Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)142.786,7020,00211,08
İş Bankası (B)17.600,003,91475,13
İş Bankası (C)5,90-1,1730,24
İş Bankası (Kur.)150.000,00-5,76208,63
İş Fin.Kir.2,28-5,79-50,76
İş Girişim2,55-2,3025,00
İş GMYO0,91-3,19-15,74
İş Y. Men. Değ.3,40-1,4584,10
İş Yat. Ort.1,300,0076,13
İşbir Holding360,00-2,70160,87
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,32-3,03-61,90
İttifak Holding5,80-0,8587,10
İz Hayvancılık Tarım4,80-2,44-27,16
İzmir Demir Çelik1,56-0,64-6,02
İzmir Fırça1,60-3,61-22,71
İzocam23,78-0,8311,02
Jantsa Jant Sanayi31,34-1,4521,42
Kafein Yazılım6,70-2,76-2,73
Kapital Yat. Holding1,780,00-37,98
Kaplamin5,618,5155,83
Kardemir (A)1,96-4,3914,51
Kardemir (B)1,98-3,8815,05
Kardemir (D)2,05-3,30-0,28
Karel Elektronik6,80-2,7263,07
Karsan Otomotiv1,10-3,51-14,06
Karsu Tekstil1,78-0,5642,40
Karsusan Su Ürünleri San.4,990,0034,86
Kartonsan306,50-1,45-3,91
Katmerciler Ekipman2,41-2,03-19,90
Kent Gıda120,10-1,230,92
Kerevitaş Gıda2,08-0,9515,56
Kervansaray Yat. Holding0,230,00-34,29
Kiler GMYO1,954,8411,43
Klimasan Klima10,910,09181,19
Koç Holding17,82-2,6228,68
Konfrut Gıda32,60-0,3136,52
Konya Çimento174,30-2,13-2,08
Kordsa Teknik Tekstil11,37-2,9920,18
Koza Altın59,001,9015,01
Koza Madencilik7,52-1,054,16
Körfez GMYO1,41-1,4015,57
Kristal Kola0,86-1,15-18,10
Kron Telekomünikasyon9,00-1,533,45
Kuştur Kuşadası Turizm22,462,0963,82
Kuyumcukent Gayrimenkul1,14-0,870,88
Kütahya Porselen4,83-0,626,15
Lider Faktoring2,16-2,70-4,00
Link Bilgisayar9,77-2,9817,43
Logo Yazılım41,200,0551,81
Lokman Hekim Sağlık3,55-3,01-21,11
Lüks Kadife4,72-1,67-2,68
Makina Takım1,32-1,49-14,29
Mardin Çimento2,79-0,710,47
Marka Yatırım Holding0,64-3,033,23
Marmaris Altınyunus18,80-1,057,06
Marshall26,882,676,58
Martı GMYO0,67-4,293,08
Martı Otel0,67-2,9015,52
Mavi Giyim39,400,2522,28
Mazhar Zorlu Holding5,481,2943,83
Mega Polietilen1,74-0,57-14,71
Menderes Tekstil0,70-4,11-2,78
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm12,60-2,93110,35
Merko Gıda0,730,00-27,72
Metal Gayrimenkul0,70-1,41-19,54
Metemtur Otelcilik1,40-2,1033,33
Metro Holding1,09-1,8043,42
Metro Petrol ve Tesisleri1,17-1,686,36
Metro Yatırım Ortaklığı1,300,0010,17
Migros Ticaret17,112,5214,83
Milpa1,432,880,05
Mistral GMYO1,20-2,44-21,57
MLP Sağlık11,75-2,419,81
MMC San. ve Tic. Yat.1,000,00-9,09
Mondi Tire Kutsan1,54-0,65-17,20
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,80
Net Holding1,55-0,64-20,92
Netaş Telekom.7,26-2,2912,38
Niğbaş Niğde Beton11,250,45181,25
Nuh Çimento6,16-0,96-11,11
Nurol GMYO2,37-2,0712,86
Odaş Elektrik1,430,001,56
Olmuksan-IP3,32-0,60-1,48
Orge Enerji Elektrik3,35-1,477,37
Orma Orman Mahsulleri1,140,00-5,00
Osmanlı Menkul1,320,00-23,26
Ostim Endüstriyel Yat1,00-0,99-7,41
Otokar124,00-0,6444,37
Oyak Yat. Ort.2,34-8,2447,79
Oylum Sınai Yatırımlar1,82-2,6778,43
Özak GMYO1,52-0,654,89
Özbal Çelik Boru1,26-1,56-8,70
Özderici GMYO0,822,50-65,11
Özerden Plastik2,68-0,749,94
Panora GMYO4,20-0,2414,23
Park Elek.Madencilik2,87-5,9019,09
Parsan13,16-4,9150,23
Pegasus48,700,08112,48
Peker GMYO3,665,17-55,50
Penguen Gıda1,42-2,7431,48
Pera GMYO0,580,00-24,68
Pergamon Dış Ticaret7,00-2,2314,61
Petkim3,64-2,67-7,56
Petrokent Turizm78,00-0,3213,54
Pınar Et ve Un6,60-0,4548,75
Pınar Su1,351,508,00
Pınar Süt7,55-2,0821,44
Plastikkart3,304,1022,22
Polisan Holding2,17-6,06-28,02
Politeknik Metal63,001,9479,66
