Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)118.990,90159,24
İş Bankası (B)16.937,60-0,34453,48
İş Bankası (C)5,97-0,1731,79
İş Bankası (Kur.)159.159,90227,48
İş Fin.Kir.2,42-1,63-47,73
İş Girişim2,610,7727,94
İş GMYO0,941,08-12,96
İş Y. Men. Değ.3,453,2986,81
İş Yat. Ort.1,30-2,9976,13
İşbir Holding370,00-1,20168,12
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,33-2,94-60,71
İttifak Holding5,85-0,6888,71
İz Hayvancılık Tarım4,92-0,20-25,34
İzmir Demir Çelik1,57-1,26-5,42
İzmir Fırça1,660,61-19,81
İzocam23,980,1711,95
Jantsa Jant Sanayi31,801,8623,20
Kafein Yazılım6,890,880,03
Kapital Yat. Holding1,78-1,66-37,98
Kaplamin5,1711,9043,61
Kardemir (A)2,050,0019,77
Kardemir (B)2,060,0019,69
Kardemir (D)2,120,953,12
Karel Elektronik6,992,4967,63
Karsan Otomotiv1,141,79-10,94
Karsu Tekstil1,79-2,1943,20
Karsusan Su Ürünleri San.4,995,0534,86
Kartonsan311,00-0,38-2,50
Katmerciler Ekipman2,46-5,75-18,24
Kent Gıda121,60-0,652,18
Kerevitaş Gıda2,10-0,9416,67
Kervansaray Yat. Holding0,23-4,17-34,29
Kiler GMYO1,861,096,29
Klimasan Klima10,90-0,18180,93
Koç Holding18,301,5532,14
Konfrut Gıda32,703,5536,93
Konya Çimento178,10-0,060,06
Kordsa Teknik Tekstil11,72-1,8423,88
Koza Altın57,901,5812,87
Koza Madencilik7,602,155,26
Körfez GMYO1,430,0017,21
Kristal Kola0,870,00-17,14
Kron Telekomünikasyon9,140,335,06
Kuştur Kuşadası Turizm22,00-4,2660,47
Kuyumcukent Gayrimenkul1,15-0,861,77
Kütahya Porselen4,86-0,216,81
Lider Faktoring2,220,45-1,33
Link Bilgisayar10,07-0,4021,03
Logo Yazılım41,18-1,4851,73
Lokman Hekim Sağlık3,660,55-18,67
Lüks Kadife4,80-0,21-1,03
Makina Takım1,340,00-12,99
Mardin Çimento2,812,181,19
Marka Yatırım Holding0,66-1,496,45
Marmaris Altınyunus19,00-0,788,20
Marshall26,18-0,983,81
Martı GMYO0,704,487,69
Martı Otel0,692,9918,97
Mavi Giyim39,30-0,7121,97
Mazhar Zorlu Holding5,41-3,3941,99
Mega Polietilen1,75-1,13-14,22
Menderes Tekstil0,734,291,39
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm12,98-0,15116,69
Merko Gıda0,731,39-27,72
Metal Gayrimenkul0,710,00-18,39
Metemtur Otelcilik1,432,8836,19
Metro Holding1,11-2,6346,05
Metro Petrol ve Tesisleri1,190,858,18
Metro Yatırım Ortaklığı1,300,0010,17
Migros Ticaret16,690,2412,01
Milpa1,39-0,71-2,75
Mistral GMYO1,233,36-19,61
MLP Sağlık12,044,4212,52
MMC San. ve Tic. Yat.1,00-1,96-9,09
Mondi Tire Kutsan1,550,00-16,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,80
Net Holding1,560,00-20,41
Netaş Telekom.7,43-2,2415,02
Niğbaş Niğde Beton11,204,19180,00
Nuh Çimento6,22-0,32-10,25
Nurol GMYO2,420,0015,24
Odaş Elektrik1,43-0,691,56
Olmuksan-IP3,340,91-0,89
Orge Enerji Elektrik3,403,988,97
Orma Orman Mahsulleri1,14-0,87-5,00
Osmanlı Menkul1,320,00-23,26
Ostim Endüstriyel Yat1,011,00-6,48
Otokar124,800,9745,31
Oyak Yat. Ort.2,558,5161,05
Oylum Sınai Yatırımlar1,87-2,0983,33
Özak GMYO1,530,665,58
Özbal Çelik Boru1,281,59-7,25
Özderici GMYO0,802,56-65,96
Özerden Plastik2,70-3,2310,77
Panora GMYO4,211,4514,50
Park Elek.Madencilik3,05-2,2426,56
Parsan13,84-17,1357,99
Pegasus48,66-0,69112,30
Peker GMYO3,48-1,14-57,69
Penguen Gıda1,460,0035,19
Pera GMYO0,5813,73-24,68
Pergamon Dış Ticaret7,16-0,9717,23
Petkim3,74-0,27-5,02
Petrokent Turizm78,250,9713,90
Pınar Et ve Un6,630,0049,43
Pınar Su1,331,536,40
Pınar Süt7,710,1324,02
Plastikkart3,17-0,9417,41
Polisan Holding2,31-2,53-23,38
Politeknik Metal61,80-0,3276,23
Prizma Press Matbaacılık2,981,3692,26
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.081,80-0,05
QNB Finans Fin. Kir.4,15-0,95-38,97
QNB Finansbank6,600,00-26,75
Ral Yatırım Holding4,92-0,40167,39
Ray Sigorta2,180,0056,83
Reysaş GMYO0,971,0440,58
Reysaş Lojistik0,942,1727,03
Rhea Girişim0,707,696,06
Rodrigo Tekstil4,851,25155,26
Royal Halı0,821,23-17,17
RTA Laboratuvarları1,33-2,92-23,56
Sabancı Holding9,351,8529,28
Safkar Ege Soğutmacılık1,71-1,7210,31
Salix Yatırım Holding4,07-2,405,71
Sanel Mühendislik4,791,91119,72
Sanifoam Sünger1,871,0849,60
Sanko Pazarlama2,353,0718,44
Saray Matbaacılık1,31-2,9631,00
Sarkuysan3,514,4611,69
Sasa Polyester6,16-0,327,21
Say Reklamcılık0,920,00-2,13
Sekuro Plastik2,610,77-11,82
Selçuk Ecza Deposu4,51-0,4465,90
Selçuk Gıda1,760,5732,33
Senkron Güvenlik2,20-1,79120,00
Serve Film Prodüksiyon1,71-2,29-12,31
Servet GMYO4,300,70-8,51
Seyitler Kimya5,002,0429,87
Silverline Endüstri1,232,50-8,21
Sinpaş GMYO0,762,70105,41
Smartiks Yazılım2,640,00
Soda Sanayii6,07-0,49-10,28
Sodaş Sodyum Sanayii7,12-0,8428,32
Söktaş1,841,6644,88
Sönmez Filament5,15-0,5865,06
Sönmez Pamuklu3,500,2912,18
Sumaş Suni Tahta6,16-0,32-8,00
Şeker Fin. Kir.3,76-2,8433,33
Şekerbank0,970,00-11,82
Şişe Cam4,56-1,51-16,82
Şok Marketler10,954,391,86
T. Halk Bankası5,781,94-17,66
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası12,0011,52-29,41
T.S.K.B.0,862,386,17
T.Tuborg8,350,605,24
Taç Tarım Ürünleri3,791,07-25,10
Tat Gıda4,77-2,4524,87
TAV Havalimanları25,060,8013,96
Taze Kuru Gıda5,36-0,56-21,18
Tek-Art Turizm0,730,00-14,12
Tekfen Holding22,300,0013,60
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,220,00-25,25
Temapol Polimer Plastik3,010,33-1,63
TGS Dış Ticaret3,514,4649,36
Tofaş Oto. Fab.18,952,1022,17
Torunlar GMYO1,83-0,5421,19
Trabzon Liman7,150,003,94
Trabzonspor Sportif1,100,00-20,06
Trakya Cam2,60-0,76-10,00
Trend GMYO1,342,295,51
TSKB GMYO0,791,28-3,66
Tuğçelik2,33-0,859,39
Tukaş4,46-3,46168,67
Turcas Petrol1,533,388,51
Turkcell12,382,401,73
Tümosan Motor ve Traktör4,100,24-8,89
Tüpraş137,301,4831,59
Türk Hava Yolları12,37-1,04-23,22
Türk Prysmian Kablo1,96-0,5113,65
Türk Telekom5,423,6338,97
Türk Traktör36,962,675,90
Türker Proje Gayrimenkul23,820,42-25,89
Ufuk Yatırım1,381,4721,05
Ulaşlar Turizm Yat.1,51-1,3132,46
ulusoy Elektrik25,30-2,3958,52
Ulusoy Un Sanayi2,59-0,7724,52
Umpaş Holding0,400,00-27,27
Uşak Seramik1,040,97-6,31
Utopya Turizm3,170,00-22,68
Uzertaş Boya1,13-2,5988,33
Ülker Bisküvi18,962,2729,24
Ünye Çimento2,740,00-21,04
Vakıf Fin. Kir.1,51-3,21-15,17
Vakıf GMYO1,76-2,76-9,59
Vakıf Yat. Ort.1,9619,5128,95
Vakıflar Bankası4,741,9421,54
Vakko Tekstil3,081,3218,08
Vanet Gıda1,660,6127,69
Verusa Holding14,760,07-11,08
Verusaturk Girisim3,160,00-4,53
Vestel9,872,9277,84
Vestel Beyaz Eşya16,120,7565,04
Viking Kağıt0,99-1,00-10,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,591,92-7,56
Yapı ve Kredi Bank.2,631,9464,37
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,902,473,94
Yataş5,07-0,3913,42
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,81-1,22-13,83
Yeni Gimat GMYO8,35-0,6016,29
Yeşil GMYO0,283,703,70
Yeşil Yapı0,26-3,700,00
Yeşil Yatırım Holding10,011,523,95
Yibitaş İnşaat Malzeme2.426,700,0010,35
Yonga Mobilya7,122,159,70
Yünsa3,90-0,26-6,58
Zorlu Enerji1,210,00-1,63
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

06 Ağustos 2019 Salı 18:37

Borsa İstanbul, Ekonomi