Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)165.830,0015,00261,29
İş Bankası (B)30.180,308,76886,22
İş Bankası (C)6,41-0,1641,50
İş Bankası (Kur.)209.999,008,86332,08
İş Fin.Kir.3,80-3,80-17,93
İş Girişim3,80-3,8086,27
İş GMYO1,761,1562,96
İş Y. Men. Değ.4,50-0,44143,66
İş Yat. Ort.1,84-3,16149,28
İşbir Holding430,00-2,49212,97
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,620,00-26,19
İttifak Holding3,72-1,0680,00
İz Hayvancılık Tarım4,24-0,93-35,66
İzmir Demir Çelik8,191,11393,37
İzmir Fırça1,800,00-13,04
Jantsa Jant Sanayi58,300,17125,87
Kafein Yazılım11,14-0,5461,73
Kapital Yat. Holding2,423,86-15,68
Kaplamin5,550,9154,17
Kardemir (A)2,65-0,7563,57
Kardemir (B)2,64-1,1262,10
Kardemir (D)2,660,0036,70
Karel Elektronik14,531,32248,44
Karsan Otomotiv1,582,6032,85
Karsu Tekstil3,243,51159,20
Karsusan Su Ürünleri San.9,393,07153,78
Kartonsan389,900,0022,23
Katmerciler Ekipman3,84-0,2627,63
Kent Gıda175,80-3,8847,73
Kerevitaş Gıda3,26-0,3181,11
Kervansaray Yat. Holding0,55-1,7957,14
Kiler GMYO3,79-19,87116,57
Klimasan Klima22,0819,93469,08
Koç Holding20,320,7946,73
Konfrut Gıda7,82-1,3963,74
Konya Çimento271,30-1,8852,42
Kordsa Teknik Tekstil13,08-2,3238,25
Koza Altın74,050,4144,35
Koza Madencilik10,030,1038,92
Körfez GMYO2,391,7095,90
Kristal Kola1,51-0,6643,81
Kron Telekomünikasyon12,720,0046,21
Kuştur Kuşadası Turizm23,70-0,4272,87
Kuyumcukent Gayrimenkul1,65-1,2046,02
Kütahya Porselen6,620,1545,49
Lider Faktoring3,670,8263,11
Link Bilgisayar18,15-2,10118,15
Logo Yazılım60,803,14124,02
Lokman Hekim Sağlık5,78-0,1729,86
Lüks Kadife8,64-0,6978,14
Makina Takım1,88-0,5322,08
Mardin Çimento5,922,78113,18
Marka Yatırım Holding1,180,0090,32
Marmaris Altınyunus71,002,01304,33
Marshall47,54-0,7588,50
Martı GMYO1,012,0255,38
Martı Otel0,911,1156,90
Mavi Giyim57,902,8479,70
Mazhar Zorlu Holding12,092,63217,32
Mega Polietilen2,20-3,937,84
Menderes Tekstil1,311,5581,94
Mensa0,32-3,03128,57
Merit Turizm19,442,86224,54
Merko Gıda1,05-0,943,96
Metal Gayrimenkul0,911,114,60
Metemtur Otelcilik1,782,8969,52
Metro Holding1,380,7381,58
Metro Petrol ve Tesisleri1,963,1678,18
Metro Yatırım Ortaklığı8,1214,37588,14
Migros Ticaret24,22-0,7462,55
Milpa2,19-3,5253,22
Mistral GMYO1,89-1,0523,53
MLP Sağlık16,00-1,2349,53
MMC San. ve Tic. Yat.1,145,563,64
Mondi Tire Kutsan4,14-1,90122,58
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,00
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret12,727,52
Net Holding2,60-0,3832,65
Netaş Telekom.13,06-0,46102,17
Niğbaş Niğde Beton6,200,0055,00
Nuh Çimento11,880,0071,43
Nurol GMYO3,570,8570,00
Odaş Elektrik2,105,5349,14
Olmuksan-IP6,28-1,2686,35
Orge Enerji Elektrik4,960,4058,97
Orma Orman Mahsulleri2,76-0,36130,00
Osmanlı Menkul4,201,20144,19
Ostim Endüstriyel Yat1,68-4,0055,56
Otokar159,00-1,3085,12
Oyak Yat. Ort.2,330,4347,16
Oylum Sınai Yatırımlar5,090,00399,02
Özak GMYO2,570,0077,34
Özbal Çelik Boru1,67-1,1821,01
Özderici GMYO1,57-2,48-33,19
Özerden Plastik2,281,7913,54
Panora GMYO6,207,2768,62
Papilon Savunma7,75-2,02
Park Elek.Madencilik3,05-0,3326,56
Parsan16,94-0,8293,38
Pegasus86,402,19276,96
Peker GMYO3,132,62-61,94
Penguen Gıda2,07-0,4891,67
Pera GMYO0,940,0022,08
Pergamon Dış Ticaret8,021,1331,32
Petkim3,811,87-3,24
Petrokent Turizm128,10-1,5486,46
Pınar Et ve Un9,17-0,33106,68
Pınar Su2,320,4385,60
Pınar Süt12,67-1,48103,80
Plastikkart9,270,76243,33
Polisan Holding3,03-0,330,50
Politeknik Metal77,000,00119,58
Prizma Press Matbaacılık4,309,14177,42
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.107,800,03
QNB Finans Fin. Kir.129,100,701798,53
QNB Finansbank37,50-2,60316,20
Ral Yatırım Holding6,80-3,41269,57
Ray Sigorta3,42-0,29146,04
Reysaş GMYO4,59-1,71565,22
Reysaş Lojistik4,38-0,90491,89
Rhea Girişim1,19-1,6580,30
Rodrigo Tekstil1,81-1,09-4,74
Royal Halı1,370,0038,38
RTA Laboratuvarları2,320,0042,91
Sabancı Holding9,54-0,8331,90
Safkar Ege Soğutmacılık2,180,4640,63
Salix Yatırım Holding7,217,6187,27
Sanel Mühendislik4,05-0,2585,78
Sanifoam Sünger5,003,09300,00
Sanko Pazarlama7,74-0,77290,11
Saray Matbaacılık1,799,1579,00
Sarkuysan4,831,6853,69
Sasa Polyester7,731,4434,53
Say Reklamcılık2,240,00138,30
Sekuro Plastik5,36-2,5581,08
Selçuk Ecza Deposu6,10-0,81124,39
Selçuk Gıda1,72-8,0229,32
Senkron Güvenlik2,730,74173,00
Serve Film Prodüksiyon1,590,63-18,46
Servet GMYO8,50-1,0582,23
Seyitler Kimya6,791,9576,36
Silverline Endüstri2,161,4161,19
Sinpaş GMYO1,168,41213,51
Smartiks Yazılım9,81-4,11
Soda Sanayii6,180,16-8,65
Sodaş Sodyum Sanayii9,77-0,8176,08
Söktaş2,652,71108,66
Sönmez Filament4,880,8356,41
Sönmez Pamuklu4,920,0057,69
Sumaş Suni Tahta9,90-0,3047,86
Şeker Fin. Kir.4,78-1,2469,50
Şekerbank1,312,3419,09
Şişe Cam5,27-0,75-3,87
Şok Marketler10,760,470,09
T. Halk Bankası5,91-0,34-15,81
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası43,60-0,09156,48
T.S.K.B.1,210,8349,38
T.Tuborg11,90-7,6149,99
Taç Tarım Ürünleri3,122,30-38,34
Tat Gıda6,290,0064,66
TAV Havalimanları29,18-1,5532,69
Taze Kuru Gıda7,241,126,47
Tek-Art Turizm1,260,0048,24
Tekfen Holding19,32-1,68-1,58
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,207,6941,41
Temapol Polimer Plastik5,22-1,1470,59
TGS Dış Ticaret4,67-1,06105,11
Tofaş Oto. Fab.26,860,9073,16
Torunlar GMYO2,75-1,7982,12
Trabzon Liman10,66-0,9354,97
Trabzonspor Sportif2,15-3,1556,24
Trakya Cam3,50-0,5721,15
Trend GMYO2,20-1,7973,23
TSKB GMYO1,34-2,1963,41
Tuğçelik3,95-0,7585,45
Tukaş12,350,90643,98
Turcas Petrol2,671,1489,36
Turkcell13,80-0,9317,59
Tümosan Motor ve Traktör6,413,0542,44
Tüpraş126,80-0,3921,53
Türk Hava Yolları14,461,05-10,24
Türk Prysmian Kablo2,60-1,8991,17
Türk Telekom7,370,4188,97
Türk Traktör55,401,7458,74
Türker Proje Gayrimenkul42,00-0,3330,68
Ufuk Yatırım2,58-2,27126,32
Ulaşlar Turizm Yat.2,12-2,3085,96
ulusoy Elektrik26,600,4566,67
Ulusoy Un Sanayi3,82-0,2683,65
Umpaş Holding0,628,7712,73
Uşak Seramik1,69-1,1752,25
Utopya Turizm4,922,9320,00
Uzertaş Boya2,220,00270,00
Ülker Bisküvi22,36-3,6252,42
Ünye Çimento5,380,7560,81
Vakıf Fin. Kir.2,420,8369,94
Vakıf GMYO2,47-1,5926,88
Vakıf Yat. Ort.2,330,0053,29
Vakıflar Bankası5,513,5741,28
Vakko Tekstil4,54-0,6674,06
Vanet Gıda1,430,0010,00
Verusa Holding18,560,3212,04
Verusaturk Girisim5,390,9474,85
Vestel12,62-1,56127,39
Vestel Beyaz Eşya21,601,60121,14
Viking Kağıt1,870,0070,00
Yapı Kredi Koray GMYO2,42-2,0240,70
Yapı ve Kredi Bank.2,480,0055,00
Yaprak Süt ve Besi Çift.6,27-1,88124,73
Yataş7,34-0,8164,21
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,61-0,6271,28
Yeni Gimat GMYO13,010,0081,19
Yeşil GMYO0,644,92137,04
Yeşil Yapı0,664,76153,85
Yeşil Yatırım Holding11,231,1716,61
Yibitaş İnşaat Malzeme2.945,001,7633,92
Yonga Mobilya9,2410,0042,36
Yükselen Çelik6,13-1,29
Yünsa10,09-0,10141,68
Zorlu Enerji1,630,0032,52
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

31 Aralık 2019 Salı 19:20

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika