Burcu Esmersoy, Çapkınlığı ile Nam Salan Berk Suyatbatmaz ile Nikah Masasına Oturacak

'Bir daha evlenmem' diyen Burcu Esmersoy, çapkınlığı ile nam salan Berk Suyabatmaz ile evlilik kararı aldı. İkili mayıs ayında düğün yapacak.

2006 yılında İtalyan eşi Massimo Cumisano'dan boşanan Burcu Esmersoy, ikinci kez evliliğe hazırlanıyor. İddialara göre Burcu Esmersoy, yeni sevgilisi Berk Suyabatmaz ile Mayıs ayında düğün yapacak.

12 YIL SONRA NİKAH MASASINA OTURACAK

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un ''Mayıs'ta düğün var' başlıklı yazısı şöyle: "Size bomba bir haberim var! 2006'da evlendiği İtalyan Massimo Cusimano'nun ihanetine uğradığı için evlilik konusunda ağzı yanan ve bu yüzden yoğurdu fazlasıyla üfleyen Burcu Esmersoy'un ikinci kez evleneceğini öğrendim! Şimdiye kadar iki kez evliliğin eşiğinden dönen, evlilikten her zaman uzak kalacağını söyleyen Burcu Esmersoy'u, 12 yıl sonra nikah masasına oturmaya ikna eden kişi, geçen yaz başından beri flört ettiği işadamı Berk Suyabatmaz.

BİRÇOK GÜZELLE AŞK YAŞAMIŞ KİMSE EVLİLİĞE İKNA EDEMEMİŞTİ

"Hayatımda hiç olmadığı kadar mutluyum" diyen Burcu Esmersoy ile Berk Subayatmaz, düğün tarihlerini bile belirlemiş. Sosyete kulislerinde konuşulanlara göre aşıklar, hayatlarını birleştirmek için Mayıs ayında karar kılmış. Düğünün yerini ve tam zamamını öğrenemedim ama yılbaşı arifesinde küçük bir dünya turuna çıkan ve şimdilerde Yeni Zellanda'da olan aşıklar, ilişkilerini resmileştirmeye kesin karar vermiş. Bu arada, şimdiye kadar sosyete ve sanat camiasından birçok güzelle aşk yaşayan Berk Suyabatmaz'ın ilk kez evleneceğini de belirteyim.

10 Ocak 2018 Çarşamba 14:18

Bülent Cankurt, Sabah Gazetesi, Burcu Esmersoy, Magazin
YORUMLAR