Prizma Press Matbaacılık3,052,3596,77
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.081,10-0,06
QNB Finans Fin. Kir.4,160,24-38,82
QNB Finansbank6,47-1,97-28,19
Ral Yatırım Holding4,90-0,41166,30
Ray Sigorta2,16-0,9255,40
Reysaş GMYO0,970,0040,58
Reysaş Lojistik0,92-2,1324,32
Rhea Girişim0,68-2,863,03
Rodrigo Tekstil4,870,41156,32
Royal Halı0,831,22-16,16
RTA Laboratuvarları1,32-0,75-24,14
Sabancı Holding9,18-1,8226,93
Safkar Ege Soğutmacılık1,67-2,347,73
Salix Yatırım Holding4,110,986,75
Sanel Mühendislik4,851,25122,48
Sanifoam Sünger1,86-0,5348,80
Sanko Pazarlama2,25-4,2613,40
Saray Matbaacılık1,342,2934,00
Sarkuysan3,45-1,719,78
Sasa Polyester6,07-1,465,64
Say Reklamcılık0,931,09-1,06
Sekuro Plastik2,56-1,92-13,51
Selçuk Ecza Deposu4,50-0,2265,53
Selçuk Gıda1,844,5538,35
Senkron Güvenlik2,17-1,36117,00
Serve Film Prodüksiyon1,58-7,60-18,97
Servet GMYO4,320,47-8,09
Seyitler Kimya5,000,0029,87
Silverline Endüstri1,19-3,25-11,19
Sinpaş GMYO0,771,32108,11
Smartiks Yazılım2,60-1,52
Soda Sanayii5,78-4,78-14,56
Sodaş Sodyum Sanayii7,150,4228,86
Söktaş1,861,0946,46
Sönmez Filament5,09-1,1763,14
Sönmez Pamuklu3,46-1,1410,90
Sumaş Suni Tahta6,10-0,97-8,90
Şeker Fin. Kir.4,139,8446,45
Şekerbank0,94-3,09-14,55
Şişe Cam4,34-4,82-20,84
Şok Marketler10,80-1,370,47
T. Halk Bankası5,59-3,29-20,37
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,10-7,50-34,70
T.S.K.B.0,85-1,164,94
T.Tuborg8,19-1,923,23
Taç Tarım Ürünleri3,67-3,17-27,47
Tat Gıda4,790,4225,39
TAV Havalimanları24,50-2,2311,41
Taze Kuru Gıda5,26-1,87-22,65
Tek-Art Turizm0,72-1,37-15,29
Tekfen Holding21,34-4,308,71
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,09-5,86-29,63
Temapol Polimer Plastik3,041,00-0,65
TGS Dış Ticaret3,674,5656,17
Tofaş Oto. Fab.18,80-0,7921,20
Torunlar GMYO1,840,5521,85
Trabzon Liman7,08-0,982,93
Trabzonspor Sportif1,06-3,64-22,97
Trakya Cam2,51-3,46-13,12
Trend GMYO1,29-3,731,57
TSKB GMYO0,76-3,80-7,32
Tuğçelik2,30-1,297,98
Tukaş4,40-1,35165,06
Turcas Petrol1,48-3,274,96
Turkcell12,00-3,07-1,40
Tümosan Motor ve Traktör3,95-3,66-12,22
Tüpraş136,50-0,5830,83
Türk Hava Yolları11,97-3,23-25,70
Türk Prysmian Kablo1,91-2,5510,75
Türk Telekom5,41-0,1838,72
Türk Traktör36,44-1,414,41
Türker Proje Gayrimenkul23,820,00-25,89
Ufuk Yatırım1,5512,3235,96
Ulaşlar Turizm Yat.1,520,6633,33
ulusoy Elektrik25,16-0,5557,64
Ulusoy Un Sanayi2,43-6,1816,83
Umpaş Holding0,400,00-27,27
Uşak Seramik1,02-1,92-8,11
Utopya Turizm3,10-2,21-24,39
Uzertaş Boya1,140,8890,00
Ülker Bisküvi18,80-0,8428,15
Ünye Çimento2,63-0,45-21,39
Vakıf Fin. Kir.1,45-3,97-18,54
Vakıf GMYO1,71-2,84-12,16
Vakıf Yat. Ort.2,1911,7344,08
Vakıflar Bankası4,63-2,3218,72
Vakko Tekstil3,00-2,6015,01
Vanet Gıda1,60-3,6123,08
Verusa Holding14,73-0,20-11,27
Verusaturk Girisim3,160,00-4,53
Vestel9,78-0,9176,22
Vestel Beyaz Eşya15,90-1,3662,78
Viking Kağıt0,97-2,02-11,82
Yapı Kredi Koray GMYO1,55-2,52-9,88
Yapı ve Kredi Bank.2,650,7665,62
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,71-6,55-2,87
Yataş5,253,5517,45
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,78-3,70-17,02
Yeni Gimat GMYO8,491,6818,24
Yeşil GMYO0,27-3,570,00
Yeşil Yapı0,25-3,85-3,85
Yeşil Yatırım Holding9,80-2,101,77
Yibitaş İnşaat Malzeme2.426,7010,35
Yonga Mobilya6,99-1,837,69
Yünsa3,83-1,79-8,26
Zorlu Enerji1,17-3,31-4,88
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

07 Ağustos 2019 Çarşamba 18:49

Borsa İstanbul, Ekonomi