Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 99.999,90 117,86 İş Bankası (B) 18.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)99.999,90117,86
İş Bankası (B)18.000,001,44488,20
İş Bankası (C)6,420,0041,72
İş Bankası (Kur.)150.150,405,00208,94
İş Fin.Kir.2,65-0,75-42,76
İş Girişim2,630,3828,92
İş GMYO0,970,00-10,19
İş Y. Men. Değ.3,28-0,3077,60
İş Yat. Ort.1,193,4861,22
İşbir Holding364,0011,59163,77
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,362,86-57,14
İttifak Holding6,00-4,0093,55
İz Hayvancılık Tarım5,043,28-23,52
İzmir Demir Çelik1,630,62-1,81
İzmir Fırça1,660,00-19,81
İzocam23,401,309,24
Jantsa Jant Sanayi31,58-0,0622,35
Kafein Yazılım6,70-4,56-2,73
Kapital Yat. Holding1,850,00-35,54
Kaplamin4,310,9419,72
Kardemir (A)2,15-0,4625,61
Kardemir (B)2,15-0,4624,92
Kardemir (D)2,240,008,96
Karel Elektronik6,973,7267,15
Karsan Otomotiv1,120,00-12,50
Karsu Tekstil1,596,7127,20
Karsusan Su Ürünleri San.4,86-6,0031,35
Kartonsan323,00-0,461,26
Katmerciler Ekipman2,8317,92-5,94
Kent Gıda121,800,332,35
Kerevitaş Gıda2,16-1,3720,00
Kervansaray Yat. Holding0,24-4,00-31,43
Kiler GMYO1,920,009,71
Klimasan Klima11,227,06189,18
Koç Holding19,090,1037,85
Konfrut Gıda34,182,6443,13
Konya Çimento185,200,164,04
Kordsa Teknik Tekstil12,19-0,7328,84
Koza Altın57,201,2411,50
Koza Madencilik7,123,79-1,39
Körfez GMYO1,494,2022,13
Kristal Kola0,901,12-14,29
Kron Telekomünikasyon9,141,225,06
Kuştur Kuşadası Turizm24,00-3,9275,06
Kuyumcukent Gayrimenkul1,160,002,65
Kütahya Porselen4,991,229,67
Lider Faktoring2,220,00-1,33
Link Bilgisayar10,210,1022,72
Logo Yazılım43,640,0560,80
Lokman Hekim Sağlık3,740,81-16,89
Lüks Kadife4,791,27-1,24
Makina Takım1,360,74-11,69
Mardin Çimento2,850,352,63
Marka Yatırım Holding0,641,593,23
Marmaris Altınyunus19,81-0,6512,81
Marshall26,100,383,49
Martı GMYO0,62-1,59-4,62
Martı Otel0,660,0013,79
Mavi Giyim41,98-0,0530,29
Mazhar Zorlu Holding5,30-2,9339,11
Mega Polietilen1,91-3,54-6,37
Menderes Tekstil0,702,94-2,78
Mensa0,180,0028,57
Merit Turizm11,98-3,31100,00
Merko Gıda0,720,00-28,71
Metal Gayrimenkul0,700,00-19,54
Metemtur Otelcilik1,424,4135,24
Metro Holding1,10-0,9044,74
Metro Petrol ve Tesisleri1,181,727,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,231,654,24
Migros Ticaret16,812,5012,82
Milpa1,400,00-2,05
Mistral GMYO1,203,45-21,57
MLP Sağlık11,29-1,835,51
MMC San. ve Tic. Yat.1,030,00-6,36
Mondi Tire Kutsan1,560,65-16,13
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,80
Net Holding1,641,23-16,33
Netaş Telekom.7,656,4018,42
Niğbaş Niğde Beton10,12-1,65153,00
Nuh Çimento6,300,48-9,09
Nurol GMYO2,43-0,4115,71
Odaş Elektrik1,462,103,69
Olmuksan-IP3,380,300,30
Orge Enerji Elektrik3,281,865,13
Orma Orman Mahsulleri1,160,87-3,33
Osmanlı Menkul1,32-1,49-23,26
Ostim Endüstriyel Yat1,010,00-6,48
Otokar125,80-0,7146,47
Oyak Yat. Ort.1,3012,07-17,89
Oylum Sınai Yatırımlar1,722,3868,63
Özak GMYO1,58-0,639,03
Özbal Çelik Boru1,369,68-1,45
Özderici GMYO0,810,00-65,53
Özerden Plastik2,920,0019,79
Panora GMYO4,18-0,4813,68
Park Elek.Madencilik2,921,3921,16
Parsan15,441,7176,26
Pegasus46,22-1,53101,66
Peker GMYO4,051,50-50,76
Penguen Gıda1,492,0537,96
Pera GMYO0,500,00-35,06
Pergamon Dış Ticaret6,901,3212,98
Petkim4,060,743,11
Petrokent Turizm78,002,6313,54
Pınar Et ve Un6,803,3453,26
Pınar Su1,352,278,00
Pınar Süt7,416,9319,19
Plastikkart3,00-1,3211,11
Polisan Holding2,242,75-25,70
Politeknik Metal61,550,0875,52
