Diva Bülent Ersoy, sahnede çileden çıktı: Aptal bunlar!

Kurban Bayramı'nın ilk günü bir otelde sahne alan Bülent Ersoy, orkestrasına 'Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar' diyerek bağırıp çağırdı.

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nın ilk gününde bir otelde sahne aldı. Sahneye çıkarken müziği giren orkestraya çıldıran Ersoy, "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar" diyerek açtı ağzını yumdu gözünü.

"SALAK BUNLAR GERÇEKTEN SALAK"

Bodrum'da bulunan bir otelde sahne alan Bülent Ersoy sahneye çıkarken bir anda başlayan müziğe sinirlenerek müziği durdurdu. Canlı performans yerine playback giren orkestraya sinirlenen Ersoy, "Salak bunlar gerçekten salak. Niye açık veriyorsun, madem başladın içeriden okuyormuş gibi geleceğim sizlere yedireceğim canlı performansmış gibi" ifadelerini kullandı.

GERGİNLİK İLERLEYEN SAATLERDE YERİNİ KAHKAHALARA BIRAKTI

Daha sonra programına Türk Sanat Müziği'nin seçkin eserleri ile başlayan Bülent Ersoy, güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla tam anlamıyla kulakların pasını sildi. Salonu tıklım tıklım dolduran hayranları ile zaman zaman sohbette eden Diva, kendisini dinlemeye gelenleri esprileriyle kahkahalara boğarak konserini doyumsuz bir eğlenceye çevirdi.

HİÇBİR HAYRANINI GERİ ÇEVİRMEDİ

Bir ara sahneden inerek tatilcilerin arasına karışan Ersoy, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hiçbir hayranı geri çevirmeyerek selfie rekoru kırdı.

Diva Bülent Ersoy, sahnede çileden çıktı: Aptal bunlar! - Son Dakika Magazin

Kaynak: İHA

12 Ağustos 2019 Pazartesi 11:27

Kurban BayramıBülent ErsoyBodrum
YORUMLAR (20)
 • Kibir ve bilo : Yahu nasıl bir kibir ve aşağılama kompleksi olan insansın müslümanlıktan bahsediyorsun ama insanların onuru ilede oynuyorsun sende suç değil sana diva diyende suç olsan olsan anca divan olursun onada yün yetmez bitmiş sanatçı nüsbettesi
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • Ahmet : Çoğunu izledim ben bu konserin. Orkestranın alnından öpüyorum heleki orkestra şefinin. Çok güzel yönetti ekibi . Bülent hanımdan daha çok orkestranın coşkulu müziği hoşuma gitti.
  Cevap Yaz 16 5 Yayından Kaldır
 • phyiscs : Sen zengin, seni dinlemeye gelenler zengin... sizleri eglendirmeye çalışan gariban müzisyen ise emekçi ve de fırçayı, hakareti yiyen de onlar. Herkesin içinde onlara hakaretler et. Oradaki züppeler de buna gülüp eğlensinler. Allah hepinizin cezasını versin. Bedduadan başka elimizden ne gelir.
  Cevap Yaz 54 6 Yayından Kaldır
 • . : Doğru demişsin ağzına sağlık.bunlar yeteneğin emeğin yanından geçemez.
  1 0 Yayından Kaldır
 • GIRNATACI : Dayı adamları sulu kuleden getirmediler ki..Kolay değil Bülent hanımın arkasında çalmak
  0 1 Yayından Kaldır
 • deist : cinsiyet seçimin senin kararın ,sorgulamam, yargılamam. ama insanlık olarak kendini geliştirememişsin diva .
  Cevap Yaz 46 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız