Brezilyalı boksör Pancera, 5 aylık hamile olan sevgilisini döverek öldürdü

Brezilyalı boksör Rezno Pancera, hamile olan sevgilisi Micaela Sabrina Zalazar'ı dövdü. Zalazar, aldığı darbeler sonrasında hayatını kaybetti.

Brezilyalı boksör Rezno Pancera beş aylık hamile olan 27 yaşındaki kız arkadaşı Micaela Sabrina Zalazar'ı Buenos Aires şehrinde bulunan evlerinde döverek öldürdü.

25 yaşındaki boksör kız arkadaşını hastaneye götürdü. Kolunda kırık ve karnında kanama oluşan Zalazar'ın bebeği aldığı darbeler nedeniyle annesinin karnında öldü. Bu gelişmenin ardından polis Rezno'yu gözlatına aldı. İki çocuk annesi olan Zalazar, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BREZİLYALI BOKSÖR TUTUKLANDI

Polis, daha önce Zalazar'ın polise iki kez Rezno'nun kendisine şiddet uyguladığını, rapor ettiğini ancak gözaltına alınan Rezno'nun Zalazar'ın kendisini affetmesi üzerine serbest kaldığını söyledi. Brezilyalı boksör tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zalazar'ın iki farklı ilişkiden olan iki çocuğunu babalarına verildi.

Brezilyalı boksör Pancera, 5 aylık hamile olan sevgilisini döverek öldürdü - Son Dakika Spor
15 Eylül 2020 Salı 20:38
YORUMLAR (18)
  • fatma : Hatta başta kadında arkadaş kaç kişiyle ilişki yaşayıp ayrı ayrı çocuğun olmuş ilk eşinde mutluluğu bulamadın mı çocuğunu alıp kendi haline kapan çocugunu büyüt hç güvenilir mi ikinci kez birliktelik yaşamaya kadın ifla olmamış hadi diyelim yanlız kalamadın neden araştırmadan evlilik dışı böyle mahlukatla ilişki yaşıyorsun tipte zaten kendini belli ediyor şizofren iman yok ahlak yok yazık o bebeğe
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • Beyinsiz : Kasını geliştireceğine beynini geliştirse daha iyi olurmuş. Erkeklere laf söylemek için bu tür haberleri bekleyip yazanlar ilk önce babasına veya erkek kardeşine baksın. Bunlara benziyormu? Benzemiyorsa demekki problem erkeklikte değil. Onun için yazıp konuşurken düşünmeden erkekler deyip çoğul kullanmayın. Zira herkesi işin içine kayuyorsunuz. Babanızı, kardeşinizi, bizi ve varsa eşinizi bu saçmalığa dahil ediyorsunuz.bu gelişmemişlikle alakalı.
    Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika