Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)144.200,009,43214,16
İş Bankası (B)22.000,00-2,16618,91
İş Bankası (C)6,190,4936,64
İş Bankası (Kur.)160.000,003,22229,20
İş Fin.Kir.3,22-1,83-30,45
İş Girişim3,68-3,9280,39
İş GMYO1,340,0024,07
İş Y. Men. Değ.4,362,11136,08
İş Yat. Ort.1,671,83126,25
İşbir Holding445,00-2,09223,88
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,593,51-29,76
İttifak Holding4,506,89117,74
İz Hayvancılık Tarım4,44-1,77-32,63
İzmir Demir Çelik7,5119,97352,41
İzmir Fırça1,74-1,69-15,94
Jantsa Jant Sanayi56,850,26120,25
Kafein Yazılım10,92-1,6258,54
Kapital Yat. Holding2,222,78-22,65
Kaplamin5,30-0,9347,22
Kardemir (A)2,552,8257,40
Kardemir (B)2,540,4055,96
Kardemir (D)2,550,0031,05
Karel Elektronik14,19-0,42240,29
Karsan Otomotiv1,642,5037,90
Karsu Tekstil2,97-2,62137,60
Karsusan Su Ürünleri San.9,495,44156,49
Kartonsan376,300,3717,97
Katmerciler Ekipman3,750,2724,64
Kent Gıda139,401,6817,14
Kerevitaş Gıda3,16-0,9475,56
Kervansaray Yat. Holding0,528,3348,57
Kiler GMYO3,704,52111,43
Klimasan Klima18,059,39365,22
Koç Holding20,102,0345,14
Konfrut Gıda7,520,5357,45
Konya Çimento262,201,0447,30
Kordsa Teknik Tekstil12,400,0831,06
Koza Altın74,90-0,9346,00
Koza Madencilik9,98-1,4838,23
Körfez GMYO2,051,9968,03
Kristal Kola1,57-6,5549,52
Kron Telekomünikasyon12,331,7341,72
Kuştur Kuşadası Turizm24,602,2479,43
Kuyumcukent Gayrimenkul1,610,0042,48
Kütahya Porselen6,420,9441,10
Lider Faktoring3,510,2956,00
Link Bilgisayar17,70-0,67112,74
Logo Yazılım53,002,3295,28
Lokman Hekim Sağlık5,570,5425,14
Lüks Kadife8,861,2682,68
Makina Takım1,921,0524,68
Mardin Çimento5,341,9192,29
Marka Yatırım Holding1,17-0,8588,71
Marmaris Altınyunus58,450,60232,86
Marshall46,92-0,1786,04
Martı GMYO1,00-1,9653,85
Martı Otel0,88-2,2251,72
Mavi Giyim54,200,6568,22
Mazhar Zorlu Holding9,255,71142,78
Mega Polietilen1,900,00-6,86
Menderes Tekstil1,242,4872,22
Mensa0,316,90121,43
Merit Turizm18,371,49206,68
Merko Gıda1,000,00-0,99
Metal Gayrimenkul0,90-5,263,45
Metemtur Otelcilik1,73-0,5764,76
Metro Holding1,362,2678,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,890,5371,82
Metro Yatırım Ortaklığı7,405,56527,12
Migros Ticaret24,001,1861,07
Milpa2,211,8454,62
Mistral GMYO1,860,0021,57
MLP Sağlık16,352,7052,80
MMC San. ve Tic. Yat.0,941,08-14,55
Mondi Tire Kutsan3,28-5,7576,34
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,20
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret11,52-3,68
Net Holding2,331,7518,88
Netaş Telekom.13,272,79105,42
Niğbaş Niğde Beton5,59-2,7839,75
Nuh Çimento12,131,4275,03
Nurol GMYO3,560,2869,52
Odaş Elektrik2,08-1,4247,72
Olmuksan-IP6,13-1,2981,90
Orge Enerji Elektrik5,08-0,3962,82
Orma Orman Mahsulleri2,850,71137,50
Osmanlı Menkul3,722,48116,28
Ostim Endüstriyel Yat1,751,1662,04
Otokar153,10-0,3378,25
Oyak Yat. Ort.2,32-1,6946,53
Oylum Sınai Yatırımlar4,92-3,72382,35
Özak GMYO2,441,2468,37
Özbal Çelik Boru1,59-3,6415,22
Özderici GMYO1,480,68-37,02
Özerden Plastik2,10-1,874,58
Panora GMYO5,730,5355,84
Papilon Savunma7,650,66
Park Elek.Madencilik3,022,0325,31
Parsan15,44-0,6476,26
Pegasus84,802,05269,98
Peker GMYO3,081,99-62,55
Penguen Gıda1,951,0480,56
Pera GMYO0,93-1,0620,78
Pergamon Dış Ticaret8,00-1,4830,99
Petkim3,722,76-5,52
Petrokent Turizm131,700,1591,70
Pınar Et ve Un8,500,1291,58
Pınar Su2,280,0082,40
Pınar Süt12,51-1,42101,23
Plastikkart9,42-0,84248,89
Polisan Holding3,174,975,15
Politeknik Metal71,00-4,05102,47
