Sokakta karşılaştığı boşanma aşamasındaki eşini, tabancayla bacaklarından vurdu

Konya'da 52 yaşındaki cani koca, sokakta karşılaştığı boşanma aşamasındaki 42 yaşındaki eşini tabancayla bacaklarından vurdu. Kanlar içinde yere yığılan talihsiz kadın, tedavi altına alındı.

Konya'da boşanma aşamasındaki eşi Yusuf Y. (52) tarafından tabancayla bacaklarından vurulan Hülya Y. (42) yaralandı. Hülya Y., gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken Yusuf Y. ise gözaltına alındı.

BOŞANMA AŞAMASINDAKİ EŞİYLE KARŞILAŞTI, TARTIŞMA ÇIKTI

Olay, gece yarısı sıralarında Mehmet Akif Mahallesi hastane yolundan meydana geldi. Ereğli Devlet Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hülya Y., işten çıkıp evine giderken, yolda ayrı yaşadığı, boşanma aşamasındaki eşi Yusuf Y. ile karşılaştı. Çift arasında tartışma çıktı.

İKİ BACAĞINDAN VURDU

Tartışma sırasında özel bir rehabilitasyon merkezinde çalışan Yusuf Y., yanındaki tabancayı çekip, eşi Hülya Y.'yi iki bacağından vurdu. Yaralanan Hülya Y., kanlar içinde yere yığıldı.

HASTANEYE KALDIRILDI

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hülya Y., gelen ambulansla çalıştığı hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

GÖZALTINA ALINDI

Yusuf Y. ise olay yerinde polis tarafından gözaltına alındı.

Sokakta karşılaştığı boşanma aşamasındaki eşini, tabancayla bacaklarından vurdu - Son Dakika

Kaynak: DHA

12 Ağustos 2019 Pazartesi 09:47

EreğliPolisKonya
YORUMLAR (7)
 • Ruhşen-ALİ : Çoçuklarınıza ANNE vatanınıza İNSAN yetiştiriyorsunuz TEMİZ İFETLİ ANADOLU İSLAM kültürü Taşıyan KADINLARLA ERKEKLERLE evlenin ŞEREFİNİZE NAMUSUNUZA ONURUNUZA İZETTİNİZE DİNİNİZE SAHİP cıkın
  Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
 • ISIMSIZ...! : Ya lnet OLSUN hergun farklı yerlerde aynı haberler... birileri buna dur desin artık... Sayın adalet bakanı mız bu haberlerden habersiz değilsiniz inşallah... Bir çare..
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Baran uvat : Yanlış düşünüyorsun kadın çenesinede namusunada çıkar çıkmasa boşarsın ayaklarına sıkmassın Bu zarar verebileceği anlamına gelmez.
  9 13 Yayından Kaldır
 • TUNÇ06 : HER KESİN BELİN DE SİLAH ÇEK VUR SONRADA ÖZÜR DİLE....YATSIN HAPİSTE AKLI BAŞINA GELSİN ..BEYENMİYORSAN VERMİYORSA BOŞA GİT BU HER İKİ TARAF İÇİN DE GEÇERLİ KESİNLİKLE.
  Cevap Yaz 8 3 Yayından Kaldır