,05546,36
İş Fin.Kir.2,48-3,1377,96
İş Girişim2,14-7,3622,99
İş GMYO0,88-1,12-28,08
İş Y. Men. Değ.2,07-0,48-2,92
İş Yat. Ort.0,80-1,231,39
İşbir Holding192,908,375,10
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,240,00-40,00
İttifak Holding4,100,4975,97
İz Hayvancılık Tarım3,190,3167,89
İzmir Demir Çelik1,88-1,05-41,98
İzmir Fırça1,66-1,19-82,05
İzocam21,34-0,56-19,29
Jantsa Jant Sanayi26,960,52-12,32
Kafein Yazılım7,05-2,76
Kapital Yat. Holding1,809,7645,16
Kaplamin3,170,00-19,13
Kardemir (A)2,52-2,70-14,58
Kardemir (B)2,50-3,47-14,68
Kardemir (D)3,71-3,6415,58
Karel Elektronik4,25-3,85-26,85
Karsan Otomotiv1,29-0,77-17,31
Karsu Tekstil1,04-1,89-47,47
Karsusan Su Ürünleri San.4,400,00-11,11
Kartonsan332,40-0,9519,46
Katmerciler Ekipman6,57-1,35-45,07
Kent Gıda118,401,72-13,26
Kerevitaş Gıda1,96-3,45-54,11
Kervansaray Yat. Holding0,425,0020,00
Kiler GMYO1,63-2,98-55,46
Klimasan Klima4,43-1,56-8,67
Koç Holding15,80-3,36-12,66
Konfrut Gıda23,80-0,4266,43
Konya Çimento186,500,16-26,86
Kordsa Teknik Tekstil10,78-0,1946,83
Koza Altın48,60-1,2627,23
Koza Madencilik5,80-1,69-9,94
Körfez GMYO1,07-0,93-35,54
Kristal Kola1,270,79-29,44
Kron Telekomünikasyon11,40-1,21-38,38
Kuştur Kuşadası Turizm13,455,9941,44
Kuyumcukent Gayrimenkul1,27-0,78-69,40
Kütahya Porselen5,45-1,80-23,99
Lider Faktoring4,303,615,55
Link Bilgisayar8,85-1,67-37,94
Logo Yazılım32,10-1,23-45,36
Lokman Hekim Sağlık4,69-1,88-22,21
Lüks Kadife4,30-1,15-8,70
Makina Takım1,12-0,88-44,00
Mardin Çimento3,37-1,75-12,47
Marka Yatırım Holding0,63-1,56-62,72
Marmaris Altınyunus19,160,900,84
Marshall31,02-1,65-40,12
Martı GMYO0,600,00-71,70
Martı Otel0,580,00-36,96
Mavi Giyim38,28-0,31-33,27
Mazhar Zorlu Holding3,49-3,06-12,53
MCT Danışmanlık14,01-4,69133,50
Mega Polietilen3,700,54224,56
Menderes Tekstil0,65-1,52-21,69
Merit Turizm5,98-0,331,53
Merko Gıda0,80-1,23-39,85
Metal Gayrimenkul0,802,56-38,46
Metemtur Otelcilik1,11-2,63-25,00
Metro Holding0,901,12-9,09
Metro Petrol ve Tesisleri1,540,00-44,00
Metro Yatırım Ortaklığı1,10-0,90-48,84
Migros Ticaret15,37-2,10-46,12
Milpa1,635,84-24,54
Mistral GMYO2,330,87-36,94
MLP Sağlık13,800,36
MMC San. ve Tic. Yat.0,96-4,00-30,94
Mondi Tire Kutsan2,24-2,1823,76
Net Holding2,233,240,90
Netaş Telekom.7,75-2,64-51,07
Niğbaş Niğde Beton0,63-1,56-32,98
Nuh Çimento8,630,12-5,24
Nurol GMYO2,75-1,43-42,11
Odaş Elektrik3,39-3,14-43,50
Olmuksan-IP3,700,00-19,11
Orge Enerji Elektrik3,522,33-12,96
Orma Orman Mahsulleri0,830,00-26,55
Osmanlı Menkul1,65-3,51-47,45
Ostim Endüstriyel Yat1,02-2,86-37,42
Otokar77,700,13-35,63
Oyak Yat. Ort.0,94-3,09-5,06
Oylum Sınai Yatırımlar0,992,06-41,76
Özak GMYO2,470,005,56
Özbal Çelik Boru1,46-2,67-45,75
Özderici GMYO6,03-2,43727,75
Özerden Plastik2,90-0,346,61
Panora GMYO3,95-3,66-10,56
Park Elek.Madencilik2,65-2,57-36,45
Parsan23,162,3097,95
Pegasus22,10-3,07-34,62
Peker GMYO12,850,00
Penguen Gıda1,31-1,50-41,26
Pera GMYO0,510,00-42,05
Pergamon Dış Ticaret9,864,01157,45
Petkim5,46-3,53-18,65
Petrokent Turizm50,00-0,895,31
Pınar Et ve Un5,41-2,35-41,23
Pınar Su1,330,00-26,11
Pınar Süt6,840,29-43,54
Plastikkart2,200,46-23,88
Polisan Holding6,51-1,51-24,65
Politeknik Metal39,920,6619,88
Prizma Press Matbaacılık1,911,0617,90
QNB Finans Fin. Kir.3,690,00-5,38
