Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, İlçeleri Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bazı ilçeleri ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bazı ilçeleri ziyaret etti.
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Yeşilhisar, İncesu, Akkışla, Tomarza ve Bünyan ilçelerini ziyaret eden Çelik, ilçelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etti.
Çelik, Bünyan Belediyesinde ziyaretlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, fırsat buldukça ilçeleri ziyaret etmeye devam ettiklerini ifade etti.
Bünyan'ın son 50 yılda aldığı hizmetten fazlasını son 4 yılda yaptıklarını dile getiren Çelik, şunları kaydetti:
"Elektrik altyapısını yer altına aldık. Alt yapı bittikten sonra asfaltlama işlemini gerçekleştirdik. Şehir merkezindeki kaliteli bitümlü sıcak karışım asfaltı diğer ilçelerimiz gibi Bünyan'da da kullandık. Binlerce metrekare kilitli parke, yeşil alan çalışmaları yaptık. Meydana yaptığımız Kadın ve Gençlik Merkezi ilçemizin sosyal hayatına renk ve değer kattı. Hizmet ve yatırımlarımızı aynı hızla sürdüreceğiz. Bu yıl 40 bin metrekare kilitli parke, çocuk oyun grupları, parklar, mini futbol ve basket sahaları yapmaya, mezarlıkları düzenlemeye devam edeceğiz."
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu da ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Çelik'e teşekkür etti.
Çelik, Bünyan Belediyesindeki görüşmelerinin ardından Gülcüoğlu ile dere kenarında yün yıkayan kadınlar ve Pınarbaşı Mesire Alanında piknik yapanlarla sohbet etti.

Kaynak: AA

09 Temmuz 2018 Pazartesi 14:02

Yeşilhisar, Mustafa Çelik, Kayseri, Bünyan, Politika, Güncel