Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)56.394,0022,86
İş Bankası (B)4.000,00-9,9130,71
İş Bankası (C)5,37-4,6218,54
İş Bankası (Kur.)90.999,90-3,1987,23
İş Fin.Kir.6,391,7538,01
İş Girişim2,14-2,284,90
İş GMYO1,06-1,85-1,85
İş Y. Men. Değ.2,550,0023,79
İş Yat. Ort.1,020,0012,09
İşbir Holding169,90-0,6423,12
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,590,00-29,76
İttifak Holding3,111,630,32
İz Hayvancılık Tarım3,64-9,00-44,76
İzmir Demir Çelik1,80-1,108,43
İzmir Fırça2,05-2,84-0,97
İzocam23,400,439,24
Jantsa Jant Sanayi26,44-0,60-4,89
Kafein Yazılım7,09-2,211,87
Kapital Yat. Holding2,520,00-12,20
Kaplamin3,45-1,15-4,17
Kardemir (A)2,03-3,7911,54
Kardemir (B)2,05-2,8412,02
Kardemir (D)2,21-4,331,38
Karel Elektronik5,35-2,5528,30
Karsan Otomotiv1,36-2,166,25
Karsu Tekstil1,372,249,60
Karsusan Su Ürünleri San.3,70-1,330,00
Kartonsan382,000,5317,07
Katmerciler Ekipman5,78-2,69-1,53
Kent Gıda119,60-0,990,50
Kerevitaş Gıda1,73-0,57-3,89
Kervansaray Yat. Holding0,290,00-17,14
Kiler GMYO1,95-3,4711,43
Klimasan Klima5,501,8538,89
Koç Holding17,08-2,4020,28
Konfrut Gıda26,06-2,549,13
Konya Çimento184,10-2,073,43
Kordsa Teknik Tekstil9,420,43-3,68
Koza Altın49,44-1,04-3,63
Koza Madencilik5,76-2,70-20,22
Körfez GMYO1,21-3,97-0,82
Kristal Kola1,01-0,98-3,81
Kron Telekomünikasyon8,890,912,18
Kuştur Kuşadası Turizm16,020,12
Kuyumcukent Gayrimenkul1,34-0,7418,58
Kütahya Porselen4,31-1,60-5,27
Lider Faktoring2,30-1,712,22
Link Bilgisayar10,42-3,7925,24
Logo Yazılım31,38-4,2715,62
Lokman Hekim Sağlık5,042,6512,00
Lüks Kadife5,32-2,929,69
Makina Takım1,43-2,72-7,14
Mardin Çimento3,48-1,146,75
Marka Yatırım Holding0,692,9911,29
Marmaris Altınyunus17,15-2,50-2,33
Marshall24,24-1,14-3,89
Martı GMYO0,67-2,903,08
Martı Otel0,59-1,671,72
Mavi Giyim40,04-1,1424,27
Mazhar Zorlu Holding3,51-2,50-7,87
Mega Polietilen2,57-5,5125,98
Menderes Tekstil0,822,5013,89
Mensa0,31-3,13121,43
Merit Turizm6,000,330,17
Merko Gıda0,75-2,60-25,74
Metal Gayrimenkul0,94-3,098,05
Metemtur Otelcilik1,36-2,8629,52
Metro Holding0,76-3,800,00
Metro Petrol ve Tesisleri1,29-3,7317,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,500,0027,12
Migros Ticaret15,53-3,484,23
Milpa1,42-1,39-4,70
Mistral GMYO1,36-6,85-11,11
MLP Sağlık12,95-0,3821,03
MMC San. ve Tic. Yat.0,940,00-14,55
Mondi Tire Kutsan1,93-0,523,76
Net Holding1,76-1,12-10,20
Netaş Telekom.7,16-2,0510,84
Niğbaş Niğde Beton5,30-1,8532,50
Nuh Çimento7,12-0,56-8,01
Nurol GMYO2,27-2,998,10
Odaş Elektrik1,82-1,0929,26
Olmuksan-IP4,422,7931,16
Orge Enerji Elektrik3,60-1,6415,38
Orma Orman Mahsulleri1,05-5,41-12,50
Osmanlı Menkul1,57-1,88-8,72
Ostim Endüstriyel Yat1,16-1,697,41
Otokar108,00-1,8222,38
Oyak Yat. Ort.1,21-2,42-25,77
Oylum Sınai Yatırımlar1,050,002,94
Özak GMYO2,33-1,2710,43
Özbal Çelik Boru1,27-1,55-7,97
Özderici GMYO1,04-1,89-55,74
Özerden Plastik3,021,0020,80
Panora GMYO4,37-0,234,30
Park Elek.Madencilik2,52-1,564,56
Parsan10,57-3,7320,66
Pegasus28,92-0,7526,18
Peker GMYO3,504,79-57,44
Penguen Gıda1,74-2,2561,11
Pera GMYO0,610,00-20,78
Pergamon Dış Ticaret9,54-3,056,59
Petkim5,66-2,9212,30
Petrokent Turizm63,95-0,08-6,91
Pınar Et ve Un5,850,5214,26
Pınar Su1,30-2,994,00
Pınar Süt6,88-2,693,93
Plastikkart3,35-0,5924,07
Polisan Holding6,57-1,055,12
Politeknik Metal34,50-1,43-4,17
