Buse Varol, ülkenin Elazığ için ağladığı günde kendi fotoğrafını paylaşınca tepki çekti

Alişan'ın karısı Buse Varol, Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremin ardından sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaştı. Varol'un Türkiye'nin depremi konuştuğu günde yaptığı paylaşıma kısa sürede tepki yorumlar yağdı.

Türkiye, dün akşam saat 20.55'te Elazığ'dan gelen son dakika deprem haberiyle sarsıldı. 2018 yılında ünlü türkücü Alişan ile nikah masasına oturan oyuncu Buse Varol ise bu acılı günde sosyal medya hesabı Instagram'dan eskiden çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Oyuncunun paylaşımı ise kısa sürede tepki çekti.

HERKES DEPREM PAYLAŞIMI YAPARKEN O KENDİ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem, Malatya, Diyarbakır, Tunceli, Mardin, Bingöl, Bitlis, Batman, Suriye ve Irak'tan hissedildi. Birçok binanın yıkıldığı deprem bölgesinde birçok vatandaş hayatını kaybetti. Tüm Türkiye'nin yasa boğulduğu ve binlerce kişinin acısını paylaştığı olayda Buse Varol'un kendi fotoğrafını paylaşması ise takipçilerini kızdırdı.

TEPKİ YORUMLARI YAĞDI

Varol, depremi öğrendiğinde Instagram'ın hikaye kısmından paylaşım yaparak "Geçmiş olsun Elazığ. İnşallah can kaybı yoktur" dedi. Bu paylaşım dışında depreme sessiz kalan Varol, eskiden çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Varol'un fotoğrafının altına "Türkiye'nin neyin peşinde sen neyin peşindesin", "En azından bugün yapmasaydın", "Yazıklar olsun" ve "Takipten çıkıyorum" gibi yorumlar yaptı.

FOTOĞRAFI HEMEN SİLDİ

Fotoğrafı paylaştığı andan itibaren binlerce tepki mesajı alan Buse Varol, paylaşımını 25 dakika içinde kaldırdı. Varol konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İşte Buse Varol'un paylaşımına gelen bazı yorumlar:

Buse Varol, ülkenin Elazığ için ağladığı günde kendi fotoğrafını paylaşınca tepki çekti - Son Dakika Magazin
Elazığ'daki depremin ardından ünlü isimlerden üst üste paylaşımlar geldi Elazığ'daki depremin ardından ünlü isimlerden üst üste paylaşımlar geldiÜnlü isimler Elazığ depremi sonrası tek yürek oldu! Üst üste paylaşım yaptılar Ünlü isimler Elazığ depremi sonrası tek yürek oldu! Üst üste paylaşım yaptılarBerna Laçin'in deprem sonrası yaptığı vergi paylaşımı eleştiri yağmuruna tutuldu Berna Laçin'in deprem sonrası yaptığı vergi paylaşımı eleştiri yağmuruna tutulduDemet Akalın, depremin meydana geldiği Elazığ'a mont ve bot yardımında bulundu Demet Akalın, depremin meydana geldiği Elazığ'a mont ve bot yardımında bulunduYunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler
25 Ocak 2020 Cumartesi 16:07

Buse Varol, Türkiye, Elazığ, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika