Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)17.596,800,55475,02
İş Bankası (C)5,662,7224,94
İş Bankası (Kur.)170.000,00249,78
İş Fin.Kir.2,222,30-52,05
İş Girişim2,630,3828,92
İş GMYO0,902,27-16,67
İş Y. Men. Değ.3,841,05107,92
İş Yat. Ort.1,260,8070,71
İşbir Holding325,90-2,72137,20
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,378,82-55,95
İttifak Holding6,100,6696,77
İz Hayvancılık Tarım4,703,75-28,68
İzmir Demir Çelik1,590,63-4,22
İzmir Fırça1,756,06-15,46
İzocam20,140,00-5,98
Jantsa Jant Sanayi36,62-0,9741,87
Kafein Yazılım6,480,78-5,92
Kapital Yat. Holding1,665,06-42,16
Kaplamin6,45-0,7779,17
Kardemir (A)2,040,4919,18
Kardemir (B)2,040,4918,53
Kardemir (D)2,071,470,69
Karel Elektronik8,702,59108,63
Karsan Otomotiv1,121,82-12,50
Karsu Tekstil1,910,0052,80
Karsusan Su Ürünleri San.5,00-3,1035,14
Kartonsan303,301,00-4,92
Katmerciler Ekipman2,691,13-10,59
Kent Gıda110,100,27-7,48
Kerevitaş Gıda2,25-1,3225,00
Kervansaray Yat. Holding0,2816,67-20,00
Kiler GMYO1,882,737,43
Klimasan Klima11,450,62195,11
Koç Holding17,781,6628,39
Konfrut Gıda35,141,9147,15
Konya Çimento177,901,08-0,06
Kordsa Teknik Tekstil11,891,2825,67
Koza Altın67,35-1,5431,29
Koza Madencilik8,02-1,9611,08
Körfez GMYO1,431,4217,21
Kristal Kola0,95-1,04-9,52
Kron Telekomünikasyon8,530,95-1,95
Kuştur Kuşadası Turizm23,505,6771,41
Kuyumcukent Gayrimenkul1,163,572,65
Kütahya Porselen4,900,627,69
Lider Faktoring2,271,340,89
Link Bilgisayar9,43-0,3213,34
Logo Yazılım36,98-0,0536,26
Lokman Hekim Sağlık3,641,11-19,11
Lüks Kadife5,32-0,569,69
Makina Takım1,430,70-7,14
Mardin Çimento2,722,26-2,05
Marka Yatırım Holding0,670,008,06
Marmaris Altınyunus20,023,6814,01
Marshall27,283,188,17
Martı GMYO0,684,624,62
Martı Otel0,691,4718,97
Mavi Giyim36,960,1614,71
Mazhar Zorlu Holding4,70-1,0523,36
Mega Polietilen1,87-0,53-8,33
Menderes Tekstil0,694,55-4,17
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm12,966,32116,36
Merko Gıda0,732,82-27,72
Metal Gayrimenkul0,68-1,45-21,84
Metemtur Otelcilik1,530,6645,71
Metro Holding1,321,5473,68
Metro Petrol ve Tesisleri1,231,6511,82
Metro Yatırım Ortaklığı1,390,7217,80
Migros Ticaret18,661,1425,23
Milpa1,708,2818,94
Mistral GMYO1,260,80-17,65
MLP Sağlık13,57-2,1626,82
MMC San. ve Tic. Yat.0,98-2,00-10,91
Mondi Tire Kutsan1,59-3,05-14,52
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.052,60
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,490,46
Net Holding1,692,42-13,78
Netaş Telekom.6,831,795,73
Niğbaş Niğde Beton14,101,95252,50
Nuh Çimento6,431,90-7,22
Nurol GMYO2,4712,7917,62
Odaş Elektrik1,561,3010,79
Olmuksan-IP3,351,21-0,59
Orge Enerji Elektrik3,422,709,62
Orma Orman Mahsulleri1,160,00-3,33
Osmanlı Menkul1,500,00-12,79
Ostim Endüstriyel Yat1,056,06-2,78
Otokar130,600,0852,06
Oyak Yat. Ort.2,237,2140,84
Oylum Sınai Yatırımlar1,904,4086,27
Özak GMYO1,512,724,20
Özbal Çelik Boru1,250,81-9,42
Özderici GMYO0,9215,00-60,85
Özerden Plastik2,610,007,07
Panora GMYO4,280,4716,40
Park Elek.Madencilik3,221,5833,61
Parsan13,86-3,2858,22
Pegasus71,400,71211,52
Peker GMYO3,100,00-62,31
Penguen Gıda1,501,3538,89
Pera GMYO0,635,00-18,18
Pergamon Dış Ticaret6,060,17-0,78
Petkim3,512,33-10,86
Petrokent Turizm78,500,0014,26
Pınar Et ve Un6,500,0046,50
Pınar Su1,350,008,00
Pınar Süt6,840,0010,02
Plastikkart3,251,2520,37
Polisan Holding2,340,43-22,38
Politeknik Metal79,909,30127,85
Prizma Press Matbaacılık3,90-5,11151,61
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.099,900,10
QNB Finans Fin. Kir.4,4812,28-34,12
QNB Finansbank7,6519,91-15,09
Ral Yatırım Holding4,92-1,20167,39
Ray Sigorta2,120,0052,52
Reysaş GMYO1,162,6568,12
Reysaş Lojistik1,010,0036,49
Rhea Girişim0,77-1,2816,67
Rodrigo Tekstil4,900,20157,89
Royal Halı0,830,00-16,16
RTA Laboratuvarları1,202,56-26,08
Sabancı Holding8,982,3924,16
Safkar Ege Soğutmacılık1,561,960,63
Salix Yatırım Holding3,67-2,65-4,68
Sanel Mühendislik5,200,58138,53
Sanifoam Sünger1,932,1254,40
Sanko Pazarlama2,522,0227,01
Saray Matbaacılık1,200,0020,00
Sarkuysan3,400,008,19
Sasa Polyester6,043,965,12
Say Reklamcılık1,051,9411,70
Sekuro Plastik2,65-0,75-10,47
Selçuk Ecza Deposu4,930,8281,35
Selçuk Gıda1,700,0027,82
Senkron Güvenlik2,082,46108,00
Serve Film Prodüksiyon1,88-1,05-3,59
Servet GMYO4,19-0,24-10,85
Seyitler Kimya4,78-2,4524,16
Silverline Endüstri1,250,00-6,72
Sinpaş GMYO0,744,23100,00
Smartiks Yazılım2,560,79
Soda Sanayii5,642,17-16,63
Sodaş Sodyum Sanayii7,150,7028,86
Söktaş1,490,0017,32
Sönmez Filament4,440,0042,31
Sönmez Pamuklu3,561,1414,10
Sumaş Suni Tahta5,910,17-11,73
Şeker Fin. Kir.3,790,5334,40
Şekerbank0,964,35-12,73
Şişe Cam4,411,85-19,56
Şok Marketler10,651,04-0,93
T. Halk Bankası5,954,75-15,24
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,483,33-32,47
T.S.K.B.0,851,194,94
T.Tuborg8,000,250,83
Taç Tarım Ürünleri3,582,58-29,25
Tat Gıda4,741,5024,08
TAV Havalimanları23,921,368,77
Taze Kuru Gıda5,49-0,72-19,26
Tek-Art Turizm0,732,82-14,12
Tekfen Holding21,624,3410,14
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,170,93-26,94
Temapol Polimer Plastik3,110,321,63
TGS Dış Ticaret3,520,0049,79
Tofaş Oto. Fab.17,840,9615,01
Torunlar GMYO1,790,0018,54
Trabzon Liman7,152,883,94
Trabzonspor Sportif1,22-2,40-11,34
Trakya Cam2,581,18-10,69
Trend GMYO1,426,7711,81
TSKB GMYO0,811,25-1,22
Tuğçelik2,380,4211,74
Tukaş4,10-0,73146,99
Turcas Petrol1,71-0,5821,28
Turkcell12,970,316,57
Tümosan Motor ve Traktör3,971,53-11,78
Tüpraş128,702,1423,35
Türk Hava Yolları11,511,86-28,55
Türk Prysmian Kablo2,011,5216,54
Türk Telekom5,463,0240,00
Türk Traktör35,201,270,86
Türker Proje Gayrimenkul24,501,24-23,77
Ufuk Yatırım1,89-8,7065,79
Ulaşlar Turizm Yat.1,590,0039,47
ulusoy Elektrik26,94-0,9668,80
Ulusoy Un Sanayi2,640,7626,92
Umpaş Holding0,392,63-29,09
Uşak Seramik1,231,6510,81
Utopya Turizm3,301,23-19,51
Uzertaş Boya1,11-2,6385,00
Ülker Bisküvi18,523,3526,24
Ünye Çimento2,702,27-19,30
Vakıf Fin. Kir.1,642,50-7,87
Vakıf GMYO1,902,15-2,40
Vakıf Yat. Ort.1,720,5813,16
Vakıflar Bankası4,762,5922,05
Vakko Tekstil3,733,3243,00
Vanet Gıda1,747,4133,85
Verusa Holding15,120,93-8,92
Verusaturk Girisim3,360,301,51
Vestel11,262,27102,88
Vestel Beyaz Eşya15,391,7957,56
Viking Kağıt0,961,05-12,73
Yapı Kredi Koray GMYO1,87-1,068,72
Yapı ve Kredi Bank.2,373,4948,13
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,800,000,36
Yataş5,632,9325,95
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,821,23-12,77
Yeni Gimat GMYO9,07-0,1126,31
Yeşil GMYO0,260,00-3,70
Yeşil Yapı0,250,00-3,85
Yeşil Yatırım Holding9,550,42-0,83
Yibitaş İnşaat Malzeme2.161,300,52-1,71
Yonga Mobilya6,731,973,69
Yünsa4,19-0,240,36
Zorlu Enerji1,191,71-3,25
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

02 Eylül 2019 Pazartesi 18:35

Borsa İstanbul, Ekonomi