Bursa - Yoğun Yağışa Rağmen Bursa'da Sertab Erener Rüzgarı Esti

Yoğun yağışa rağmen Bursa'da Sertab Erener rüzgarı estiÜNLÜ şarkıcı Sertab Erener, Bursa'da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Yoğun yağışa rağmen Bursa'da Sertab Erener rüzgarı esti
ÜNLÜ şarkıcı Sertab Erener, Bursa'da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Aniden etkili olan yağışa karşın hayranları ise şarkılara eşlik ederken renkli görüntüler ortaya çıktı.
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden aynı zamanda söz yazarı ve besteci Sertab Erener, Bursalı hayranlarıyla buluştu. 57. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan ünlü şarkıcı, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını Bursalılar için seslendirdi. Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği konserin ilerleyen dakikalarında ise Bursa'da aniden bastıran sağanak yağış etkili oldu. Bazı dinleyiciler şemsiyelerine sarılırken, bazısı ise konserden ayrıldı. Özellikle yağışa aldırış etmeden Sertab Erener'in şarkılarına eşlik eden dinleyiciler ise renkli görüntüler oluşturdu. Festival görevlileri tarafından konserdeki dinleyicilere yağmurluk dağıtılırken, yağışın etkisini artırması üzerine sahnede 1.5 saat kalan Sertab Erener, hayranlarına teşekkür ederek konseri sonlandırdı.

Kaynak: DHA

28 Haziran 2018 Perşembe 01:23

Söz, Bursa, Sertab Erener, Politika, Güncel