Prizma Press Matbaacılık1,670,007,74
QNB Finans Fin. Kir.5,17-9,30-23,97
QNB Finansbank7,52-3,84-16,54
Ral Yatırım Holding3,30-1,4979,35
Ray Sigorta1,741,1625,18
Reysaş GMYO0,841,2021,74
Reysaş Lojistik0,78-1,275,41
Rhea Girişim0,640,00-3,03
Rodrigo Tekstil2,670,7540,53
Royal Halı1,34-0,7435,35
RTA Laboratuvarları1,60-1,23-8,05
Sabancı Holding8,97-3,1319,28
Safkar Ege Soğutmacılık2,28-1,7216,33
Salix Yatırım Holding2,60-6,81-32,47
Sanel Mühendislik2,461,2312,84
Sanifoam Sünger1,595,3027,20
Sanko Pazarlama2,25-1,32-2,60
Saray Matbaacılık1,060,006,00
Sarkuysan3,44-0,290,88
Sasa Polyester8,26-2,590,85
Say Reklamcılık0,93-1,06-1,06
Sekuro Plastik3,161,286,76
Selçuk Ecza Deposu3,342,1419,71
Selçuk Gıda1,181,72-11,28
Senkron Güvenlik4,02-6,51302,00
Serve Film Prodüksiyon1,80-2,70-7,69
Servet GMYO4,07-3,78-13,40
Seyitler Kimya3,600,00-6,49
Silverline Endüstri1,390,723,73
Sinpaş GMYO0,37-5,130,00
Soda Sanayii6,910,88-2,68
Sodaş Sodyum Sanayii6,74-2,606,98
Söktaş1,18-1,67-7,09
Sönmez Filament3,26-2,104,49
Sönmez Pamuklu3,32-2,646,41
Sumaş Suni Tahta6,50-2,99-7,14
Şeker Fin. Kir.2,76-0,36-2,13
Şekerbank1,21-3,9710,00
Şişe Cam6,34-1,5511,82
Şok Marketler10,20-3,59-5,12
T. Halk Bankası7,15-4,541,85
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,24-6,27-24,14
T.S.K.B.0,83-1,192,47
T.Tuborg9,410,43-0,21
Taç Tarım Ürünleri3,93-8,39-22,33
Tat Gıda4,29-4,2412,30
TAV Havalimanları28,06-0,2817,31
Taze Kuru Gıda6,07-2,10-10,74
Tek-Art Turizm0,811,25-4,71
Tekfen Holding24,10-4,7416,31
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,08-2,843,70
Temapol Polimer Plastik2,93-1,01-4,25
TGS Dış Ticaret2,63-0,7511,91
Tofaş Oto. Fab.18,770,7511,07
Torunlar GMYO1,70-2,8612,58
Trabzon Liman8,97-2,076,91
Trabzonspor Sportif1,190,00-22,73
Trakya Cam3,53-0,2816,50
Trend GMYO1,34-0,745,51
TSKB GMYO0,790,00-3,66
Tuğçelik2,434,2914,08
Tukaş3,60-1,64116,87
Turcas Petrol1,51-1,957,09
Turkcell14,97-0,6023,01
Tümosan Motor ve Traktör4,57-0,871,56
Tüpraş142,00-2,2721,68
Türk Hava Yolları13,80-4,50-14,34
Türk Prysmian Kablo1,89-3,087,39
Türk Telekom5,32-2,2136,41
Türk Traktör35,82-0,722,64
Türker Proje Gayrimenkul30,72-3,09-4,42
Ufuk Yatırım1,160,001,75
Ulaşlar Turizm Yat.1,24-1,598,77
Ulusoy Elektrik15,75-1,07-1,32
Ulusoy Un Sanayi2,310,0011,06
Umpaş Holding0,430,00-21,82
Uşak Seramik1,130,001,80
Utopya Turizm4,630,0012,93
Uzertaş Boya1,122,7586,67
Ülker Bisküvi18,90-3,3228,83
Ünye Çimento3,54-1,392,02
Vakıf Fin. Kir.1,67-4,02-6,18
Vakıf GMYO2,10-5,835,53
Vakıf Yat. Ort.1,19-1,65-21,71
Vakıflar Bankası4,75-3,6521,79
Vakko Tekstil2,96-3,588,03
Vanet Gıda1,62-2,4124,62
Verusa Holding19,281,9016,14
Verusaturk Girisim3,180,32-3,93
Vestel6,30-2,0213,51
Vestel Beyaz Eşya15,671,2330,37
Viking Kağıt1,11-0,890,91
Yapı Kredi Koray GMYO1,56-3,70-9,30
Yapı ve Kredi Bank.2,00-1,9625,00
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,55-2,30-8,60
Yataş5,393,8520,58
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,95-4,041,06
Yeni Gimat GMYO8,86-0,3410,34
Yeşil GMYO0,27-3,570,00
Yeşil Yapı0,270,003,85
Yeşil Yatırım Holding10,00-1,283,84
Yibitaş İnşaat Malzeme2.150,00-2,09-2,23
Yonga Mobilya6,482,69-1,82
Yünsa4,90-1,6112,39
Zorlu Enerji1,46-2,6718,70
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

13 Şubat 2019 Çarşamba 18:43

Borsa İstanbul, Ekonomi