Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 99.999,90 117,86 İş Bankası (B) 16.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)99.999,90117,86
İş Bankası (B)16.999,900,00455,52
İş Bankası (C)6,22-0,3237,31
İş Bankası (Kur.)150.150,40208,94
İş Fin.Kir.2,53-1,17-45,36
İş Girişim2,670,3830,88
İş GMYO0,95-1,04-12,04
İş Y. Men. Değ.3,354,6981,39
İş Yat. Ort.1,245,0868,00
İşbir Holding389,90-2,23182,54
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,340,00-59,52
İttifak Holding5,85-0,8588,71
İz Hayvancılık Tarım4,83-1,43-26,71
İzmir Demir Çelik1,600,63-3,61
İzmir Fırça1,63-1,81-21,26
İzocam24,181,3412,89
Jantsa Jant Sanayi31,800,0023,20
Kafein Yazılım6,93-1,000,61
Kapital Yat. Holding1,862,76-35,19
Kaplamin4,227,3817,22
Kardemir (A)2,08-0,4821,52
Kardemir (B)2,090,4821,44
Kardemir (D)2,17-0,465,55
Karel Elektronik7,211,2672,90
Karsan Otomotiv1,110,00-13,28
Karsu Tekstil1,791,7043,20
Karsusan Su Ürünleri San.4,95-0,2033,78
Kartonsan319,00-0,720,01
Katmerciler Ekipman2,818,91-6,60
Kent Gıda122,900,663,28
Kerevitaş Gıda2,181,4021,11
Kervansaray Yat. Holding0,268,33-25,71
Kiler GMYO1,880,007,43
Klimasan Klima10,990,64183,25
Koç Holding18,68-0,2134,89
Konfrut Gıda31,64-5,1032,50
Konya Çimento183,60-0,223,15
Kordsa Teknik Tekstil12,440,0831,49
Koza Altın56,50-0,7010,14
Koza Madencilik7,251,540,42
Körfez GMYO1,42-2,7416,39
Kristal Kola0,880,00-16,19
Kron Telekomünikasyon9,04-0,223,91
Kuştur Kuşadası Turizm23,002,8667,76
Kuyumcukent Gayrimenkul1,150,001,77
Kütahya Porselen4,92-1,018,13
Lider Faktoring2,293,621,78
Link Bilgisayar10,15-0,4922,00
Logo Yazılım42,82-2,6857,77
Lokman Hekim Sağlık3,720,00-17,33
Lüks Kadife4,81-2,24-0,82
Makina Takım1,370,74-11,04
Mardin Çimento2,810,001,19
Marka Yatırım Holding0,67-2,908,06
Marmaris Altınyunus19,351,3110,19
Marshall27,063,367,30
Martı GMYO0,640,00-1,54
Martı Otel0,671,5215,52
Mavi Giyim40,54-2,3125,82
Mazhar Zorlu Holding5,863,5353,81
Mega Polietilen1,841,10-9,80
Menderes Tekstil0,690,00-4,17
Mensa0,185,8828,57
Merit Turizm12,9012,37115,36
Merko Gıda0,720,00-28,71
Metal Gayrimenkul0,712,90-18,39
Metemtur Otelcilik1,38-1,4331,43
Metro Holding1,07-1,8340,79
Metro Petrol ve Tesisleri1,23-2,3811,82
Metro Yatırım Ortaklığı1,260,006,78
Migros Ticaret16,80-1,1212,75
Milpa1,441,410,75
Mistral GMYO1,170,00-23,53
MLP Sağlık11,70-2,509,35
MMC San. ve Tic. Yat.1,00-4,76-9,09
Mondi Tire Kutsan1,550,00-16,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,80
Net Holding1,611,26-17,86
Netaş Telekom.7,695,0519,04
Niğbaş Niğde Beton10,340,39158,50
Nuh Çimento6,27-0,16-9,53
Nurol GMYO2,390,4213,81
Odaş Elektrik1,450,002,98
Olmuksan-IP3,391,190,59
Orge Enerji Elektrik3,28-0,305,13
Orma Orman Mahsulleri1,12-4,27-6,67
Osmanlı Menkul1,320,76-23,26
Ostim Endüstriyel Yat1,01-0,98-6,48
Otokar126,000,6446,70
Oyak Yat. Ort.1,793,4713,05
Oylum Sınai Yatırımlar1,740,0070,59
Özak GMYO1,54-0,656,27
Özbal Çelik Boru1,24-1,59-10,14
Özderici GMYO0,791,28-66,38
Özerden Plastik2,80-1,4114,87
Panora GMYO4,20-0,9414,23
Park Elek.Madencilik3,023,0725,31
Parsan16,342,4586,53
Pegasus48,562,19111,87
Peker GMYO3,53-3,02-57,08
Penguen Gıda1,460,6935,19
Pera GMYO0,512,00-33,77
Pergamon Dış Ticaret7,223,2918,22
Petkim3,89-0,77-1,21
Petrokent Turizm78,953,0014,92
Pınar Et ve Un6,66-3,4850,11
Pınar Su1,35-3,578,00
Pınar Süt7,934,8927,56
Plastikkart3,20-0,3118,52
Polisan Holding2,342,18-22,38
Politeknik Metal61,601,9075,66
Prizma Press Matbaacılık2,550,3964,52
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.078,80-0,22
QNB Finans Fin. Kir.4,29-0,23-36,91
QNB Finansbank6,69-0,45-25,75
Ral Yatırım Holding4,900,00166,30
Ray Sigorta2,20-0,4558,27
Reysaş GMYO0,933,3334,78
Reysaş Lojistik0,891,1420,27
Rhea Girişim0,69-2,824,55
Rodrigo Tekstil5,03-0,40164,74
Royal Halı0,811,25-18,18
RTA Laboratuvarları1,320,00-24,14
Sabancı Holding9,77-1,0135,08
Safkar Ege Soğutmacılık1,81-2,6916,76
Salix Yatırım Holding4,053,325,19
Sanel Mühendislik4,337,9898,62
Sanifoam Sünger1,83-2,6646,40
Sanko Pazarlama2,233,2412,40
Saray Matbaacılık1,32-2,2232,00
Sarkuysan3,650,8316,14
Sasa Polyester6,190,497,73
Say Reklamcılık0,932,20-1,06
Sekuro Plastik2,650,00-10,47
Selçuk Ecza Deposu4,640,0070,68
Selçuk Gıda1,800,0035,34
Senkron Güvenlik2,3914,90139,00
Serve Film Prodüksiyon1,89-4,55-3,08
Servet GMYO4,34-0,46-7,66
Seyitler Kimya4,900,0027,27
Silverline Endüstri1,191,71-11,19
Sinpaş GMYO0,732,8297,30
Smartiks Yazılım2,681,90
Soda Sanayii6,242,13-7,77
Sodaş Sodyum Sanayii7,270,0031,03
Söktaş1,720,0035,43
Sönmez Filament5,12-0,7864,10
Sönmez Pamuklu3,48-0,5711,54
Sumaş Suni Tahta6,41-2,88-4,27
Şeker Fin. Kir.3,841,8636,17
Şekerbank0,992,06-10,00
Şişe Cam4,950,41-9,71
Şok Marketler10,483,56-2,51
T. Halk Bankası5,87-2,49-16,38
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,17-1,85-34,29
T.S.K.B.0,830,002,47
T.Tuborg8,26-1,784,11
Taç Tarım Ürünleri3,78-1,31-25,30
Tat Gıda5,204,2136,13
TAV Havalimanları25,642,1516,59
Taze Kuru Gıda5,29-0,56-22,21
Tek-Art Turizm0,740,00-12,94
Tekfen Holding24,061,8622,57
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,271,34-23,57
Temapol Polimer Plastik3,012,03-1,63
TGS Dış Ticaret3,370,6043,40
Tofaş Oto. Fab.19,64-0,2026,62
Torunlar GMYO1,940,5228,48
Trabzon Liman7,240,145,25
Trabzonspor Sportif1,060,95-22,97
Trakya Cam2,73-1,44-5,50
Trend GMYO1,320,003,94
TSKB GMYO0,74-1,33-9,76
Tuğçelik2,383,0311,74
Tukaş4,481,82169,88
Turcas Petrol1,42-0,700,71
Turkcell12,87-1,455,75
Tümosan Motor ve Traktör4,272,64-5,11
Tüpraş143,402,4337,44
Türk Hava Yolları12,43-0,24-22,84
Türk Prysmian Kablo1,984,7614,81
Türk Telekom5,27-2,2335,13
Türk Traktör34,70-6,87-0,57
Türker Proje Gayrimenkul23,780,00-26,01
Ufuk Yatırım1,335,5616,67
Ulaşlar Turizm Yat.1,553,3335,96
ulusoy Elektrik25,00-0,7956,64
Ulusoy Un Sanayi2,642,3326,92
Umpaş Holding0,442,33-20,00
Uşak Seramik1,05-0,94-5,41
Utopya Turizm3,210,63-21,71
Uzertaş Boya1,14-1,7290,00
Ülker Bisküvi18,50-0,2726,11
Ünye Çimento2,800,72-19,31
Vakıf Fin. Kir.1,48-1,99-16,85
Vakıf GMYO1,781,09-8,57
Vakıf Yat. Ort.1,435,15-5,92
Vakıflar Bankası4,94-2,9526,67
Vakko Tekstil3,241,5724,22
Vanet Gıda1,690,0030,00
Verusa Holding15,02-0,27-9,52
Verusaturk Girisim3,15-0,32-4,83
Vestel9,440,1170,09
Vestel Beyaz Eşya15,06-1,5054,18
Viking Kağıt1,002,04-9,09
Yapı Kredi Koray GMYO1,53-0,65-11,05
Yapı ve Kredi Bank.2,65-2,9365,62
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,80-0,710,36
Yataş5,37-0,9220,13
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,82-1,20-12,77
Yeni Gimat GMYO8,351,0916,29
Yeşil GMYO0,278,000,00
Yeşil Yapı0,264,000,00
Yeşil Yatırım Holding10,123,585,09
Yibitaş İnşaat Malzeme2.470,00-2,3712,32
Yonga Mobilya6,99-0,145,91
Yünsa4,24-0,471,56
Zorlu Enerji1,220,00-0,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)

Kaynak: AA

01 Ağustos 2019 Perşembe 18:35

Borsa İstanbul, İş Bankası, Ekonomi