Bursa Şoförler Odası'nın Taxiworld Çıkarması

Bu yıl 2.si düzenlenen Kara, Deniz, Hava Taksi Üreticileri ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı, Taxiworld Turkey'e yoğun katılım gösterdi.

Sektördeki son gelişmeleri takip etmek, en yeni teknolojileri yakından görmek ve Bursa taksi ve taksicilik sektörüne katkı sağlamak amacıyla 150 üyesiyle birlikte Taxiworld Turkey Fuarı'na çıkarma yapan Bursa Şoförler Odası, taksi hizmetlerinde geleceğe yönelik yeni adımlar atmayı hedefliyor.

Sektördeki en güncel gelişmelerin sergilendiği Fuar'da Bursalı taksiciler stantları teker teker gezerek ürünler ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler aldılar. Son teknoloji ürünlerini araçlarında kullanmak istediklerini belirten taksiciler, Bursa Şoförler Odası'na kendilerini fuara getirdiği için minnettar olduklarını söylediler.

Güncel gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve taksici esnafının sektörde yaşanan son gelişmeleri yakından görmelerini istedikleri için Taxiworld Turkey Fuarı'na ziyaretçi olarak katılım gösterdiklerini belirten Bursa Şoförler Odası Başkanı Hasan Topçu, fuarda çeşitli temaslarda bulunarak Bursa'da işleyen sektöre ve Bursalılara yönelik nasıl daha iyi hizmet edebileceklerinin peşinde olduklarını söyledi.

Fuar'da, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Y. Yahya Uğur ve İstanbul Şoförler Odası başkanı Cem Sert ile bir araya gelen Bursa Şoförler Odası Başkanı Hasan Topçu fuar ve fuarın sektöre olan katkısı hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Günün teknolojisini Bursa'ya taşımak istediklerini belirten Bursa Şoförler Odası Başkanı Hasan Topçu, "Meslektaşlarımızla birlikte fuarı yakından takip ettik. İçerisinde aktif olarak rol aldığımız hizmet sektöründe yaşanan yenilikler ve güncel gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek amacındayız. Fuarda tanıtımı yapılan yeni teknoloji ürünlerini esnafımızın yakından görerek kullanmalarını istedik. Kendilerini yenileyebilmeleri için gelişmeleri yakından takip etmeleri gerekiyordu. Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak biz esnafımıza öncülük yaptık ve duraklarımızda yetkili 150 kişi gibi ciddi bir sayıyla fuarı ziyaret ettik. Burada çeşitli görüşmeler yaparak firmaları Bursa'ya davet ettik. Gerekli tanıtımlarını şehrimizde de yapmalarını istedik" dedi.

Fuar ziyaretinden son derece memnun kaldıklarını dile getiren Bursalı Şoförler, Başkan Hasan Topçu'ya teşekkür ederek fuarın son derece faydalı olduğunu söylediler.

Kaynak: Bültenler

09 Şubat 2016 Salı 13:50

İstanbul, Hasan Topçu, Bursa, Güncel