Bu Yaz Bu Kirpikler Çok Moda!

Bu sezon takma kirpik modası oldukça renkli ve çeşitli! Siz de bu çılgınlığa katılmak istemez misiniz?

Kozmetik firmaları yeni sezonu birbirinden farklı ve renkli takma kirpiklerle karşılıyor. Pembeler, morlar, pırıltılar derken, sıcak yaz gecelerinde bambaşka bir tarz yaratmak isteyen kadınların akıllarını başlarından alıyorlar. Biz de, sizin için bu yazın en gözde takma kirpik marka ve modellerini seçtik!

Sephora Collection False Eye Lashes

Sezonu saran pırıltı modası bu yaz kirpiklerinizi de etkisi altına alıyor. Bunun en iyi örneklerinden biri de Sephora'nın bu takma kirpik modeli. Ancak eğer pırıltıları sevmiyorsanız, yine de bir Sephora mağazasına uğramanızı öneririz. çünkü Sephora sizlere daha birçok takma kirpik modeli alternatifi sunuyor.Eğer biraz ütopik modeller denemek istiyorsanız, Inglot tam size göre. Mordan maviye birbirinden farklı birçok renk ve modeli bulunan Inglot takma kirpiklerini mutlaka denemelisiniz!

Makeup Forever Artistic Eyelashes

Makeup forever sizlere istediğiniz tüm alternatifleri sunuyor. İster uçuk kaçık, ister doğal görünümlü olsun, Makeup Forever'da zevkinize göre bir takama kirpik mutlaka bulacaksınız.

Revlon False Lashes

Kirpikleriniz seyrekse ya da kısaysa, Revlon'un size sunduğu doğal görünümlü kirpik alternatifleriyle, eski Türk Filmlerini andıran bakışlara sahip olmanız mümkün.

Paperself Under The Sea Eyelashes

Kirpiklerinizin bir hikayesi olsun ister misiniz? O zaman Paperself'in minik motiflerle bezenmiş, takma kirpik modellerine mutlaka bir göz atmalısınız!

Kaynak: Womenist.net

25 Haziran 2012 Pazartesi 14:00

Moda, Kadın