QNB Finansbank5,03-0,79-7,92
Ral Yatırım Holding1,660,001,84
Ray Sigorta1,61-2,42-11,05
Reysaş GMYO0,70-2,78-44,88
Reysaş Lojistik0,76-5,00-40,63
Rhea Girişim0,560,00-50,00
Rodrigo Tekstil2,50-8,09-16,39
Royal Halı0,83-2,35-8,79
RTA Laboratuvarları2,06-0,96-25,36
Sabancı Holding7,74-0,26-28,34
Safkar Ege Soğutmacılık1,88-1,05
Salix Yatırım Holding5,15-0,96-33,97
Sanel Mühendislik1,49-1,97-12,87
Sanifoam Sünger1,190,00-29,17
Sanko Pazarlama2,260,44-19,86
Saray Matbaacılık0,971,04-9,35
Sarkuysan3,35-0,596,87
Sasa Polyester10,100,2028,92
Say Reklamcılık0,95-1,04-43,11
Sekuro Plastik4,02-1,23-53,26
Selçuk Ecza Deposu3,17-1,86-9,48
Selçuk Gıda1,17-0,8555,02
Senkron Güvenlik1,46-0,68-21,51
Serve Kırtasiye2,14-6,55245,16
Servet GMYO2,580,00-15,13
Seyitler Kimya4,062,53-21,29
Silverline Endüstri1,32-1,49-24,04
Sinpaş GMYO0,440,00-42,86
Soda Sanayii6,642,3153,48
Sodaş Sodyum Sanayii5,53-1,0762,24
Söktaş1,19-1,65-28,31
Sönmez Filament3,36-1,18-19,04
Sönmez Pamuklu3,400,59-14,14
Sumaş Suni Tahta7,89-1,38
Şeker Fin. Kir.2,19-0,90-9,58
Şekerbank1,01-0,98-44,81
Şişe Cam5,482,0520,46
Şok Marketler10,001,42
T. Halk Bankası7,230,42-31,25
T. Kalkınma Bank.16,95-19,97205,96
T.S.K.B.0,800,00-33,51
T.Tuborg9,990,000,80
Taç Tarım Ürünleri2,56-2,665,35
Tat Gıda4,10-2,15-20,16
TAV Havalimanları27,00-5,2625,82
Taze Kuru Gıda8,472,293,93
Tek-Art Turizm0,73-2,67-3,00
Tekfen Holding22,74-2,0738,83
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,09-3,08-20,58
Temapol Polimer Plastik2,960,68-37,95
TGS Dış Ticaret5,52-5,6452,83
Tofaş Oto. Fab.21,00-1,78-32,58
Torunlar GMYO1,641,23-49,85
Trabzon Liman10,06-2,71
Trabzonspor Sportif1,31-1,50-40,45
Trakya Cam3,950,77-1,88
Trend GMYO1,49-0,67
TSKB GMYO0,63-3,08-13,70
Tuğçelik2,200,00-30,82
Tukaş1,47-1,34-34,08
Turcas Petrol1,61-1,83-35,96
Turkcell11,053,08-24,87
Tümosan Motor ve Traktör5,218,54-31,36
Tüpraş136,50-2,9226,56
Türk Hava Yolları16,19-2,183,19
Türk Prysmian Kablo1,76-1,68-29,69
Türk Telekom3,48-1,42-45,96
Türk Traktör43,36-0,28-38,49
Türker Proje Gayrimenkul27,92-0,36-25,67
Ufuk Yatırım1,23-3,91-59,93
Ulaşlar Turizm Yat.1,06-0,93-38,01
Ulusoy Elektrik11,340,0025,14
Ulusoy Un Sanayi1,99-0,50-28,42
Umpaş Holding0,6813,337,94
Uşak Seramik1,520,66-37,96
Utopya Turizm3,792,99-15,59
Uzertaş Boya0,73-6,41-35,96
Ülker Bisküvi15,75-1,50-19,93
Ünye Çimento3,851,054,52
Vakıf Fin. Kir.1,31-1,50-19,11
Vakıf GMYO1,73-1,70-31,17
Vakıf Yat. Ort.1,150,00-19,01
Vakıflar Bankası3,78-3,57-43,37
Vakko Tekstil3,06-0,333,91
Vanet Gıda3,264,821,87
Verusa Holding28,460,7124,24
Verusaturk Girisim3,14-2,7933,05
Vestel7,44-3,25-1,72
Vestel Beyaz Eşya10,453,5723,23
Viking Kağıt1,26-0,795,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,48-1,99-36,21
Yapı ve Kredi Bank.1,73-2,26-38,14
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,080,00-14,98
Yataş3,90-3,94-51,77
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,100,924,78
Yeni Gimat GMYO8,070,25-3,18
Yeşil GMYO0,310,00-50,79
Yeşil Yapı0,29-3,33-71,57
Yeşil Yatırım Holding10,86-6,14-32,13
Yibitaş İnşaat Malzeme2.850,001,7957,95
Yonga Mobilya10,953,30266,68
Yünsa6,65-2,3547,78
Zorlu Enerji1,25-2,34-20,89
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

19 Ekim 2018 Cuma 18:39

Borsa İstanbul, Ekonomi