Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,070,94-17,05
Acıpayam Selüloz2,480,81-6,42
Adana Çimento (A)6,86-0,5814,33
Adana Çimento (B)4,700,0011,37
Adana Çimento (C)1,080,0028,57
Adel Kalemcilik16,651,091,15
Adese Alışveriş Ticaret2,31-1,7016,08
Afyon Çimento6,26-0,79-19,54
Ak Enerji0,800,00-12,09
Akbank8,29-0,48-12,22
Akçansa10,000,00-2,31
Akdenız Güvenlık Hız.3,67-0,81-38,11
Akfen GMYO1,94-0,51-19,50
Akın Tekstil9,74-0,71-30,97
Akiş GMYO3,300,305,43
Akmerkez GMYO18,28-0,05-10,65
Aksa12,25-2,082,22
Aksa Enerji4,00-0,25-3,15
Aksigorta4,29-1,1541,45
Aksu Enerji6,51-0,3122,84
Alarko Carrıer55,45-0,09-8,42
Alarko GMYO44,82-0,27-11,86
Alarko Holding5,87-2,65-19,15
Albaraka Türk1,500,00-0,24
Alcatel Lucent Teletaş6,08-0,65-23,81
Alkim Kağıt3,52-1,68-24,07
Alkim Kimya22,84-0,09-8,64
Altınyağ0,84-1,18-29,77
Altınyunus Çeşme5,00-0,99
Anadolu Cam3,00-0,6614,07
Anadolu Efes25,48-0,165,29
Anadolu Grubu Holding20,76-1,42-12,41
Anadolu Hayat Emek.7,66-0,52-2,01
Anadolu Isuzu10,460,5814,95
Anadolu Sigorta4,24-0,9340,81
Anel Elektrik2,75-0,36-27,06
Anel Telekom0,460,00-8,00
Arçelik17,29-0,23-16,76
Arena Bilgisayar4,54-0,877,33
Armada Bilgisayar6,470,00-4,57
Arsan Tekstil2,141,4222,29
Artı Yatırım Holding1,910,53103,19
Aselsan24,640,33-22,52
Aslan Çimento33,481,52-12,36
Ata GMYO3,79-1,30-20,88
Atakule GMYO1,980,00-3,41
Atlantik Petrol Ürünleri1,13-1,74-18,71
Atlantis Yatırım Holding0,621,6426,53
Atlas Yat. Ort.0,971,04-1,02
AvivaSA Emeklilik Hayat17,43-1,53-1,54
Avrasya GMYO1,350,75-14,56
Avrasya Petrol ve Tur.1,370,00-18,45
Avrupa Yatırım Holding2,2220,0021,31
Ayen Enerji4,550,00-5,80
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,75-2,782,94
Aygaz12,73-0,08-12,18
Bagfaş7,91-0,25-24,67
Bak Ambalaj7,40-0,8043,97
Balatacılar Balatacılık0,482,13-14,29
Bantaş Ambalaj2,502,04-38,88
Banvit15,25-0,97-28,80
Baştaş Başkent Çimento2,560,394,07
Batı Çimento6,765,96-31,58
Batısöke Çimento1,43-3,38-19,66
Bera Holding2,411,26-22,26
Berkosan Yalıtım2,56-1,1614,80
Beşiktaş Futbol Yat.2,61-2,25-36,19
Beyaz Filo29,00-0,07-60,78
Bilici Yatırım1,81-0,5518,26
Bim Mağazalar68,400,29-12,42
Bimeks0,120,00-57,14
Birko Mensucat0,35-5,41-14,63
Birlik Mensucat1,28-1,54-9,22
Bizim Mağazaları7,73-0,770,39
Bolu Çimento6,87-0,1527,70
Bomonti Elektrik0,821,23-24,07
Borusan Mannesmann12,200,413,92
Borusan Yat. Paz.37,26-2,87-13,65
Bosch Fren Sistemleri155,70-0,19-15,00
Bossa6,37-0,7857,28
Boyner Perakende Yat.8,17-3,54-11,00
Brisa6,47-0,31-11,00
Burçelik3,290,61-14,55
Burçelik Vana1,55-1,90-11,43
Bursa Çimento5,400,192,86
Carrefoursa5,122,20-8,24
Coca Cola İçecek36,021,465,26
Cosmos Yat. Holding1,140,00-2,56
Credıtwest Faktorıng1,400,002,94
Çelebi34,14-0,990,20
Çelik Halat8,19-2,50119,00
Çemaş Döküm1,724,88-7,03
Çemtaş5,242,5428,43
Çimbeton36,421,73-1,35
Çimentaş10,811,22-6,73
Çimsa12,21-0,81-7,46
Çuhadaroğlu Metal2,36-0,42-19,45
Dagi Giyim1,68-0,59-25,99
Dagi Yatırım Holding1,300,00-9,09
Dardanel1,605,26-17,95