Prizma Press Matbaacılık3,951,28154,84
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.105,00-0,02
QNB Finans Fin. Kir.84,4014,991141,18
QNB Finansbank29,1212,00223,20
Ral Yatırım Holding7,101,72285,87
Ray Sigorta3,31-1,78138,13
Reysaş GMYO3,82-4,74453,62
Reysaş Lojistik3,22-1,83335,14
Rhea Girişim1,14-1,7272,73
Rodrigo Tekstil1,820,55-4,21
Royal Halı1,17-0,8518,18
RTA Laboratuvarları2,14-3,6031,82
Sabancı Holding9,360,7529,41
Safkar Ege Soğutmacılık2,03-2,8730,95
Salix Yatırım Holding6,40-0,3166,23
Sanel Mühendislik4,05-1,2285,78
Sanifoam Sünger4,750,00280,00
Sanko Pazarlama7,48-0,40277,00
Saray Matbaacılık1,48-2,6348,00
Sarkuysan4,751,5051,14
Sasa Polyester7,803,7235,75
Say Reklamcılık2,03-0,98115,96
Sekuro Plastik5,3412,9080,41
Selçuk Ecza Deposu5,99-0,17120,35
Selçuk Gıda2,06-0,4854,89
Senkron Güvenlik2,740,00174,00
Serve Film Prodüksiyon1,583,27-18,97
Servet GMYO6,672,7742,99
Seyitler Kimya6,450,1667,53
Silverline Endüstri2,070,9854,48
Sinpaş GMYO0,887,32137,84
Smartiks Yazılım8,30-1,19
Soda Sanayii6,222,30-8,06
Sodaş Sodyum Sanayii9,351,5268,51
Söktaş2,280,4479,53
Sönmez Filament4,79-0,4253,53
Sönmez Pamuklu4,790,0053,53
Sumaş Suni Tahta9,83-2,3846,81
Şeker Fin. Kir.4,560,2261,70
Şekerbank1,265,8814,55
Şişe Cam5,260,57-4,05
Şok Marketler10,22-0,10-4,93
T. Halk Bankası5,700,18-18,80
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası47,843,33181,42
T.S.K.B.1,111,8337,04
T.Tuborg12,054,7851,88
Taç Tarım Ürünleri3,22-2,13-36,36
Tat Gıda6,194,2162,04
TAV Havalimanları29,220,2132,87
Taze Kuru Gıda7,351,808,09
Tek-Art Turizm1,190,8540,00
Tekfen Holding18,642,14-5,04
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,850,0029,63
Temapol Polimer Plastik4,94-0,8061,44
TGS Dış Ticaret4,722,83107,31
Tofaş Oto. Fab.26,62-0,2271,62
Torunlar GMYO2,642,7274,83
Trabzon Liman10,521,2552,94
Trabzonspor Sportif2,50-3,1081,68
Trakya Cam3,450,5819,42
Trend GMYO2,252,7477,17
TSKB GMYO1,33-0,7562,20
Tuğçelik3,971,0286,38
Tukaş11,303,20580,72
Turcas Petrol2,635,2086,52
Turkcell13,690,4416,66
Tümosan Motor ve Traktör6,585,1146,22
Tüpraş126,001,2920,76
Türk Hava Yolları13,780,15-14,46
Türk Prysmian Kablo2,470,4181,61
Türk Telekom7,170,2883,85
Türk Traktör53,004,7451,86
Türker Proje Gayrimenkul39,34-0,0522,40
Ufuk Yatırım2,60-0,76128,07
Ulaşlar Turizm Yat.2,14-0,9387,72
ulusoy Elektrik25,08-0,4057,14
Ulusoy Un Sanayi3,742,1979,81
Umpaş Holding0,50-1,96-9,09
Uşak Seramik1,670,6050,45
Utopya Turizm4,670,2113,90
Uzertaş Boya2,72-9,93353,33
Ülker Bisküvi22,763,9355,15
Ünye Çimento4,87-0,4145,56
Vakıf Fin. Kir.2,543,6778,37
Vakıf GMYO2,370,4221,74
Vakıf Yat. Ort.2,33-2,1053,29
Vakıflar Bankası5,07-0,5930,00
Vakko Tekstil4,540,4474,06
Vanet Gıda1,42-0,709,23
Verusa Holding17,432,055,22
Verusaturk Girisim4,854,3057,34
Vestel14,216,44156,04
Vestel Beyaz Eşya21,603,75121,14
Viking Kağıt1,75-2,2359,09
Yapı Kredi Koray GMYO2,36-1,6737,21
Yapı ve Kredi Bank.2,410,0050,63
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,70-0,35104,30
Yataş6,721,8250,34
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,58-0,6368,09
Yeni Gimat GMYO13,55-0,2288,71
Yeşil GMYO0,541,89100,00
Yeşil Yapı0,551,85111,54
Yeşil Yatırım Holding11,120,5415,47
Yibitaş İnşaat Malzeme2.869,50-0,3630,49
Yonga Mobilya7,490,5415,40
Yükselen Çelik6,150,82
Yünsa9,93-1,59137,85
Zorlu Enerji1,758,0242,28
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

23 Aralık 2019 Pazartesi 18:34

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika