Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)18.750,001,68512,71
İş Bankası (C)5,76-2,2127,15
İş Bankası (Kur.)150.000,00208,63
İş Fin.Kir.2,300,88-50,32
İş Girişim2,54-0,3924,51
İş GMYO0,921,10-14,81
İş Y. Men. Değ.3,542,3191,68
İş Yat. Ort.1,24-3,1368,00
İşbir Holding350,00-5,15153,62
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,33-2,94-60,71
İttifak Holding6,020,0094,19
İz Hayvancılık Tarım4,83-1,02-26,71
İzmir Demir Çelik1,570,00-5,42
İzmir Fırça1,62-0,61-21,74
İzocam21,14-11,55-1,31
Jantsa Jant Sanayi32,784,2027,00
Kafein Yazılım6,780,15-1,57
Kapital Yat. Holding1,70-0,58-40,77
Kaplamin5,530,5553,61
Kardemir (A)2,010,5017,43
Kardemir (B)2,010,5016,79
Kardemir (D)2,050,00-0,28
Karel Elektronik7,053,5269,06
Karsan Otomotiv1,110,00-13,28
Karsu Tekstil1,76-1,6840,80
Karsusan Su Ürünleri San.5,245,0141,62
Kartonsan308,90-0,52-3,16
Katmerciler Ekipman2,6110,13-13,25
Kent Gıda121,000,411,68
Kerevitaş Gıda2,07-1,9015,00
Kervansaray Yat. Holding0,244,35-31,43
Kiler GMYO1,87-0,536,86
Klimasan Klima10,94-0,27181,96
Koç Holding18,05-0,7730,34
Konfrut Gıda32,88-1,0837,69
Konya Çimento179,401,700,79
Kordsa Teknik Tekstil11,21-1,4918,49
Koza Altın62,806,1722,42
Koza Madencilik8,377,0315,93
Körfez GMYO1,42-2,0716,39
Kristal Kola0,88-1,12-16,19
Kron Telekomünikasyon8,571,42-1,49
Kuştur Kuşadası Turizm24,004,4475,06
Kuyumcukent Gayrimenkul1,160,872,65
Kütahya Porselen4,851,256,59
Lider Faktoring2,150,47-4,44
Link Bilgisayar9,74-1,0217,07
Logo Yazılım40,68-1,2649,89
Lokman Hekim Sağlık3,632,25-19,33
Lüks Kadife4,66-2,31-3,92
Makina Takım1,320,00-14,29
Mardin Çimento2,81-0,351,19
Marka Yatırım Holding0,64-1,543,23
Marmaris Altınyunus18,500,005,35
Marshall26,960,226,90
Martı GMYO0,671,523,08
Martı Otel0,704,4820,69
Mavi Giyim38,06-2,3118,13
Mazhar Zorlu Holding5,520,0044,88
Mega Polietilen1,750,57-14,22
Menderes Tekstil0,70-1,41-2,78
Mensa0,17-5,5621,43
Merit Turizm12,983,34116,69
Merko Gıda0,73-1,35-27,72
Metal Gayrimenkul0,70-1,41-19,54
Metemtur Otelcilik1,380,0031,43
Metro Holding1,12-0,8847,37
Metro Petrol ve Tesisleri1,16-0,855,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,330,7612,71
Migros Ticaret18,300,5522,82
Milpa1,420,00-0,65
Mistral GMYO1,200,00-21,57
MLP Sağlık12,400,3215,89
MMC San. ve Tic. Yat.1,001,01-9,09
Mondi Tire Kutsan1,47-7,55-20,97
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,80
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret5,900,51
Net Holding1,53-1,29-21,94
Netaş Telekom.6,71-7,453,87
Niğbaş Niğde Beton11,290,36182,25
Nuh Çimento6,210,16-10,39
Nurol GMYO2,33-2,1010,95
Odaş Elektrik1,573,2911,50
Olmuksan-IP3,33-0,60-1,19
Orge Enerji Elektrik3,381,208,33
Orma Orman Mahsulleri1,15-0,86-4,17
Osmanlı Menkul1,363,03-20,93
Ostim Endüstriyel Yat0,99-1,98-8,33
Otokar127,000,7947,87
Oyak Yat. Ort.2,15-0,4635,79
Oylum Sınai Yatırımlar1,923,7888,24
Özak GMYO1,47-2,001,44
Özbal Çelik Boru1,23-2,38-10,87
Özderici GMYO0,820,00-65,11
Özerden Plastik2,750,7312,82
Panora GMYO4,240,2415,32
Park Elek.Madencilik2,872,5019,09
Parsan13,941,9059,13
Pegasus54,8014,84139,09
Peker GMYO3,62-0,55-55,98
Penguen Gıda1,430,7032,41
Pera GMYO0,580,00-24,68
Pergamon Dış Ticaret7,090,2816,09
Petkim3,53-0,28-10,35
Petrokent Turizm78,000,0013,54
Pınar Et ve Un6,37-1,2443,57
Pınar Su1,300,004,00
Pınar Süt6,77-2,598,90
Plastikkart3,60-9,0933,33
Polisan Holding2,240,45-25,70
Politeknik Metal62,20-1,2777,38
Prizma Press Matbaacılık3,08-1,9198,71
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.079,10-0,02
QNB Finans Fin. Kir.4,10-1,44-39,71
QNB Finansbank6,440,78-28,52
Ral Yatırım Holding4,960,61169,57
Ray Sigorta2,191,8657,55
Reysaş GMYO1,033,0049,28
Reysaş Lojistik0,972,1131,08
Rhea Girişim0,70-4,116,06
Rodrigo Tekstil5,002,04163,16
Royal Halı0,903,45-9,09
RTA Laboratuvarları1,24-5,34-28,74
Sabancı Holding9,05-2,0625,13
Safkar Ege Soğutmacılık1,68-1,188,37
Salix Yatırım Holding4,00-2,203,90
Sanel Mühendislik4,880,83123,85
Sanifoam Sünger1,82-1,6245,60
Sanko Pazarlama2,25-2,1713,40
Saray Matbaacılık1,320,0032,00
Sarkuysan3,43-0,879,14
Sasa Polyester6,191,487,73
Say Reklamcılık0,89-1,11-5,32
Sekuro Plastik2,52-2,33-14,86
Selçuk Ecza Deposu4,530,0066,64
Selçuk Gıda1,902,7042,86
Senkron Güvenlik2,298,02129,00
Serve Film Prodüksiyon2,1016,677,69
Servet GMYO4,303,37-8,51
Seyitler Kimya5,406,0940,26
Silverline Endüstri1,15-3,36-14,18
Sinpaş GMYO0,781,30110,81
Smartiks Yazılım2,610,00
Soda Sanayii5,620,90-16,93
Sodaş Sodyum Sanayii7,07-0,1427,42
Söktaş1,891,0748,82
Sönmez Filament5,231,7567,63
Sönmez Pamuklu3,511,1512,50
Sumaş Suni Tahta6,28-0,79-6,21
Şeker Fin. Kir.3,67-1,8730,14
Şekerbank0,941,08-14,55
Şişe Cam4,31-0,23-21,38
Şok Marketler11,030,642,60
T. Halk Bankası5,66-0,35-19,37
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası10,82-1,10-36,35
T.S.K.B.0,84-1,183,70
T.Tuborg8,341,215,12
Taç Tarım Ürünleri3,63-0,55-28,26
Tat Gıda5,00-0,6030,89
TAV Havalimanları24,740,7312,50
Taze Kuru Gıda5,361,13-21,18
Tek-Art Turizm0,742,78-12,94
Tekfen Holding22,002,2312,07
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,100,00-29,29
Temapol Polimer Plastik3,11-2,811,63
TGS Dış Ticaret3,740,5459,15
Tofaş Oto. Fab.18,920,9121,97
Torunlar GMYO1,902,1525,83
Trabzon Liman7,090,283,07
Trabzonspor Sportif1,060,00-22,97
Trakya Cam2,520,40-12,77
Trend GMYO1,22-3,17-3,94
TSKB GMYO0,79-1,25-3,66
Tuğçelik2,23-1,764,69
Tukaş4,542,48173,49
Turcas Petrol1,520,667,80
Turkcell12,30-0,651,07
Tümosan Motor ve Traktör3,95-0,50-12,22
Tüpraş135,10-1,6029,49
Türk Hava Yolları12,120,75-24,77
Türk Prysmian Kablo1,930,5211,91
Türk Telekom5,640,1844,62
Türk Traktör37,200,546,59
Türker Proje Gayrimenkul23,74-0,25-26,14
Ufuk Yatırım1,634,4942,98
Ulaşlar Turizm Yat.1,530,0034,21
ulusoy Elektrik25,501,2759,77
Ulusoy Un Sanayi2,451,2417,79
Umpaş Holding0,410,00-25,45
Uşak Seramik1,060,00-4,50
Utopya Turizm3,151,29-23,17
Uzertaş Boya1,12-0,8886,67
Ülker Bisküvi18,25-1,8824,40
Ünye Çimento2,64-0,38-21,09
Vakıf Fin. Kir.1,481,37-16,85
Vakıf GMYO1,742,96-10,62
Vakıf Yat. Ort.1,885,6223,68
Vakıflar Bankası4,751,2821,79
Vakko Tekstil3,316,4326,90
Vanet Gıda1,61-0,6223,85
Verusa Holding14,790,61-10,90
Verusaturk Girisim3,252,20-1,81
Vestel10,093,1781,80
Vestel Beyaz Eşya15,56-0,8359,30
Viking Kağıt0,97-1,02-11,82
Yapı Kredi Koray GMYO1,52-0,65-11,63
Yapı ve Kredi Bank.2,67-0,3766,87
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,870,002,87
Yataş5,673,2826,85
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,811,25-13,83
Yeni Gimat GMYO8,500,1218,38
Yeşil GMYO0,273,850,00
Yeşil Yapı0,25-3,85-3,85
Yeşil Yatırım Holding9,610,42-0,21
Yibitaş İnşaat Malzeme2.300,400,014,61
Yonga Mobilya6,983,717,54
Yünsa3,922,62-6,10
Zorlu Enerji1,201,69-2,44
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

09 Ağustos 2019 Cuma 18:46

Borsa İstanbul, Ekonomi