Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Lideri Konuk Ediyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Pazar saat 14.00'da Kamil Ocak Spor Salonunda Şanlıurfa BŞB ile oynayacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Pazar saat 14.00'da Kamil Ocak Spor Salonu'nda Şanlıurfa BŞB ile oynuyor..

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Garanti 1. Ligi B Grubunda mücadele eden ve play off müsabakalarına katılmayı haftalar önce garantileyen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, kendi evinde oynayacağı Şanlıurfa maçına galibiyet parolasıyla hazırlanıyor.

Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İdari Menejeri Ramazan Taşkın, yaptığı açıklamada, Şanlıurfa BŞB takımından rövanşı almak istediklerini belirterek, "Hava muhalefetinden, Nevroz etkinlikleri ve federasyon seçimleri gibi çeşitli sebeplerden ligde üç maçımız ertelenmişti. Bunlar Urfa, Adana ve Hakkari Yüksekova maçları. Erteleme maçı olan Şanlıurfa karşılaşmasını bu hafta sonunda Kamil Ocak Spor Salonunda saat 14: 00'de oynuyoruz. Deplasmanda oynadığımız maçta mağlup olduğumuz Urfa takımından rövanşı almak istiyoruz. Takımımız bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Pazar günü oynayacağımız bu önemli maçta Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin'i, Kulüp Başkanımız Osman Toprak'ı, tüm yöneticilerimizi ve tüm spor severleri yanımızda görmek istiyoruz. Ev sahibi olmanın avantajını kullanarak galip gelmek istiyoruz" şeklinde konuştu. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

26 Mart 2015 Perşembe 15:32

Türkiye, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Yerel