Prizma Press Matbaacılık2,64-2,2270,32
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.084,100,32
QNB Finans Fin. Kir.4,463,72-34,41
QNB Finansbank6,750,75-25,08
Ral Yatırım Holding4,953,56169,02
Ray Sigorta2,220,4559,71
Reysaş GMYO0,880,0027,54
Reysaş Lojistik0,841,2013,51
Rhea Girişim0,901,1236,36
Rodrigo Tekstil4,972,47161,58
Royal Halı0,81-1,22-18,18
RTA Laboratuvarları1,30-0,76-25,29
Sabancı Holding9,801,6635,50
Safkar Ege Soğutmacılık1,901,0622,56
Salix Yatırım Holding3,631,40-5,71
Sanel Mühendislik3,94-0,2580,73
Sanifoam Sünger1,9915,7059,20
Sanko Pazarlama2,164,358,87
Saray Matbaacılık1,310,7731,00
Sarkuysan3,630,8315,50
Sasa Polyester6,260,168,95
Say Reklamcılık0,900,00-4,26
Sekuro Plastik2,65-1,12-10,47
Selçuk Ecza Deposu4,59-0,6568,85
Selçuk Gıda1,760,0032,33
Senkron Güvenlik2,68-7,90168,00
Serve Film Prodüksiyon2,26-1,7415,90
Servet GMYO4,350,23-7,45
Seyitler Kimya4,98-1,3929,35
Silverline Endüstri1,150,88-14,18
Sinpaş GMYO0,71-1,3991,89
Smartiks Yazılım2,670,38
Soda Sanayii6,29-0,16-7,03
Sodaş Sodyum Sanayii7,00-1,8226,16
Söktaş1,655,1029,92
Sönmez Filament5,181,3766,03
Sönmez Pamuklu3,50-0,8512,18
Sumaş Suni Tahta7,186,537,23
Şeker Fin. Kir.3,751,9032,98
Şekerbank0,990,00-10,00
Şişe Cam5,020,00-8,43
Şok Marketler10,06-0,20-6,42
T. Halk Bankası6,310,48-10,11
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,610,69-31,70
T.S.K.B.0,840,003,70
T.Tuborg7,900,25-0,43
Taç Tarım Ürünleri3,962,06-21,74
Tat Gıda5,052,6432,20
TAV Havalimanları24,42-1,3711,05
Taze Kuru Gıda5,39-0,74-20,74
Tek-Art Turizm0,751,35-11,76
Tekfen Holding24,64-1,8325,52
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,321,75-21,89
Temapol Polimer Plastik2,920,69-4,58
TGS Dış Ticaret3,561,7151,49
Tofaş Oto. Fab.19,85-1,3427,97
Torunlar GMYO1,97-2,4830,46
Trabzon Liman7,200,004,67
Trabzonspor Sportif1,071,90-22,24
Trakya Cam2,910,690,73
Trend GMYO1,6419,7129,13
TSKB GMYO0,730,00-10,98
Tuğçelik2,254,175,63
Tukaş4,410,46165,66
Turcas Petrol1,45-0,682,84
Turkcell13,572,2611,50
Tümosan Motor ve Traktör4,16-1,19-7,56
Tüpraş136,601,7130,92
Türk Hava Yolları12,770,08-20,73
Türk Prysmian Kablo2,001,5215,97
Türk Telekom5,760,5247,69
Türk Traktör31,180,39-10,66
Türker Proje Gayrimenkul23,860,68-25,76
Ufuk Yatırım1,25-1,579,65
Ulaşlar Turizm Yat.1,525,5633,33
ulusoy Elektrik22,18-4,4838,97
Ulusoy Un Sanayi2,641,5426,92
Umpaş Holding0,430,00-21,82
Uşak Seramik1,040,97-6,31
Utopya Turizm3,283,47-20,00
Uzertaş Boya1,18-0,8496,67
Ülker Bisküvi18,28-0,1124,61
Ünye Çimento2,85-0,35-17,87
Vakıf Fin. Kir.1,462,10-17,98
Vakıf GMYO1,780,56-10,55
Vakıf Yat. Ort.1,333,10-12,50
Vakıflar Bankası5,171,7732,56
Vakko Tekstil3,174,6221,53
Vanet Gıda1,71-1,1631,54
Verusa Holding14,99-0,20-9,70
Verusaturk Girisim3,18-0,93-3,93
Vestel9,60-1,1372,97
Vestel Beyaz Eşya15,461,1158,28
Viking Kağıt0,991,02-10,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,470,68-14,53
Yapı ve Kredi Bank.2,75-1,7971,87
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,852,152,15
Yataş5,44-1,8121,70
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,892,30-5,32
Yeni Gimat GMYO8,422,0617,26
Yeşil GMYO0,270,000,00
Yeşil Yapı0,26-3,700,00
Yeşil Yatırım Holding9,900,002,80
Yibitaş İnşaat Malzeme2.600,00-3,6618,24
Yonga Mobilya7,141,138,18
Yünsa4,270,472,28
Zorlu Enerji1,230,820,00
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

29 Temmuz 2019 Pazartesi 18:37

Borsa İstanbul, İş Bankası, Ekonomi