Datagate Bilgisayar7,67-1,16-26,74
Demısaş Döküm2,93-2,3360,11
Denge Holding2,81-1,7548,52
Deniz GMYO3,17-0,6317,41
Denizbank6,38-1,6973,84
Denizli Cam11,081,00-6,66
Derimod8,79-2,8717,04
Desa Deri1,13-0,8811,88
Despec Bilgisayar3,030,66-15,60
Deva Holding4,053,32-7,53
Diriteks Diriliş Tekstil1,090,00-6,84
Ditaş Doğan5,79-3,98-3,44
DO-CO270,90-0,4028,88
Doğan Burda3,36-1,181,20
Doğan Gazetecilik5,030,6082,25
Doğan Holding0,941,088,05
Doğtaş Kelebek Mobilya2,49-0,80-31,59
Doğusan3,141,95115,07
Doğuş GMYO2,91-1,36-10,19
Doğuş Otomotiv7,490,40-9,10
Döktaş Dökümcülük11,15-0,271,36
Duran Doğan Basım5,95-0,5057,82
Dyo Boya5,65-0,35-25,76
Eczacıbaşı İlaç3,990,25-9,52
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,310,437,44
Eczacıbaşı Yatırım9,96-0,50-8,79
Edip Gayrimenkul0,971,04-17,80
Ege Endüstri318,80-0,846,29
Ege Gübre25,760,860,94
Ege Profil9,860,20-1,20
Ege Seramik3,31-0,90-28,04
Egeli & Co Tarım Girişim0,540,00-21,74
Egeli&Co Enerji Yatırım0,460,00-2,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,130,00-35,00
Egeplast7,406,3258,12
Ekiz Kimya0,472,17-17,54
Emek Elektrik1,370,00-13,84
Eminiş Ambalaj3,43-2,56-26,08
Emlak Konut GMYO2,560,79-8,90
Enerjisa Enerji6,90-1,00
Enka İnşaat4,88-0,20-17,20
Erbosan73,25-0,61-12,06
Ereğli Demir Çelik10,25-2,472,30
Ersu Gıda1,022,00-22,14
Escort Teknoloji0,740,00-41,27
Etiler Gıda4,000,00-14,71
Euro Kapital Yat. Ort.0,85-1,16-24,78
Euro Trend Yat. Ort.0,74-1,33-22,92
Euro Yat. Ort.0,724,35-16,28
Euro Yatırım Holding0,63-1,563,28
Fenerbahçe Futbol36,343,835,95
Flap Kongre Toplantı Hiz.10,09-11,57-26,94
F-M İzmit Piston15,37-1,1622,67
Fonet Bilgi Teknolojileri3,80-0,78-22,76
Ford Otosan56,95-0,09-1,89
Frigo Pak Gıda1,65-3,5173,68
Galatasaray Sportif2,440,8316,33
Garanti Bankası9,08-0,22-11,64
Garanti Faktoring2,45-0,41-24,85
Garanti Yat. Ort.0,70-1,41-6,67
Gedik Girişim1,230,003,36
Gedik Y. Men. Değ.2,630,004,37
Gedik Yatırım Holding1,465,80
Gediz Ambalaj7,30-0,820,97
Gentaş1,56-0,64-7,14
Gersan Elektrik4,40-1,35-6,58
Global Men. Değ.0,590,0031,11
Global Yat. Holding3,88-0,267,48
Good-Year3,570,00-16,00
Göltaş Çimento52,45-0,57-19,68
Gözde Girişim4,16-2,35-26,50
GSD Denizcilik1,33-1,48-1,48
GSD Holding0,890,0023,61
Gübre Fabrik.3,56-1,11-15,84
Güler Yat. Holding1,681,8244,83
Güneş Sigorta1,540,65-6,67
Halk GMYO0,861,18-9,95
Halk Sigorta1,390,00-14,20
Hatay Tekstil4,44-1,11-10,66
Hedef Girişim1,92-1,54-21,31
Hektaş10,003,2042,86
Hürriyet Gzt.1,360,741,49
ICBC Turkey Bank5,69-1,7324,78
İdealist GMYO2,41-3,2118,14
İhlas Ev Aletleri0,410,00-19,61
İhlas Gayrimenkul1,330,76-32,14
İhlas Gazetecilik0,96-1,03-18,64
İhlas Holding0,420,00-20,75
İhlas Yayın Holding0,420,00-17,65
İndeks Bilgisayar10,961,48-4,70
Info Yatırım1,090,93-7,63
İntema25,30-0,863,94
İpek Doğal Enerji4,890,00-8,94
İskenderun Demir Çelik8,10-4,0353,12
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
07 Mayıs 2018 Pazartesi 13:22

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi