Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)18.010,00-1,32488,52
İş Bankası (C)5,33-1,1117,66
İş Bankası (Kur.)170.000,00249,78
İş Fin.Kir.2,181,40-52,92
İş Girişim2,530,4024,02
İş GMYO0,880,00-18,52
İş Y. Men. Değ.3,590,8494,39
İş Yat. Ort.1,183,5159,87
İşbir Holding349,102,53154,09
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,330,00-60,71
İttifak Holding5,90-1,1790,32
İz Hayvancılık Tarım4,56-1,51-30,80
İzmir Demir Çelik1,604,58-3,61
İzmir Fırça1,620,62-21,74
İzocam20,18-0,10-5,79
Jantsa Jant Sanayi35,50-1,9337,54
Kafein Yazılım6,340,00-7,95
Kapital Yat. Holding1,760,57-38,68
Kaplamin6,07-0,4968,61
Kardemir (A)1,992,5816,26
Kardemir (B)1,982,5915,05
Kardemir (D)2,001,01-2,72
Karel Elektronik8,381,21100,96
Karsan Otomotiv1,090,00-14,84
Karsu Tekstil1,903,8352,00
Karsusan Su Ürünleri San.5,622,3751,89
Kartonsan298,100,78-6,55
Katmerciler Ekipman2,400,42-20,23
Kent Gıda115,00-0,26-3,36
Kerevitaş Gıda2,03-0,4912,78
Kervansaray Yat. Holding0,234,55-34,29
Kiler GMYO1,824,604,00
Klimasan Klima11,800,00204,13
Koç Holding17,581,2126,94
Konfrut Gıda36,140,5651,34
Konya Çimento173,200,12-2,70
Kordsa Teknik Tekstil11,620,2622,82
Koza Altın64,851,4126,41
Koza Madencilik9,194,6727,29
Körfez GMYO1,40-1,4114,75
Kristal Kola0,880,00-16,19
Kron Telekomünikasyon8,22-1,20-5,52
Kuştur Kuşadası Turizm23,10-5,7168,49
Kuyumcukent Gayrimenkul1,08-3,57-4,42
Kütahya Porselen4,870,417,03
Lider Faktoring2,060,49-8,44
Link Bilgisayar9,65-0,3115,99
Logo Yazılım40,40-0,4948,86
Lokman Hekim Sağlık3,520,57-21,78
Lüks Kadife5,267,138,45
Makina Takım1,40-2,10-9,09
Mardin Çimento2,73-1,44-1,69
Marka Yatırım Holding0,694,5511,29
Marmaris Altınyunus18,60-0,435,92
Marshall26,72-0,605,95
Martı GMYO0,651,560,00
Martı Otel0,690,0018,97
Mavi Giyim36,562,2413,47
Mazhar Zorlu Holding5,19-2,4436,22
Mega Polietilen1,87-4,10-8,33
Menderes Tekstil0,65-1,52-9,72
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm12,900,00115,36
Merko Gıda0,691,47-31,68
Metal Gayrimenkul0,68-1,45-21,84
Metemtur Otelcilik1,443,6037,14
Metro Holding1,294,8869,74
Metro Petrol ve Tesisleri1,181,727,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,37-0,7216,10
Migros Ticaret18,730,4325,70
Milpa1,51-0,665,64
Mistral GMYO1,26-0,79-17,65
MLP Sağlık11,871,0210,93
MMC San. ve Tic. Yat.1,020,99-7,27
Mondi Tire Kutsan1,390,00-25,27
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.051,600,15
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,062,19
Net Holding1,556,16-20,92
Netaş Telekom.6,390,95-1,08
Niğbaş Niğde Beton12,026,28200,50
Nuh Çimento6,21-0,64-10,39
Nurol GMYO2,08-0,95-0,95
Odaş Elektrik1,49-5,105,82
Olmuksan-IP3,20-3,03-5,04
Orge Enerji Elektrik3,33-0,606,73
Orma Orman Mahsulleri1,13-0,88-5,83
Osmanlı Menkul1,470,00-14,53
Ostim Endüstriyel Yat0,96-1,03-11,11
Otokar129,00-0,0850,20
Oyak Yat. Ort.2,23-3,4640,84
Oylum Sınai Yatırımlar1,83-1,6179,41
Özak GMYO1,47-2,001,44
Özbal Çelik Boru1,210,83-12,32
Özderici GMYO0,80-1,23-65,96
Özerden Plastik2,64-0,758,30
Panora GMYO4,20-0,2414,23
Park Elek.Madencilik2,842,1617,84
Parsan13,71-3,1156,51
Pegasus61,50-1,91168,32
Peker GMYO3,220,00-60,85
Penguen Gıda1,40-2,7829,63
Pera GMYO0,57-1,72-25,97
Pergamon Dış Ticaret6,05-0,17-0,94
Petkim3,422,09-13,14
Petrokent Turizm76,250,8610,99
Pınar Et ve Un6,480,4746,05
Pınar Su1,343,087,20
Pınar Süt6,562,505,52
Plastikkart3,32-0,3022,96
Polisan Holding2,18-0,91-27,69
Politeknik Metal70,3010,27100,47
Prizma Press Matbaacılık2,98-1,0092,26
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.086,700,21
QNB Finans Fin. Kir.3,95-3,19-41,91
QNB Finansbank6,210,00-31,08
Ral Yatırım Holding4,95-1,00169,02
Ray Sigorta2,17-1,3656,12
Reysaş GMYO1,113,7460,87
Reysaş Lojistik0,93-1,0625,68
Rhea Girişim0,700,006,06
Rodrigo Tekstil4,911,24158,42
Royal Halı0,87-1,14-12,12
RTA Laboratuvarları1,160,00-28,54
Sabancı Holding8,50-1,6217,52
Safkar Ege Soğutmacılık1,52-1,94-1,95
Salix Yatırım Holding4,000,003,90
Sanel Mühendislik4,870,41123,39
Sanifoam Sünger1,90-7,7752,00
Sanko Pazarlama2,52-7,3527,01
Saray Matbaacılık1,12-0,8812,00
Sarkuysan3,31-3,785,32
Sasa Polyester5,840,341,64
Say Reklamcılık0,870,00-7,45
Sekuro Plastik2,562,40-13,51
Selçuk Ecza Deposu4,887,0279,51
Selçuk Gıda1,73-1,7030,08
Senkron Güvenlik2,11-1,40111,00
Serve Film Prodüksiyon1,96-2,000,51
Servet GMYO4,252,41-9,57
Seyitler Kimya5,351,9038,96
Silverline Endüstri1,151,77-14,18
Sinpaş GMYO0,790,00113,51
Smartiks Yazılım2,45-0,81
Soda Sanayii5,552,02-17,96
Sodaş Sodyum Sanayii7,002,9426,16
Söktaş1,59-13,5925,20
Sönmez Filament6,988,72123,72
Sönmez Pamuklu4,091,2431,09
Sumaş Suni Tahta5,90-1,67-11,88
Şeker Fin. Kir.3,530,8625,18
Şekerbank0,901,12-18,18
Şişe Cam4,231,44-22,84
Şok Marketler11,580,787,72
T. Halk Bankası5,401,89-23,08
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası10,650,95-37,35
T.S.K.B.0,863,616,17
T.Tuborg8,05-4,511,46
Taç Tarım Ürünleri3,63-28,26
Tat Gıda4,76-1,8624,61
TAV Havalimanları22,982,324,50
Taze Kuru Gıda5,211,17-23,38
Tek-Art Turizm0,70-1,41-17,65
Tekfen Holding22,203,5413,09
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,020,00-31,99
Temapol Polimer Plastik3,101,641,31
TGS Dış Ticaret3,70-0,2757,45
Tofaş Oto. Fab.18,440,3818,88
Torunlar GMYO1,910,0026,49
Trabzon Liman6,82-1,02-0,85
Trabzonspor Sportif1,080,93-21,52
Trakya Cam2,380,85-17,62
Trend GMYO1,28-3,760,79
TSKB GMYO0,800,00-2,44
Tuğçelik2,23-1,334,69
Tukaş4,53-1,52172,89
Turcas Petrol1,44-2,042,13
Turkcell12,26-2,230,74
Tümosan Motor ve Traktör3,82-0,78-15,11
Tüpraş130,002,5224,60
Türk Hava Yolları11,250,63-30,17
Türk Prysmian Kablo1,940,5212,49
Türk Telekom5,472,4340,26
Türk Traktör38,560,0510,49
Türker Proje Gayrimenkul23,52-0,17-26,82
Ufuk Yatırım1,600,6340,35
Ulaşlar Turizm Yat.1,602,5640,35
ulusoy Elektrik24,60-1,5254,14
Ulusoy Un Sanayi2,42-3,9716,35
Umpaş Holding0,39-2,50-29,09
Uşak Seramik1,110,910,00
Utopya Turizm3,150,64-23,17
Uzertaş Boya1,13-3,4288,33
Ülker Bisküvi16,972,8515,68
Ünye Çimento2,62-0,38-21,69
Vakıf Fin. Kir.1,512,72-15,17
Vakıf GMYO1,720,00-11,65
Vakıf Yat. Ort.1,76-2,2215,79
Vakıflar Bankası4,391,1512,56
Vakko Tekstil3,392,7329,97
Vanet Gıda1,60-0,6223,08
Verusa Holding14,59-0,21-12,11
Verusaturk Girisim3,140,00-5,14
Vestel10,151,6082,88
Vestel Beyaz Eşya15,153,4155,11
Viking Kağıt0,960,00-12,73
Yapı Kredi Koray GMYO1,46-0,68-15,12
Yapı ve Kredi Bank.2,470,8254,38
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,880,003,23
Yataş5,623,8825,73
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,820,00-12,77
Yeni Gimat GMYO8,550,1219,07
Yeşil GMYO0,260,00-3,70
Yeşil Yapı0,260,000,00
Yeşil Yatırım Holding9,590,52-0,42
Yibitaş İnşaat Malzeme2.329,90-1,285,95
Yonga Mobilya6,90-1,576,31
Yünsa3,740,81-10,42
Zorlu Enerji1,140,88-7,32
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

20 Ağustos 2019 Salı 18:39

Borsa İstanbul, Ekonomi