Boşanma aşamasındaki eşinin evine giden şahıs reddedilince kendini camdan attı

Ankara'da boşanma aşamasındaki eşinin evine barışmak için giden bir kişi reddedilince kendini 3. kattan aşağıya attı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ankara'nın Altındağ ilçesinde hakkında "uzaklaştırma" kararı bulunan M.K. isimli bir kişi boşanma aşamasındaki eşiyle barışmak için eşinin kaldığı eve gitti.

APARTMANIN CAMINA ÇIKARAK KENDİNİ AŞAĞIYA BIRAKTI

Belirlenemeyen bir sebepten dolayı tartışan çift arasındaki tartışma büyüyüp M.K. reddedilince apartmanın camına çıkarak kendini üçüncü kattan aşağı bıraktı.

ADAM YERE ÇAKILDI

M.K. apartmanın balkonlarına çarparak yere çakıldı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine Polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri ağır yaralanan M.K.'ya ilk müdahaleyi olay yerinde yaparak hastaneye kaldırdı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Boşanma aşamasındaki eşinin evine giden şahıs reddedilince kendini camdan attı - Son Dakika

Kaynak: İHA

07 Ekim 2019 Pazartesi 19:28

Altındağ, Ankara, Polis, 3. Sayfa
YORUMLAR (11)
 • Barış : Manyakmış kusura bakmasın, hiç kimse için değmez. Dünya ne kadın, nede erkek üzerine kurulmuş. Doğru ınsan gelene kadar yalnızlıkda çok ğüzel.
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • Hasan : Yav arkadaş yav kardeş deger mi bir eksik etek için.kurtuluşa ermissin daha niye bulaşiyorsun.yav bir eksik etek için cana kıyilir mi.ben kurtuldum mutluyum huzurluyum keyfim yerinde.sanada bu fırsat gelmis sen kendine kiyiyorsun.hayret birseysin
  Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
 • Yavuzca : Baştan yapman gerekeni sonda yapmayacan madem barisacaktin nie ayriliyon mübarek,olan sana oldu yine kadın dusunu alır hayata devam ,dua etde sakat kalmayasn
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • yaprak : tabi alıştınız her gün kadın cinayetine. şaşırdın dimi kadın değil de adamın kendini atmasına. Allah akıl sağlığı yerinde vicdanlı insanlarla karşılaştırsın inşallah bizi...
  2 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız