Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen 'Hayat Eve Sığar' kampanyasına destek oldu

Sağlık Bakanlığı'nın Türkiye'nin yeni tip koronavirüsle mücadelesinde evde kalmanın önemine dikkat çektiği 'Hayat Eve Sığar' kampanyasına bir destek de Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den geldi.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle şu ana dek 20 bin insan hayatını kaybetti. 10 Mart'tan bu yana Türkiye'de de etkili olan Kovid-19 salgını nedeniyle 44 vatandaşımız hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı ise bin 872 oldu.

"HAYAT EVE SIĞAR" KAMPANYASI BAŞLATILDI

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında evde kalmanın önemine dikkat çektiği "Hayat Eve Sığar" kampanyası başlattı. Ünlü isimler ve sosyal medya fenomenleri başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş, yaptıkları paylaşımlarla kampanyaya destek oluyor.

BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN DE "HAYAT EVE SIĞAR" DEDİ

Sağlık Bakanlığı'nın başlattığı "Hayat Eve Sığar" kampanyasına bir destek de ünlü oyuncular Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'den geldi. Sağlık bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısına uyan çift, kendini evde karantinaya aldı. O anları "Hayat Eve Sığar" sloganıyla Twitter hesabından paylaşan Koca, bir kez daha evde kalmanın önemini vurguladı.

"KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

İlerleyen saatlerde Twitter hesabından bir paylaşım daha yapan Bakan Koca, "Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Hayat Eve Sığar diyor. Kampanyamıza verdikleri destek için kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen 'Hayat Eve Sığar' kampanyasına destek oldu - Son Dakika Magazin
25 Mart 2020 Çarşamba 21:34
Abone Ol: Paylaş:
YORUMLAR (5)
  • mhmt : sırf ekonomiyi düşündükleri için sokağa çıkma yasağı ilan etmiyorlar yardım yapacaklarsa herkese yapsınlar
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • .... : Dünyada en çok etkilenecek ülkelerden biri de Türkiye olacak yayılma hızı hepsinden daha fazla
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Sokaktan biri : Villada oturursan hayat evede sığar dünyada Burak bey kardeşim,7 8 kişi olupta 6070 metrekarede oturursan,bırak eve sığmayı yatacak yer zor bulursun paşam
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır

Son Dakika