Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)162.450,00253,92
İş Bankası (B)15.999,0011,10422,81
İş Bankası (C)4,84-0,216,84
İş Bankası (Kur.)155.100,00219,12
İş Fin.Kir.4,74-3,852,38
İş Girişim2,25-0,8810,29
İş GMYO0,931,09-13,89
İş Y. Men. Değ.2,74-0,7248,36
İş Yat. Ort.0,870,0017,87
İşbir Holding199,900,0044,86
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,320,00-61,90
İttifak Holding6,491,41109,35
İz Hayvancılık Tarım5,17-1,71-21,55
İzmir Demir Çelik1,54-0,65-7,23
İzmir Fırça1,49-1,32-28,02
İzocam20,66-0,10-3,55
Jantsa Jant Sanayi23,94-2,68-7,25
Kafein Yazılım6,16-1,12-10,57
Kapital Yat. Holding1,70-0,58-40,77
Kaplamin3,301,54-8,33
Kardemir (A)2,021,0010,99
Kardemir (B)2,010,009,84
Kardemir (D)2,070,49-5,05
Karel Elektronik5,26-2,5926,14
Karsan Otomotiv1,060,00-17,19
Karsu Tekstil1,20-4,00
Karsusan Su Ürünleri San.5,00-1,9635,14
Kartonsan298,40-0,20-6,45
Katmerciler Ekipman3,03-3,81-48,38
Kent Gıda125,00-1,885,04
Kerevitaş Gıda1,57-3,09-12,78
Kervansaray Yat. Holding0,240,00-31,43
Kiler GMYO1,60-0,62-8,57
Klimasan Klima9,00-1,96127,27
Koç Holding14,650,415,79
Konfrut Gıda28,50-1,4519,35
Konya Çimento162,700,43-8,60
Kordsa Teknik Tekstil11,49-2,9621,45
Koza Altın45,42-0,18-11,46
Koza Madencilik6,972,05-3,46
Körfez GMYO1,27-3,054,10
Kristal Kola0,780,00-25,71
Kron Telekomünikasyon7,631,46-12,30
Kuştur Kuşadası Turizm18,00-2,7031,29
Kuyumcukent Gayrimenkul1,030,00-8,85
Kütahya Porselen4,24-4,29-6,81
Lider Faktoring2,13-2,74-5,33
Link Bilgisayar11,39-1,7336,90
Logo Yazılım31,880,0017,46
Lokman Hekim Sağlık3,33-1,19-26,00
Lüks Kadife3,86-0,77-20,41
Makina Takım1,21-0,82-21,43
Mardin Çimento2,61-0,38-6,01
Marka Yatırım Holding0,51-3,77-17,74
Marmaris Altınyunus16,400,00-6,61
Marshall26,30-1,134,28
Martı GMYO0,591,72-9,23
Martı Otel0,600,003,45
Mavi Giyim32,74-0,491,61
Mazhar Zorlu Holding3,74-0,27-1,84
Mega Polietilen1,55-1,90-24,02
Menderes Tekstil0,601,69-16,67
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm7,50-3,6025,21
Merko Gıda0,580,00-42,57
Metal Gayrimenkul0,60-20,00-31,03
Metemtur Otelcilik0,992,06-5,71
Metro Holding0,80-1,235,26
Metro Petrol ve Tesisleri1,03-3,74-6,36
Metro Yatırım Ortaklığı1,130,00-4,24
Migros Ticaret11,28-0,44-24,30
Milpa1,301,56-9,05
Mistral GMYO1,181,72-22,88
MLP Sağlık10,31-1,34-3,64
MMC San. ve Tic. Yat.0,93-15,45
Mondi Tire Kutsan1,34-0,74-27,96
Net Holding1,470,00-25,00
Netaş Telekom.5,550,36-14,09
Niğbaş Niğde Beton7,503,4587,50
Nuh Çimento5,830,34-15,87
Nurol GMYO1,961,03-6,67
Odaş Elektrik1,160,00-17,62
Olmuksan-IP3,28-1,20-2,67
Orge Enerji Elektrik2,810,36-9,94
Orma Orman Mahsulleri1,24-4,623,33
Osmanlı Menkul1,40-18,60
Ostim Endüstriyel Yat0,92-1,08-14,81
Otokar96,15-0,1011,95
Oyak Yat. Ort.0,951,06-41,72
Oylum Sınai Yatırımlar1,060,003,92
Özak GMYO2,08-1,89-1,42
Özbal Çelik Boru1,082,86-21,74
Özderici GMYO0,67-1,47-71,49
Özerden Plastik2,950,3421,02
Panora GMYO4,040,758,09
Park Elek.Madencilik1,84-0,54-23,65
Parsan10,76-2,1822,83
Pegasus28,140,8622,77
Peker GMYO3,87-3,25-52,94
Penguen Gıda1,250,0015,74
Pera GMYO0,490,00-36,36
Pergamon Dış Ticaret6,03-0,33-1,27
Petkim4,420,45-12,30
Petrokent Turizm65,001,17-5,39
Pınar Et ve Un5,26-0,3818,55
Pınar Su1,170,00-6,40
Pınar Süt5,91-0,17-4,94
Plastikkart2,69-0,37-0,37
Polisan Holding2,115,50-30,01
Politeknik Metal48,50-2,9238,31
Prizma Press Matbaacılık1,661,847,10
QNB Finans Fin. Kir.3,92-42,35
QNB Finansbank5,610,90-37,74
Ral Yatırım Holding4,451,14141,85
Ray Sigorta2,700,3794,24
Reysaş GMYO0,64-3,03-7,25
Reysaş Lojistik0,63-1,56-14,86
Rhea Girişim0,63-3,08-4,55
Rodrigo Tekstil1,79-1,10-5,79
Royal Halı0,770,00-22,22
RTA Laboratuvarları1,240,81-28,74
Sabancı Holding7,021,01-2,94
Safkar Ege Soğutmacılık1,430,00-7,75
Salix Yatırım Holding3,271,87-15,06
Sanel Mühendislik3,620,2866,06
Sanifoam Sünger1,59-3,0527,20
Sanko Pazarlama2,030,50-7,92
Saray Matbaacılık0,94-3,09-6,00
Sarkuysan3,130,00-8,21
Sasa Polyester5,265,20-11,89
Say Reklamcılık0,80-1,23-14,89
Sekuro Plastik2,27-1,73-23,31
Selçuk Ecza Deposu4,220,0055,23
Selçuk Gıda1,520,0014,29
Senkron Güvenlik5,301,92430,00
Serve Film Prodüksiyon2,851,7946,15
Servet GMYO3,34-1,18-28,94
Seyitler Kimya4,13-1,207,27
Silverline Endüstri0,980,00-26,87
Sinpaş GMYO0,35-2,78-5,41
Smartiks Yazılım A.Ş.2,490,40
Soda Sanayii7,59-0,136,90
Sodaş Sodyum Sanayii6,89-0,1424,18
Söktaş1,200,00-5,51
Sönmez Filament3,100,00-0,64
Sönmez Pamuklu3,06-0,33-1,92
Sumaş Suni Tahta6,79-0,15-3,00
Şeker Fin. Kir.3,13-1,2610,99
Şekerbank0,851,19-22,73
Şişe Cam5,000,81-11,82
Şok Marketler7,794,28-27,53
T. Halk Bankası5,100,20-27,35
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,655,14-31,47
T.S.K.B.0,64-1,54-20,99
T.Tuborg7,24-0,69-8,75
Taç Tarım Ürünleri3,97-1,73-21,54
Tat Gıda4,12-0,487,85
TAV Havalimanları22,18-1,600,86
Taze Kuru Gıda5,150,39-24,26
Tek-Art Turizm0,670,00-21,18
Tekfen Holding22,760,0015,94
Teknosa İç ve Dış Ticaret1,82-2,15-38,72
Temapol Polimer Plastik2,790,36-8,82
TGS Dış Ticaret3,00-0,3327,66
Tofaş Oto. Fab.15,28-0,84-1,49
Torunlar GMYO1,982,0631,13
Trabzon Liman7,98-0,87-4,89
Trabzonspor Sportif0,841,20-38,96
Trakya Cam2,820,71-6,93
Trend GMYO1,18-0,84-7,09
TSKB GMYO0,680,00-17,07
Tuğçelik1,85-1,60-13,15
Tukaş3,380,30103,61
Turcas Petrol1,220,00-13,48
Turkcell11,511,05-5,42
Tümosan Motor ve Traktör3,69-2,12-18,00
Tüpraş118,601,3713,67
Türk Hava Yolları11,552,58-28,31
Türk Prysmian Kablo1,610,00-6,65
Türk Telekom4,031,773,33
Türk Traktör25,460,24-27,05
Türker Proje Gayrimenkul23,900,50-25,64
Ufuk Yatırım1,07-2,73-6,14
Ulaşlar Turizm Yat.1,242,488,77
ulusoy Elektrik21,180,0932,71
Ulusoy Un Sanayi2,090,480,48
Umpaş Holding0,34-38,18
Uşak Seramik0,94-2,08-15,32
Utopya Turizm2,98-1,32-27,32
Uzertaş Boya0,79-7,0631,67
Ülker Bisküvi17,35-0,6318,27
Ünye Çimento2,41-1,63-30,55
Vakıf Fin. Kir.1,231,65-30,90
Vakıf GMYO1,50-1,32-24,62
Vakıf Yat. Ort.1,05-3,67-30,92
Vakıflar Bankası3,410,59-12,56
Vakko Tekstil2,691,513,13
Vanet Gıda1,34-2,193,08
Verusa Holding17,75-1,176,93
Verusaturk Girisim2,670,38-19,34
Vestel9,517,4671,35
Vestel Beyaz Eşya13,004,0033,09
Viking Kağıt1,010,00-8,18
Yapı Kredi Koray GMYO1,290,00-25,00
Yapı ve Kredi Bank.1,850,0015,63
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,520,00-9,68
Yataş3,94-0,25-11,86
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,82-3,53-12,77
Yeni Gimat GMYO7,870,909,60
Yeşil GMYO0,254,17-7,41
Yeşil Yapı0,240,00-7,69
Yeşil Yatırım Holding6,95-1,42-27,83
Yibitaş İnşaat Malzeme2.249,902,31
Yonga Mobilya5,50-2,65-16,67
Yünsa3,94-0,76-5,63
Zorlu Enerji1,060,00-13,82
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

23 Mayıs 2019 Perşembe 13:26

Borsa İstanbul, Ekonomi