Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 168.000,10 266,01 İş Bankası (B) 19.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)19.400,004,86533,95
İş Bankası (C)6,15-0,9735,76
İş Bankası (Kur.)159.999,90229,20
İş Fin.Kir.2,620,00-43,41
İş Girişim2,62-0,7628,43
İş GMYO0,97-1,02-10,19
İş Y. Men. Değ.3,870,00109,55
İş Yat. Ort.1,42-1,3992,38
İşbir Holding344,50-1,57150,74
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,460,00-45,24
İttifak Holding3,860,5286,77
İz Hayvancılık Tarım5,35-1,29-18,82
İzmir Demir Çelik4,068,85144,58
İzmir Fırça1,791,13-13,53
Jantsa Jant Sanayi48,760,7488,91
Kafein Yazılım7,461,088,31
Kapital Yat. Holding2,663,91-7,32
Kaplamin4,70-0,6330,56
Kardemir (A)2,26-0,4432,04
Kardemir (B)2,26-0,4431,32
Kardemir (D)2,31-0,8612,36
Karel Elektronik12,225,80193,05
Karsan Otomotiv1,23-3,15-3,91
Karsu Tekstil1,83-1,0846,40
Karsusan Su Ürünleri San.7,323,8397,84
Kartonsan340,200,956,65
Katmerciler Ekipman2,99-0,33-0,62
Kent Gıda117,00-0,68-1,68
Kerevitaş Gıda2,730,0051,67
Kervansaray Yat. Holding0,392,6311,43
Kiler GMYO2,092,4519,43
Klimasan Klima15,76-2,23306,19
Koç Holding19,850,0043,33
Konfrut Gıda7,12-1,7949,08
Konya Çimento208,00-0,5316,85
Kordsa Teknik Tekstil11,831,1125,04
Koza Altın68,60-1,0833,72
Koza Madencilik8,48-1,5117,45
Körfez GMYO1,51-1,3123,77
Kristal Kola1,272,4220,95
Kron Telekomünikasyon9,002,513,45
Kuştur Kuşadası Turizm18,99-1,7638,51
Kuyumcukent Gayrimenkul1,280,7913,27
Kütahya Porselen5,502,4220,88
Lider Faktoring2,72-0,7320,89
Link Bilgisayar10,64-0,1927,88
Logo Yazılım41,660,0053,50
Lokman Hekim Sağlık3,79-0,26-15,78
Lüks Kadife7,570,9356,08
Makina Takım1,45-1,36-5,84
Mardin Çimento5,71-1,38105,62
Marka Yatırım Holding0,761,3322,58
Marmaris Altınyunus23,240,2632,35
Marshall30,340,2020,30
Martı GMYO0,9215,0041,54
Martı Otel0,795,3336,21
Mavi Giyim45,04-0,4939,79
Mazhar Zorlu Holding5,603,7046,98
Mega Polietilen1,770,57-13,24
Menderes Tekstil0,92-1,0827,78
Mensa0,17-5,5621,43
Merit Turizm13,56-2,45126,38
Merko Gıda0,862,38-14,85
Metal Gayrimenkul0,789,86-10,34
Metemtur Otelcilik1,52-0,6544,76
Metro Holding2,25-2,17196,05
Metro Petrol ve Tesisleri1,823,4165,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,37-1,4416,10
Migros Ticaret21,22-1,7642,42
Milpa1,85-0,5429,43
Mistral GMYO1,482,07-3,27
MLP Sağlık15,04-2,8440,56
MMC San. ve Tic. Yat.0,950,00-13,64
Mondi Tire Kutsan1,79-8,67-3,76
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,07
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret10,538,56
Net Holding1,77-0,56-9,69
Netaş Telekom.10,00-0,5054,80
Niğbaş Niğde Beton7,09-0,1477,25
Nuh Çimento12,00-0,3373,16
Nurol GMYO2,830,0034,76
Odaş Elektrik1,50-3,236,53
Olmuksan-IP4,28-1,3827,00
Orge Enerji Elektrik3,60-2,1715,38
Orma Orman Mahsulleri2,86-4,35138,33
Osmanlı Menkul1,754,171,74
Ostim Endüstriyel Yat1,14-0,875,56
Otokar145,501,7569,41
Oyak Yat. Ort.1,980,0025,05
Oylum Sınai Yatırımlar2,83-0,70177,45
Özak GMYO1,911,6031,80
Özbal Çelik Boru1,363,03-1,45
Özderici GMYO1,130,89-51,91
Özerden Plastik2,07-0,483,08
Panora GMYO5,124,4939,25
Park Elek.Madencilik2,70-0,3712,03
Parsan13,442,9953,42
Pegasus65,004,17183,60
Peker GMYO3,070,66-62,67
Penguen Gıda1,620,6250,00
Pera GMYO0,74-2,63-3,90
Pergamon Dış Ticaret6,390,164,63
Petkim3,731,63-5,27
Petrokent Turizm108,00-3,7457,21
Pınar Et ve Un8,031,3980,98
Pınar Su1,91-3,5452,80
Pınar Süt9,040,8945,41
Plastikkart5,361,5298,52
Polisan Holding2,70-1,46-10,44
Politeknik Metal76,002,01116,73
Prizma Press Matbaacılık4,05-1,70161,29
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.090,50-0,03
QNB Finans Fin. Kir.35,10-3,09416,18
QNB Finansbank17,78-1,3997,34
Ral Yatırım Holding7,280,00295,65
Ray Sigorta2,52-0,7981,29
Reysaş GMYO1,938,43179,71
Reysaş Lojistik1,434,3893,24
Rhea Girişim0,77-1,2816,67
Rodrigo Tekstil2,112,9311,05
Royal Halı1,080,939,09
RTA Laboratuvarları1,62-0,61-0,21
Sabancı Holding8,60-0,2318,91
Safkar Ege Soğutmacılık1,60-1,843,21
Salix Yatırım Holding5,903,8753,25
Sanel Mühendislik3,600,0065,14
Sanifoam Sünger2,183,8174,40
Sanko Pazarlama4,40-0,23121,77
Saray Matbaacılık1,10-0,9010,00
Sarkuysan3,760,8019,64
Sasa Polyester6,170,007,38
Say Reklamcılık1,310,0039,36
Sekuro Plastik3,74-0,2726,35
Selçuk Ecza Deposu5,73-1,38110,78
Selçuk Gıda1,762,3332,33
Senkron Güvenlik2,801,08180,00
Serve Film Prodüksiyon1,750,57-10,26
Servet GMYO5,900,5125,53
Seyitler Kimya4,600,2219,48
Silverline Endüstri1,53-0,6514,18
Sinpaş GMYO0,851,19129,73
Smartiks Yazılım3,2514,04
Soda Sanayii5,60-0,36-17,23
Sodaş Sodyum Sanayii8,220,4948,15
Söktaş1,640,6129,13
Sönmez Filament3,93-0,7625,96
Sönmez Pamuklu3,960,0026,92
Sumaş Suni Tahta7,97-0,6219,03
Şeker Fin. Kir.4,141,2246,81
Şekerbank1,040,00-5,45
Şişe Cam4,44-3,48-19,01
Şok Marketler9,58-1,03-10,88
T. Halk Bankası5,774,72-17,81
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası54,55-14,96220,89
T.S.K.B.0,93-2,1114,81
T.Tuborg9,161,8915,45
Taç Tarım Ürünleri3,610,28-28,66
Tat Gıda4,69-0,4222,77
TAV Havalimanları27,44-0,4424,78
Taze Kuru Gıda9,150,5534,56
Tek-Art Turizm0,801,27-5,88
Tekfen Holding17,92-0,17-8,71
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,780,72-6,40
Temapol Polimer Plastik4,191,7036,93
TGS Dış Ticaret3,420,2950,21
Tofaş Oto. Fab.24,00-1,0754,72
Torunlar GMYO1,871,6323,84
Trabzon Liman8,12-0,6118,05
Trabzonspor Sportif1,421,433,19
Trakya Cam2,98-1,973,15
Trend GMYO1,571,2923,62
TSKB GMYO0,90-1,109,76
Tuğçelik2,943,5238,03
Tukaş6,466,43289,16
Turcas Petrol2,083,4847,52
Turkcell13,13-0,3011,89
Tümosan Motor ve Traktör4,86-0,218,00
Tüpraş127,50-1,4722,20
Türk Hava Yolları12,801,11-20,55
Türk Prysmian Kablo2,150,0024,66
Türk Telekom6,620,6169,74
Türk Traktör45,541,3830,49
Türker Proje Gayrimenkul35,12-1,019,27
Ufuk Yatırım1,770,0055,26
Ulaşlar Turizm Yat.1,580,0038,60
ulusoy Elektrik25,76-0,6261,40
Ulusoy Un Sanayi3,241,8955,77
Umpaş Holding0,447,32-20,00
Uşak Seramik1,61-0,6245,05
Utopya Turizm3,711,92-9,51
Uzertaş Boya1,205,26100,00
Ülker Bisküvi20,321,2038,51
Ünye Çimento3,15-3,08-5,85
Vakıf Fin. Kir.1,442,861,12
Vakıf GMYO1,90-1,04-2,40
Vakıf Yat. Ort.1,93-1,0326,97
Vakıflar Bankası4,680,8620,00
Vakko Tekstil4,08-1,9256,42
Vanet Gıda1,500,6715,38
Verusa Holding15,32-13,84-7,52
Verusaturk Girisim3,280,316,41
Vestel10,840,0995,32
Vestel Beyaz Eşya16,220,1266,06
Viking Kağıt1,30-2,2618,18
Yapı Kredi Koray GMYO1,970,5114,53
Yapı ve Kredi Bank.2,43-1,2251,88
Yaprak Süt ve Besi Çift.4,132,2348,03
Yataş6,38-0,6242,73
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,09-1,8015,96
Yeni Gimat GMYO11,20-0,1855,98
Yeşil GMYO0,490,0081,48
Yeşil Yapı0,46-2,1376,92
Yeşil Yatırım Holding13,81-7,9343,41
Yibitaş İnşaat Malzeme2.471,600,0612,40
Yonga Mobilya6,62-3,501,99
Yünsa5,11-1,1622,40
Zorlu Enerji1,21-2,42-1,63

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)

Kaynak: AA

08 Kasım 2019 Cuma 18:48

Borsa İstanbul, İş Bankası, Ekonomi